18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Jebaniutki sobie pozwala.
później policjant spyta:
Pił pan?
- Panie wladco, tyylko jedno pjjiwko psysiegam...

Dla niecierpliwych 7:05


A gdyby się wjebał w rodzinkę z 3 dzieciaków??

A inni uczestnicy ruchu mieli radochę (nie mam im za złe sam bym śledził rozwój "wypadków") a żaden nawet nie zawiadomił policji.
Zgłoś
Avatar
Foodman 2014-01-04, 12:29
"Dla niecierpliwych 7:05" Mogłeś już wyciąć ten początek dla niecierpliwych
Zgłoś
Avatar
fantazja 2014-01-04, 12:41 4
Nuta bezbłędna - "...chodź, przytul mnie....niech stanie się to tu i teraz....wszystko skończone i wybacz"
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-01-04, 12:42
skąd wiesz że "żaden nawet nie zawiadomił policji"? może pozostali kierowcy dzwonili. Gdybym miał gps'a przed oczami to bym dzwonił - inaczej po co jak nie wiadomo gdzie konkretnie jestem.
Zgłoś
Avatar
pumba 2014-01-04, 13:06 1
Szkoda, że przeżył tą przejażdżkę. Byłoby jednego niebezpiecznego idiotę mniej.
Zgłoś
Avatar
Topiony_serek 2014-01-04, 13:13 18
RockyWood napisał/a:

skąd wiesz że "żaden nawet nie zawiadomił policji"? może pozostali kierowcy dzwonili. Gdybym miał gps'a przed oczami to bym dzwonił - inaczej po co jak nie wiadomo gdzie konkretnie jestem.



GPS? Ludzie po prawej stronie masz białe słupki z oznaczeniem na którym kilometrze drogi jesteś. Tylko najpierw trzeba wiedzieć na jakiej się jest drodze...


Mówiąc inni miałem na myśli tych co kręcili, reszta zresztą też pewnie nie dzwoniła. Taki dziki kraj, bo jak zadzwonisz to gdzieś z tyłu głowy słychać znajomy głos: " Konfident, zaganiacz, kapucha i konfitura". Ja tam tępię debili więc ogień ogniem trawię i polpicjąi takich "potencjalnych morderców" szczuję.
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2014-01-04, 13:34 2
Policjant zatrzymuje pijanego kierowce i prosi o wyjście z samochodu:
-Panie pan ledwo idzie!
-Dlatego jadę.
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2014-01-04, 14:52 1
Debil ma zawsze szczęście, przy takiej prędkości zajebał i nic mu nie jest. A jak we mnie wjechał gościu przy 30 na godzinę to 3 żebra miałem złamane...
Zgłoś
Avatar
pwck87 2014-01-04, 15:38 1
Czuć że Polska... Co robimy? Patrz kurwa kurwa kurwa ja pierdole jebany kurwa pierdolony kurwa, czy panowie znają choć ze dwa normalne słowa?
Zgłoś
Avatar
Hippo 2014-01-04, 15:45 1
Topiony_serek napisał/a:


Mówiąc inni miałem na myśli tych co kręcili, reszta zresztą też pewnie nie dzwoniła. Taki dziki kraj, bo jak zadzwonisz to gdzieś z tyłu głowy słychać znajomy głos: " Konfident, zaganiacz, kapucha i konfitura". Ja tam tępię debili więc ogień ogniem trawię i polpicjąi takich "potencjalnych morderców" szczuję.



Chyba nie zauważyłeś że to nie w Polsce, no ale pojazd na własny kraj zawsze na propsie
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 2014-01-04, 15:45
więcej kurw4 do kurw.y kurw4
Zgłoś
Avatar
szklanka 2014-01-04, 16:21
topiony serek kurwa ale ty jestes debil. Policji sie nie tlulmaczy ile sie wypilo bo maja alkomat to po 1. Po 2. a jakby a jakby'... a jakby kurwa meteoryt zajebal ci w dom? Wkurwia mnie gdybanie. 3. Huj w dupe pijanym kierowcom i szmatom hujowo opisującym tematy. (Masc już użyłem)
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2014-01-04, 16:25 3
volvo v70:) kawał bezpiecznej stali
Zgłoś
Avatar
nemalypy 2014-01-04, 16:45
a w tle slychac polskie drogi
Zgłoś
Avatar
g................6 2014-01-04, 16:50
Wszystkim którzy by nie dzwonili życzę takiego typa na czołówkę pacany.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie