18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
Avatar
Halman 2024-08-15, 10:58 29
Velture napisał/a:

pozostawiam to bez komentowania.



aco? boisz się że cię UPA dojedzie?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-08-15, 10:58 44
Halman napisał/a:

aco? boisz się że cię UPA dojedzie?



Boję się jak ich bronisz.
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-15, 10:59 6
Velture napisał/a:

Boję się jak ich bronisz.

nie bronię tylko się ich nie boję w przeciwieństwie do ciebie
Zgłoś
Avatar
Ardianwhite 2024-08-15, 11:03 173
Brawo dla tej Pani, po pierwsze że ukra pogoniła, a drugie że mam nadzieję że każdemu pijanemu wkurzającemu nie sprzeda. I na końcu najważniejsze, nie obchodzi ją jak uniego jest unas i wypier...
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-15, 11:06 12
Stare w chuj.

Kogo interesuje sytuacja sprzed ćwierć wieku? CPN zlikwidowano 7 września 1999r. a stacji pozbyli się dużo wcześniej.
Zgłoś
Avatar
Pawel0991 2024-08-15, 11:07 16
Brawo dla Pani to jest prawidłowe podejście do szoszonów
Zgłoś
Avatar
Skończyłem_z_ekscesami 2024-08-15, 11:11 11
Laska wymyśla sobie jakieś nieistniejące prawa, bo każdy sobie moze każdego nagrywać. Żaden to powód odmowy sprzedaży, więc art 135 kw. Wiadomo, że filmik od połowy i chuj wie o co chodzi, ale darcie papy i wymyslanie przepisów średnio wychodzi zawsze
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-08-15, 11:13 6
Dostałaby liścia na ryj to by przestała szczekać
Zgłoś
Avatar
LoperPL 2024-08-15, 11:14 25
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Laska wymyśla sobie jakieś nieistniejące prawa, bo każdy sobie moze każdego nagrywać. Żaden to powód odmowy sprzedaży, więc art 135 kw. Wiadomo, że filmik od połowy i chuj wie o co chodzi, ale darcie papy i wymyslanie przepisów średnio wychodzi zawsze



Nie możesz nagrywać w pomieszczeniach zamkniętych bez zgody. nagrywanego To samo tyczy się chociażby zamkniętego samochodu stojącego na zewnątrz. W przestrzeni publicznej czyli na zewnątrz na otwartej przestrzeni można sobie nagrywać.
Zgłoś
Avatar
Radian1 2024-08-15, 11:19 78
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Laska wymyśla sobie jakieś nieistniejące prawa, bo każdy sobie moze każdego nagrywać. Żaden to powód odmowy sprzedaży, więc art 135 kw. Wiadomo, że filmik od połowy i chuj wie o co chodzi, ale darcie papy i wymyslanie przepisów średnio wychodzi zawsze



No kurwa ciekawe.
Powodem odmowy sprzedaży nie był fakt nagrywania. Poza tym nagrywać można ale ten zjeb upublicznił jej wizerunek a tego nie można. Parafrazując słowa sprzedawczyni "może u Ciebie tak można, ale tu jest Polska i tu tak nie można" wiec nie broń patusów

Dz.U.2023.2151
Art. 15. 1. Zabrania się sprzedaży i podawania napojów alkoholowych:
1) osobom, których zachowanie wskazuje, że znajdują się w stanie nietrzeźwości;
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-15, 11:21 9
LoperPL napisał/a:

Nie możesz nagrywać w pomieszczeniach zamkniętych bez zgody. nagrywanego To samo tyczy się chociażby zamkniętego samochodu stojącego na zewnątrz. W przestrzeni publicznej czyli na zewnątrz na otwartej przestrzeni można sobie nagrywać.



Nie do końca jest to prawda, bo jak najbardziej możesz nagrywać w zamkniętych pomieszczeniach, w tym np. urzędach. Nie możesz jednak publikować bez ważnego interesu publicznego. Tutaj taki nie zachodzi
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2024-08-15, 11:23 1
Tak się zaczyna Polska Pomarańczowa Rewolucja.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-15, 11:23 15
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Laska wymyśla sobie jakieś nieistniejące prawa, bo każdy sobie moze każdego nagrywać. Żaden to powód odmowy sprzedaży, więc art 135 kw. Wiadomo, że filmik od połowy i chuj wie o co chodzi, ale darcie papy i wymyslanie przepisów średnio wychodzi zawsze



Dżepetto napisał/a:

Dostałaby liścia na ryj to by przestała szczekać



Chujowe są te wasze prowokacje, chociaż na sadolowych głupków może i w sam raz.

Dlatego apel do oburzonych - nie piszcie do nich nic w stylu, że są jebanymi banderowskimi śmieciami i żeby wypierdalali na UPAdlinu.
Nie róbcie tego, bo oni właśnie na to liczą.
Zgłoś
Avatar
Payan 2024-08-15, 11:25 6
Ma kobita jaja, każdego pijaka postawi do pionu jak będzie trzeba.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie