18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Jeżeli ktokolwiek śledzi Polską scenę kulturystyczną będzie tego Pana kojarzyć. W ciagu ostatnich dwóch lat zdobywał złote krążki na mistrzostwach Polski w kulturystyce. To co wydarzylo sie pomiędzy tymi zawodami wymaga jednak większej uwagi...

Polski motywator!

Zgłoś
Avatar
TB303 2016-09-12, 15:13 3
Powiedzcie mi... jak nazwać facetów, którzy jarają się kulturystyką i lubią oglądać innych kulturystów? Serio pytam, bo trochę podejrzane takie i nieco wątpliwe, jeśli chodzi o orientację
Żeby nie było, nie chodzi mi o samo bycie pasjonatem kulturystyki.
Zgłoś
Avatar
janlew 2016-09-12, 15:14 1
Niech dadzą Polakom wreszcie dostęp do broni palnej, który jest ich przyrodzonym prawem. Bo się kuźwa szprycują na tych siłkach i zajeżdżają bez najmniejszej potrzeby. I tak magazynku z AK47 na klatę nie przyjmą, znaczy przyjmą ale tylko raz. A póki bezpiecznie było to było, ale na wschodzie już budują Izrael 2.0 do tego z Banderowską nutą, szkopy się zbroją, a ruscy to wiadomo, więc żartów nie ma.
PS. Tekst "Cykl zatoczył pełne koło" ...połamał nadgarstki.
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2016-09-12, 16:51 45
Jaranie się kulturystyką, to pedalstwo a sztanga i hantla to ciota i chuj.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-09-12, 16:53 8
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-09-12, 17:02 2
Kiedyś był dokument o tym, jak to organizm ludzki dzięki ćwiczeniom osiągnie pewne maksimum rozrostu mięśni i okazuję się, że każdy jeden kulturysta na jakimś tam etapie bierze syntetyczne gówna, żeby mu lepiej bicki wyjebało, bo nie ma opcji żeby naturalnie tak wyglądał
Zgłoś
Avatar
r061071 2016-09-12, 17:37
ale kurwa ciekawa i wzruszajaca historia zarazem co najwazniejsze mozg od checi nie urosnie
Zgłoś
Avatar
tekkit 2016-09-12, 19:26 8
TB303 napisał/a:

Powiedzcie mi... jak nazwać facetów, którzy jarają się kulturystyką i lubią oglądać innych kulturystów? Serio pytam, bo trochę podejrzane takie i nieco wątpliwe, jeśli chodzi o orientację
Żeby nie było, nie chodzi mi o samo bycie pasjonatem kulturystyki.



Gośc przynajmniej robi coś w swoim życiu. Twoim tokiem rozumowania, jak idziesz do urologa, to jesteś pedałem. W końcu facet dotyka twojego ptaka.
Nikt z was nie wie ile czasu, siły i motywacji trzeba, żeby zacząć. Nie każdemu musi się to podobać, w końcu po huj być taki wielki, ale nie mówcie ludziom jak mają żyć, tym bardziej jak nikomu swoim życiem nie przeszkadzają.
Zgłoś
Avatar
pinochett 2016-09-12, 22:20 1
Fajnie ze ktos cwiczy, rozwija sie ma, jakies hobby tylko po co szprycowac sie gownem ktore niszczy ogranizm? Tego najstarsi gorale nie wiedza, to nie podoba sie laskom tylko innym facetom lol3
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2016-09-12, 22:48 2
Jebać śmiecia.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2016-09-13, 21:34
@kokos_123 zjebałeś mi odtwarzacz chamie !
Zgłoś
Avatar
Vladik 2016-09-13, 21:37
Czepiacie się gościa o koks, ale jeśli chce się osiągnąć coś w tym sporcie, to trzeba go brać. Zresztą w zawodowym sporcie są sterydy, tylko nie jest to tak widoczne jak w kulturystyce.
Zgłoś
Avatar
uthero 2016-09-13, 21:39 9
Teraz zaczną sie wypowiadac eksperci ktorzy nigdy nie widzieli na oczy a posilki od zawsze przygotowuje im matka patrzaca czy dojadacie wszystkie ziemniaczki, jebac ulane kurwy
Zgłoś
Avatar
Hellsmess 2016-09-13, 23:01 4
Trochę wiocha robić z siebie takę legendę i mówić o sobie w takich superlatywach. Mógł poprosić jakiegoś kolegę, żeby to zrobił.
Zgłoś
Avatar
fibb 2016-09-13, 23:52 2
Wszystko spoko, brawa za osiągnięcia ale tak oceniając sytuację na chłodno.
czemu w obecnych czasach ludzie podziwiają kogoś kto podnosi bóg wie jaki ciężar
i słuchają pierdolenia tych ludzi "dasz radę, myśl jak zwycięzca" (tylko trzeba wspomnieć, że bez wspomagaczy się takich rezultatów nigdy nie osiągnie)
a nikt nie podziwia ludzi którzy umysłem osiągnęli sukces albo stworzyli coś z czego wszyscy czerpiemy korzyści.
Mam takie nieodparte wrażenie, że cywilizacja systematycznie zaniża poprzeczkę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie