18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
🔥 Focia z policjantem - popularne w ostatnich 24h
Avatar
rafiki 2012-02-09, 15:04 42
O, jeszcze trochę i świniakiem będzie można pole orać. Wreszcie do czegoś się nadadzą te zjebane psy.
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-02-09, 15:07
Fajna zabawa z psem. Prawie jak tańczące misie w cyrku.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2012-02-09, 15:16
taaa i teraz mi powiedzcie po co, był temat ostatnio na hardzie rozwinięty na temat tych psów, chociaż może to jedyny z najbezpieczniejszych sposobów by pies się "wyszalał" i stracił energię...
Zgłoś
Avatar
blackluck 2012-02-09, 15:37 12
Cóż za piękny widok, prawie jak przed laty pracownicy biedronek <3
Zgłoś
Avatar
Łukciu 2012-02-09, 16:18
@Dzimi
Ciekawe co będzie jak juz zdąży odpocząć, a nie zdąży sie zmęczyć
Zgłoś
Avatar
Rodzyn 2012-02-09, 18:11
To dlaczego Pit Bull Terrier'om doszyto łatkę psów "zabójców" to nieodpowiednie wychowanie szczeniaka a właściwie jego brak, mało kto dzisiaj tresuje swoje pupile (a to nie jest wielka sztuka 2-3 tygodnie) , więc wiele osób nie powinno mieć psów tego typu (ze skłonnością do agresji) tak jak pisałem kwestia tresury.
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-02-09, 18:21 9
@up
pierdolisz - niektóre rasy mają wryte w mózgu to jak mają się zachowywać i przez 3 tygodniową tresurę chcesz wykorzenić ich instynkty? powodzenia!
Zgłoś
Avatar
Rodzyn 2012-02-09, 20:26
@Up

Spotkałem się dokładnie z tą rasą psów i wiem co mówię Panie specjalisto ^^
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-02-09, 21:19 2
Rodzyn napisał/a:

@Up

Spotkałem się dokładnie z tą rasą psów i wiem co mówię Panie specjalisto ^^


myślę, że większość użytkowników forum spotkała się z tą rasą psów. wiele osób spotkało się z dresami z "pit bullem" w golfie albo bmw co było starsze niż właściciel. a że wiesz co mówisz to oznacza jedno - jeszcze myślisz.
ja tam wszystkich rozumów nie zjadłem ale wydaje mi się że znasz się na hodowli psów jak kura na pieprzu.
dalsza dyskusja na temat wychowania psów nie ma sensu - wiesz lepiej więc w ciągu 2 tygodni wytrenuj sobie pupila i żyj w błogostanie iż jesteś specjalistą!
Zgłoś
Avatar
Rodzyn 2012-02-09, 23:10
djhexe napisał/a:


myślę, że większość użytkowników forum spotkała się z tą rasą psów. wiele osób spotkało się z dresami z "pit bullem" w golfie albo bmw co było starsze niż właściciel. a że wiesz co mówisz to oznacza jedno - jeszcze myślisz.
ja tam wszystkich rozumów nie zjadłem ale wydaje mi się że znasz się na hodowli psów jak kura na pieprzu.
dalsza dyskusja na temat wychowania psów nie ma sensu - wiesz lepiej więc w ciągu 2 tygodni wytrenuj sobie pupila i żyj w błogostanie iż jesteś specjalistą!



Dobrze , wytrenuje pupila i będę dalej egzystował z myślą o tobie , grunt to kompromis, pozdrawiam ^^
Zgłoś
Avatar
forest1600 2012-02-10, 0:22
Djhexe pierdolisz jak polamany, sasiad ma pitbulla rocznego, od malego go tresowal, ten pies nie zrobilby krzywdy nawet komarowi, wogole nie jest agresywny, jak jego wlasciciel chocby pierdnie, to pies juz siedzi przy jego nodze, wiec nie pieprz, ze tych psow sie nie da wytresowac
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-02-10, 1:01
@up
byłeś w stanach? a ja znam kogoś kto był!

czytaj ze zrozumieniem!
sadistic.pl/pit-bull-silne-bestie-vt103126.htm972347 - i czytaj do skutku! aż zrozumiesz.

i tak mi się przypomniało:
-każda suka pit-a musi mieć chociaż jeden miot w życiu
-pierwszy szczeniak z miotu jest najsilniejszy
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2012-02-10, 15:33
Tylko czekam na post tego Jaq-chuj-costam o tym jakie to bulle sa zle, pojebane i wszystkich chca zabic.
Zgłoś
Avatar
stankry 2012-02-10, 15:44 1
Rodzyn napisał/a:

To dlaczego Pit Bull Terrier'om doszyto łatkę psów "zabójców" to nieodpowiednie wychowanie szczeniaka a właściwie jego brak, mało kto dzisiaj tresuje swoje pupile (a to nie jest wielka sztuka 2-3 tygodnie) , więc wiele osób nie powinno mieć psów tego typu (ze skłonnością do agresji) tak jak pisałem kwestia tresury.



2-3 tygodnie? O czym Ty mówisz? Miałeś kiedyś psa?

Odbycie szkolenia nie jest rownoznacze z wyszkoleniem psa. Szkolenie to poznanie technik przez właściciela i wprowadzenie dla psa. Potem jakiejś pół roku ciężkiej pracy, a w kolejnym okresie regularne ćwiczenia.

Chyba, że dla ciebie siad czy waruj jest wystarczajace
Zgłoś