18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
adamko 2014-01-18, 15:26 4
Jest różnica jak się pije piwo z butelki czy z puszki. Ogólnie, zgodnie z zasadami odpowiedniego spożywania tego trunku, powinno się piwo zawsze przelewać do szklanki/kufla. Wtedy różnica między puszką, butelką się zaciera I nie chodzi również o jakość piwa nalanego do butelki lub puszki. W obu jest to samo piwo, produkowane w ten sam sposob.
Zgłoś
Avatar
kam332 2014-01-18, 15:29 2
dla tych co nie oglądali, a się wypowiadają.

Koleś mówi, że piwa nie powinno pić się prosto z puszki lub prosto z butelki. A piwo przelane z puszki i przelane z butelki powinny smakować tak samo.

dokładnie w 2:10
Zgłoś
Avatar
ogi1987 2014-01-18, 15:34
a ja nawet tego gówna nie obejrzałem, po 20 sekundach wyłączyłem... od razu widać że gość ma zielone pojęcie o tym o czym mówi... więcej się zastanawia i jąka się, niż wie o czym mówi.
nie potrafi się wypowiedzieć i udaje kozaka...
Zgłoś
Avatar
tomson5555 2014-01-18, 15:38
z beczki najlepsze
Zgłoś
Avatar
pomaranczowy4 2014-01-18, 15:43 5
@upup. no to żeś się popisał, kopyr to akurat ciężko szukać lepszego goscia od piwa w Polsce, a gadanie "nawet tego nie oglądam" to troche ;ipa bo może byś się jeden z drugim czegoś nauczył..
Zgłoś
Avatar
PimpMyDick 2014-01-18, 15:46 1
Nie oglądam, bo mam własne zdanie, ale po tytule się zgadzam. A dlaczego? Weźcie piwo z puszki i butelki przelejcie do szklanek. Wtedy mają taki sam smak.
Puszki są pewnie jakoś izolowane paroma warstwami od środka, coby piwo nie przesiąkało metalem. Chociaż wiadomo - pijąc piwo prosto z puszki mamy metaliczny posmak i strasznie chujowo smakuje wtedy. Piwo w butelce mogę pić bez problemu, ale z puszką drugie albo trzecie wchodzi ciężko i przelewam. Najgorsza jest końcówka, masakra.
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-01-18, 15:55
W puszce, butelce, wiadrze-piwo to piwo. Jakaś sfermentowana zupa z worka chwastów smakująca jak błoto.
Zgłoś
Avatar
marroz28 2014-01-18, 16:01
Gość pieprzy o kilogramach i co jest bardziej ekologiczne, ale nie przedstawia żadnych argumentów, które potwierdzały by że zarówno piwo z puszki jak i z butelki smakuje tak samo.
Zgłoś
Avatar
pomaranczowy4 2014-01-18, 16:02 4
"nie ogląda bo ma własne zdanie" mądrala co pozjadał wszystkie rozumy
Zgłoś
Avatar
kam332 2014-01-18, 16:04 1
marroz28 napisał/a:

Gość pieprzy o kilogramach i co jest bardziej ekologiczne, ale nie przedstawia żadnych argumentów, które potwierdzały by że zarówno piwo z puszki jak i z butelki smakuje tak samo.



Przelej do szklanki piwo z puszki i piwo z butelki i porównaj sobie.
Nie porównuj piwa prosto z puszki z prosto z butelki, bo to inna sprawa.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-01-18, 16:06 1
Oho, kłótnia alkoholowych ćpunów się rozpoczeła...
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-18, 16:10 4
"Nie oglądałem, ale wypowiem się".

Chodzi o smak piwa po przelaniu do naczynia szklanego.

Akurat ten gościu na piwie się zna, próbował tyle rodzajów/marek piwa, w przeciwieństwie do sadolowych smakoszy Argusów z Lidla czy Tyskiego. Polecam zajrzeć na jego kanał na YT, a nie pierdolić jak zwykle internetowi napinacze i światowcy.

PS: Ja piwa w puszcze nie piję z jednego powodu: miejsce, które dotykamy ustami może być zasyfione od kurzu, brudu zebranego podczas transportu, od dotyków magazynierów / pani kasjerki. A w butli mamy ustnik zabezpieczony kapslem. To w przypadku picia "na mieście". W domu przelewam do kufla (choć zazwyczaj kupuję w beczułkach.
Zgłoś
Avatar
kam332 2014-01-18, 16:14
Zarammoth tak zgadzam się.
A co do puszek to opcja bardziej czysta to kupować zafoliowane 4-paki piwa
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2014-01-18, 16:15
Gdyby ten koleś się nie jąkał i beczał jak koza, to film trwałby 5 minut zamiast 20. Masakrycznie się to ogląda.
Zgłoś
Avatar
Revelict 2014-01-18, 16:18 6
Wszyscy kurwa eksperci, a chuja się znają boli kurwa, że okazało się, że gówno wiecie o piwie i teraz macie ból dupy;D
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie