18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Studiuję w Opolu na UO. Moja rodzina nigdy nie była zbyt bogata, więc ciągle łapałem jakąś robotę - przeważnie na "czarno", bo nie stać mnie, by jeszcze na jebany ZUS odprowadzać. Od początku tego roku udało się mi dorwać robotę w Głogówku. Jest to po drodze do Opola, więc bilet miesięczny tam i z powrotem wystarcza, nie muszę kupować nowego. Pracuję głównie w dni wolne. Miałem już różne sytuacje z PKSem, ale takiego skurwysyństwa na oczy nie widziałem. Posłuchajcie...

Robotę kończę trochę po 21. Przystanek mam 10 minut drogi od miejsca pracy. Autobus ma odjeżdżać 21:23. Następny jest dopiero po 22:30, więc nie mam zbyt wielkiego pola manewru - kończę robotę 21:10 i od razu na pełnej kurwie lecę na przystanek. Przybiegam 21:20. Autobusu nie ma. 21:30 - autobusu nie ma. Myślę: może coś zjebałem? Może źle popatrzyłem - sprawdzam.. nie, jest napisane na rozpisce: 21:23 dn (dla niekumatych: d - nie kursuje w I i II dz.Św.Boż.Nar. Wielkanocy i Nowy Rok; n- nie kursuje 24 XII 31 XII i w Wielką Sobotę.).
Ni chuja, kolesia nie ma. "Pewnie się mi zegarek późni" - też byście tak pomyśleli, nie?
Postanowiłem następnego dnia przyjechać szybciej i skończyć szybciej o te 10 minut. Udało się, szef się zgodził, skończyłem 21:00. Zapierdalam na przystanek... 21:06 - jest autobus. Wbijam do środka i z ryjem do kolesia:
- Dlaczego Pan wczoraj nie poczekał?
- Jak to "nie poczekał"?
- Byłem 20 po na przystanku i czekałem do 22, a nikogo nie było.
- Nie no, byłem, ale szybciej.
- Dlaczego szybciej był Pan?
- Bo udało mi się szybciej dojechać. Mniejszy ruch, rozumie Pan..
- No ok, rozumiem, ale dlaczego Pan nie zaczekał do tej 21:23? Musiałem przez Pana sobie tyłek odmrozić.
- Nie mam ochoty rozmawiać, proszę siadać...

Usiadłem wkurwiony, bo kto by nie był? On gdzieś zadzwonił, coś tam gadał... Postanowiłem sprawdzić co i jak. Koleś tamtego dnia odjechał programowo, 23 po (czyli mój zegarek dobrze chodzi). Postanowiłem sprawdzić jak jeździ w piątek i sobotę, aby wykminić, czy to tylko jednorazowy wybryk, czy może stała praktyka (muszę wiedzieć o której być na przystanku).

Co się okazało?
Że skurwysyn zapierdala z taką prędkością, gdyż.. zatrzymuje się na chwilę dwie wioski dalej i chce mieć dla pogadania dłuższy czas! Jak szybko przyjeżdża do Głogówka i odjeżdża? 21:09/21:10. Czyli całe 13 minut szybciej, niż powinien. A tobie - chuj w dupę i kotwica w plecy.

Dziękuję PKSowi i jego pracownikom za poszanowanie klientów. Gdy ja zapierdalam jak dziki, aby pojechać do domu po ciężkim dniu harowania na chleb i bilet (a w domu mam naukę na kolosa) - oni z przyjemnością wdadzą się w pogaduszki ze znajomymi kawałek dalej. Twój bilet miesięczny za 220,50 zł ich chuja obchodzi.
Macie podobne sytuacje?
Zgłoś
Avatar
Jebus_Chytrus 2014-12-03, 11:33 8
DiceCube napisał/a:

Macie podobne sytuacje?



Ja się tam kłócić nie będę, bo i tak zawsze bez biletu .
Zgłoś
Avatar
szysza86 2014-12-03, 11:36 15
Nie wiem jak w Twoim regionie, ale zawsze można spróbować szczęścia z PKP... Tylko czy warto z deszczu pod rynnę ... ?
Mnie chuj strzelał jak na studia kiedyś miałem z PKP jeździć .... żeby pociąg pokonywał trasę o długości 130 km w czasie 3 (słownie: trzech) kurwa godzin...> Cud kurwa, że się w czasie nie przeniósł...
Zgłoś
Avatar
cys23 2014-12-03, 11:36 31
Cytat:

Macie podobne sytuacje?



tak, ja też z chęcią wdaję się w pogaduszki ze znajomymi
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-12-03, 11:45 1
szysza86 napisał/a:

Nie wiem jak w Twoim regionie, ale zawsze można spróbować szczęścia z PKP... Tylko czy warto z deszczu pod rynnę ... ?
Mnie chuj strzelał jak na studia kiedyś miałem z PKP jeździć .... żeby pociąg pokonywał trasę o długości 130 km w czasie 3 (słownie: trzech) kurwa godzin...> Cud kurwa, że się w czasie nie przeniósł...



Jelenia Góra- Wrocław?
Zgłoś
Avatar
szysza86 2014-12-03, 11:54 9
benykuleczka84 napisał/a:


Jelenia Góra- Wrocław?



Nie, jestem z północy Polski. Chodzi o relację s(d)upsk - Gdańsk. Zresztą jeden chuj, w całym kraju ta kolej jeździ tak, jakby chciała a nie mogła.
Zgłoś
Avatar
19WTJ89 2014-12-03, 11:54
Co raz bardziej poważne problemy na sadolu widzę .
Zgłoś
Avatar
DiceCube 2014-12-03, 11:57 1
szysza86 napisał/a:



Nie, jestem z północy Polski. Chodzi o relację s(d)upsk - Gdańsk. Zresztą jeden chuj, w całym kraju ta kolej jeździ tak, jakby chciała a nie mogła.



Potwierdzam. TLK Racibórz-Katowice nieraz mi takie "miłe" niespodziewanki serwował.
Zgłoś
Avatar
mrthebenek 2014-12-03, 12:12 17
To kup sobie auto, a jak Cie nie stac to kurwa przestancie w koncu glosowac na lewackie rzady ktore uwazaja, ze lepiej potrafia dysponowac waszymi pieniedzmi..
A jak juz wyjdzie na ulice banda wkurwionych na rzad ludzi to placzecie ze przystanek zepsuty.. tam gdzie drwa rabia, tam wiory leca
Komunizmu nikt dymplomatycznie nie obali.. trzeba walczyc o lepsze jutro..
Zgłoś
Avatar
DiceCube 2014-12-03, 12:21 16
mrthebenek napisał/a:

To kup sobie auto, a jak Cie nie stac to kurwa przestancie w koncu glosowac na lewackie rzady ktore uwazaja, ze lepiej potrafia dysponowac waszymi pieniedzmi..
A jak juz wyjdzie na ulice banda wkurwionych na rzad ludzi to placzecie ze przystanek zepsuty.. tam gdzie drwa rabia, tam wiory leca
Komunizmu nikt dymplomatycznie nie obali.. trzeba walczyc o lepsze jutro..



Jestem narodowcem, więc mi tu nie pierdol, synek.
Zgłoś
Avatar
krzywyogurek 2014-12-03, 12:41 10
@diceCube, jeżeli chodzi ci o SKM to fakt kurwa 3 godziny w plecy, ale jak pojedziesz TLK masz tylko 1h15 min bodajże, zreszta jakbym miszkał w słupsku to bym teraz spierdalał. Mieszkańcy słupska, szykujcie dupska!
Zgłoś
Avatar
mati10001 2014-12-03, 13:19 9
Zadzwoń, złóż skargę. Jedyna słuszna opcja, może być nawet tak, że następnym razem będzie nowy kierowca Jeżdżę komunikacją miejską po Szczecinie, mam auto, ale po chuj mam tankować jak autobusem jest za darmo? Często zgłaszam debili, którzy nie wiedzą jak korzystać z hamulca i w dupie mam, że kierowca ma rodzinę jak widzę te starsze babinki albo młode dziewczyny latające jak worek pierdolonych ziemniaków po autobusie, bo koleś wcisnął pedał hamulca do oporu.
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-12-03, 14:01 6
Dlatego zawsze mówię, że własne autko to skarb
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-12-03, 14:02 2
W moim przypadku gdy byłem zmuszony korzystać z PKS-u to dzień w dzień był spóźniony do 30 minut. Lato to tam jeszcze chuj, gorzej jak - 20 na podwórku a Ty sobie kurwa czekaj na księcia. Mogłeś chodzić do tych zjebów, dzwonić na skargi i tak zawsze zostałeś zlany ciepłym moczem.
Zgłoś
Avatar
s................y 2014-12-03, 14:11 23
Bo w naszym kraju potrzebny jest dyktator i specjalny kanał telewizyjny, gdzie transmituje się wielogodzinne katowanie takich niedojebanych kurw będących spuścizną poprzedniego systemu. Ludzie w wieku 40-50-60 lat to jest takim sam odpad jak dzisiejsza gimbaza. Opierdalali się w poprzednim systemie, nauczyli się dziadostwa, tolerowali komuchów i zostawili kraj w takim stanie, że męczymy się do dziś, a teraz taka kurwa pójdzie na rentę, opierdoli sobie włosy rudo i domaga się miejsca w tramwaju. To samo dotyczy wszystkich sektorów publicznych. Transport, urzędy, szkoły. Szkoda klawiaturę męczyć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie