18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Kurde26 2020-08-29, 16:45 2
mazurpl napisał/a:

I cyk, spierdolona psychika do końca życia.



Uwierz mi że tak. Matka umarła mi na rękach gdy miałem 16 lat. Do dzisiaj mi się śni po nocach jak umiera
Zgłoś
Avatar
mr-dupa 2020-08-29, 17:18 3
Dobrze Prawisz!!!!

SuchyHarry napisał/a:

Ja pierdole, jakim skończonym debilem trzeba być, żeby wypisywać takie bzdury? Ciekawe, jakby tobie ktoś zajebał matkę a wideo z twoim wyciem w tle obiegło by sieć z takimi komentarzami. Sadol sadolem i śmiejemy się tu kurwa z idiotów, którzy w beznadziejnie głupie sposoby eliminują się z tego świata, jedziemy po cyganach i hindusach jak coś odpierdolą, z "motopizd", ale jak cierpią dzieciaki, które są Bogu ducha winne, to się nóż w kieszeni otwiera. Nie mamy wpływu na to, gdzie się rodzimy, ale mamy wpływ na to, kim możemy być i to rodzice zawsze są tymi pierwszymi ludźmi w naszym życiu, którzy dają nam jakieś wskazówki do tego, jak postępować. Dzieciaki widać, że były mocno przywiązane do matki, bo jak tępy chuju widzisz, strata tak bliskiej osoby boli.
Niestety, żyjemy w obskurwiałych czasach, gdzie poziom zidiocenia społeczeństwa wyjebuje poza skalę odwrotnie proporcjonalnie do poziomu pozostawania człowiekiem.

Zgłoś
Avatar
s................l 2020-08-29, 18:56 1
SuchyHarry napisał/a:

Ja pierdole, jakim skończonym debilem trzeba być, żeby wypisywać takie bzdury? Ciekawe, jakby tobie ktoś zajebał matkę a wideo z twoim wyciem w tle obiegło by sieć z takimi komentarzami. Sadol sadolem i śmiejemy się tu kurwa z idiotów, którzy w beznadziejnie głupie sposoby eliminują się z tego świata, jedziemy po cyganach i hindusach jak coś odpierdolą, z "motopizd", ale jak cierpią dzieciaki, które są Bogu ducha winne, to się nóż w kieszeni otwiera. Nie mamy wpływu na to, gdzie się rodzimy, ale mamy wpływ na to, kim możemy być i to rodzice zawsze są tymi pierwszymi ludźmi w naszym życiu, którzy dają nam jakieś wskazówki do tego, jak postępować. Dzieciaki widać, że były mocno przywiązane do matki, bo jak tępy chuju widzisz, strata tak bliskiej osoby boli.
Niestety, żyjemy w obskurwiałych czasach, gdzie poziom zidiocenia społeczeństwa wyjebuje poza skalę odwrotnie proporcjonalnie do poziomu pozostawania człowiekiem.



Wczoraj się urodziłeś, że nie wiesz, że takie rzeczy dzieją się codziennie na planecie zwanej Ziemią? Dzieją się nawet gorsze, więc musisz chodzić non stop nieźle wkurwiony. Proponuję jakąś terapię, czy coś, a czasy są dość dobre, lepiej pewnie byś miał w średniowieczu, co?
Zgłoś
Avatar
kabaszma 2020-08-29, 19:06 3
Zgłoś
Avatar
waka91ajmw 2020-08-29, 19:26 9
@pazuzu: jaaaasne tak tłumacz swoje problemy emocjonalne. Też jestem tu kilka lat ale treści tego typu w dalszym ciągu wzbudzają u mnie ludzkie emocje. Ty zachowujesz się jak byś był z nich wyprany. Odjebaj się od tych którzy jeszcze potrafia dostrzec ludzka tragedię, i nie pierdol że Sadol służy do szydzenia z niej. Wracaj do swoich dzikich krajów. Z ubolewaniem.
Zgłoś
Avatar
MaciejLubicz 2020-08-29, 20:23
chuj mnie to obchodzi up x 1000000

xd

Zgłoś
Avatar
grzyb162 2020-08-29, 20:36 4
boo napisał/a:

Mlody chcial por*chac poki ciepla ale zeszla sie reszta rodziny i jeszcze nagrywaja



Chuj z Tobą ludzka spierdolino. Twoja matka popełniła życiowy błąd pozwalając Ci żyć.
Zgłoś
Avatar
TomaszBarowiec 2020-08-29, 20:50
teraz pytanko ,,kto trzyma kamerę i czy przypadkiem głosy nie są podstawione
Zgłoś
Avatar
MaciejLubicz 2020-08-29, 21:00 7


jednak się skusiłem
Zgłoś
Avatar
Duck_Lord 2020-08-29, 21:32
no przykre w chuj XD cos jeszcze?
Zgłoś
Avatar
zielonyowoc1990 2020-08-29, 21:46 3
SuchyHarry napisał/a:

Ja pierdole, jakim skończonym debilem trzeba być, żeby wypisywać takie bzdury? Ciekawe, jakby tobie ktoś zajebał matkę a wideo z twoim wyciem w tle obiegło by sieć z takimi komentarzami. Sadol sadolem i śmiejemy się tu kurwa z idiotów, którzy w beznadziejnie głupie sposoby eliminują się z tego świata, jedziemy po cyganach i hindusach jak coś odpierdolą, z "motopizd", ale jak cierpią dzieciaki, które są Bogu ducha winne, to się nóż w kieszeni otwiera. Nie mamy wpływu na to, gdzie się rodzimy, ale mamy wpływ na to, kim możemy być i to rodzice zawsze są tymi pierwszymi ludźmi w naszym życiu, którzy dają nam jakieś wskazówki do tego, jak postępować. Dzieciaki widać, że były mocno przywiązane do matki, bo jak tępy chuju widzisz, strata tak bliskiej osoby boli.
Niestety, żyjemy w obskurwiałych czasach, gdzie poziom zidiocenia społeczeństwa wyjebuje poza skalę odwrotnie proporcjonalnie do poziomu pozostawania człowiekiem.



Dokładnie tak jest. Specjalnie się zalogowałem, żeby Tobie podziękować za ten komentarz. Pozdrowionka
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2020-08-29, 21:47
Nie szkoda mi baby czy ojca patola, ale dzieciaków, że mają tak przejebane.
Zgłoś
Avatar
mateme 2020-08-29, 21:48
waka91ajmw napisał/a:

@pazuzu: jaaaasne tak tłumacz swoje problemy emocjonalne. Też jestem tu kilka lat ale treści tego typu w dalszym ciągu wzbudzają u mnie ludzkie emocje. Ty zachowujesz się jak byś był z nich wyprany. Odjebaj się od tych którzy jeszcze potrafia dostrzec ludzka tragedię, i nie pierdol że Sadol służy do szydzenia z niej. Wracaj do swoich dzikich krajów. Z ubolewaniem.



Jak boli Cię tak ludzka tragedia to co tutaj robisz?
Zgłoś
Avatar
ewelina2709 2020-08-29, 22:00 1
Stwierdzam :pokurwienie umysłu
Zgłoś
Avatar
gros 2020-08-29, 23:26 2
SuchyHarry napisał/a:

Ja pierdole, jakim skończonym debilem trzeba być, żeby wypisywać takie bzdury? Ciekawe, jakby tobie ktoś zajebał matkę a wideo z twoim wyciem w tle obiegło by sieć z takimi komentarzami. Sadol sadolem i śmiejemy się tu kurwa z idiotów, którzy w beznadziejnie głupie sposoby eliminują się z tego świata, jedziemy po cyganach i hindusach jak coś odpierdolą, z "motopizd", ale jak cierpią dzieciaki, które są Bogu ducha winne, to się nóż w kieszeni otwiera. Nie mamy wpływu na to, gdzie się rodzimy, ale mamy wpływ na to, kim możemy być i to rodzice zawsze są tymi pierwszymi ludźmi w naszym życiu, którzy dają nam jakieś wskazówki do tego, jak postępować. Dzieciaki widać, że były mocno przywiązane do matki, bo jak tępy chuju widzisz, strata tak bliskiej osoby boli.
Niestety, żyjemy w obskurwiałych czasach, gdzie poziom zidiocenia społeczeństwa wyjebuje poza skalę odwrotnie proporcjonalnie do poziomu pozostawania człowiekiem.



witamy na sadolu, a teraz morda w kubeł i grzecznie oglądaj materiał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie