18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
PhantomMask 2020-08-30, 0:35 1
boo napisał/a:

Mlody chcial poruchac poki ciepla ale zeszla sie reszta rodziny i jeszcze nagrywaja



Ty kurwo zajebana ciekawe jak będziesz szlochać nad ścierwem które takie gówno na świat wysrało
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-08-31, 6:15
Tam był ojciec Błaszczykowskiego!?
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2020-08-31, 14:16 1
SuchyHarry napisał/a:

Ja pierdole, jakim skończonym debilem trzeba być, żeby wypisywać takie bzdury? Ciekawe, jakby tobie ktoś zajebał matkę a wideo z twoim wyciem w tle obiegło by sieć z takimi komentarzami.



No jak by moje wideo z wyciem obiegło sieć, to bym się trochę wstydził na początku opuszczonych spodni.
Zgłoś
Avatar
MindBodyLightSound 2020-08-31, 17:43 1
SuchyHarry napisał/a:

Ja pierdole, jakim skończonym debilem trzeba być, żeby wypisywać takie bzdury? Ciekawe, jakby tobie ktoś zajebał matkę a wideo z twoim wyciem w tle obiegło by sieć z takimi komentarzami. Sadol sadolem i śmiejemy się tu kurwa z idiotów, którzy w beznadziejnie głupie sposoby eliminują się z tego świata, jedziemy po cyganach i hindusach jak coś odpierdolą, z "motopizd", ale jak cierpią dzieciaki, które są Bogu ducha winne, to się nóż w kieszeni otwiera. Nie mamy wpływu na to, gdzie się rodzimy, ale mamy wpływ na to, kim możemy być i to rodzice zawsze są tymi pierwszymi ludźmi w naszym życiu, którzy dają nam jakieś wskazówki do tego, jak postępować. Dzieciaki widać, że były mocno przywiązane do matki, bo jak tępy chuju widzisz, strata tak bliskiej osoby boli.
Niestety, żyjemy w obskurwiałych czasach, gdzie poziom zidiocenia społeczeństwa wyjebuje poza skalę odwrotnie proporcjonalnie do poziomu pozostawania człowiekiem.



No już już, załóż swoją maseczkę i nie skamlaj.
Zgłoś
Avatar
waka91ajmw 2020-08-31, 18:36
@matreme: Z lekkim opuznieniem. A co jest w tym kurwa śmiesznego?
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2020-09-05, 1:17
waka91ajmw napisał/a:

Z lekkim opuznieniem. A co jest w tym kurwa śmiesznego?



Jak to co? Brak możliwości edycji postów po pewnym czasie.
Zgłoś