18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
borysrzodkiew 2020-08-29, 10:13 14
one się smieją
Zgłoś
Avatar
mazurpl 2020-08-29, 10:13 7
I cyk, spierdolona psychika do końca życia.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-08-29, 10:14 18
mazurpl napisał/a:

I cyk, spierdolona psychika do końca życia.



jak ich ojciec - pato rodzi pato..
Zgłoś
Avatar
boo 2020-08-29, 10:16 5
Mlody chcial poruchac poki ciepla ale zeszla sie reszta rodziny i jeszcze nagrywaja
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-08-29, 10:18 13
Ciekawe kto nagrywa? Ojciec?
Ktoś z rodziny?
Nie mógł przykryć czymś ciała i zabrać dzieci
Kurwa u nich poziom empati minus 100 chyba jest
Zgłoś
Avatar
SuchyHarry 2020-08-29, 11:10 155
boo napisał/a:

Mlody chcial poruchac poki ciepla ale zeszla sie reszta rodziny i jeszcze nagrywaja



Ja pierdole, jakim skończonym debilem trzeba być, żeby wypisywać takie bzdury? Ciekawe, jakby tobie ktoś zajebał matkę a wideo z twoim wyciem w tle obiegło by sieć z takimi komentarzami. Sadol sadolem i śmiejemy się tu kurwa z idiotów, którzy w beznadziejnie głupie sposoby eliminują się z tego świata, jedziemy po cyganach i hindusach jak coś odpierdolą, z "motopizd", ale jak cierpią dzieciaki, które są Bogu ducha winne, to się nóż w kieszeni otwiera. Nie mamy wpływu na to, gdzie się rodzimy, ale mamy wpływ na to, kim możemy być i to rodzice zawsze są tymi pierwszymi ludźmi w naszym życiu, którzy dają nam jakieś wskazówki do tego, jak postępować. Dzieciaki widać, że były mocno przywiązane do matki, bo jak tępy chuju widzisz, strata tak bliskiej osoby boli.

Niestety, żyjemy w obskurwiałych czasach, gdzie poziom zidiocenia społeczeństwa wyjebuje poza skalę odwrotnie proporcjonalnie do poziomu pozostawania człowiekiem.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2020-08-29, 11:30 40
SuchyHarry napisał/a:

Ja pierdole, jakim skończonym debilem trzeba być, żeby wypisywać takie bzdury? Ciekawe, jakby tobie ktoś zajebał matkę a wideo z twoim wyciem w tle obiegło by sieć z takimi komentarzami. Sadol sadolem i śmiejemy się tu kurwa z idiotów, którzy w beznadziejnie głupie sposoby eliminują się z tego świata, jedziemy po cyganach i hindusach jak coś odpierdolą, z "motopizd", ale jak cierpią dzieciaki, które są Bogu ducha winne, to się nóż w kieszeni otwiera. Nie mamy wpływu na to, gdzie się rodzimy, ale mamy wpływ na to, kim możemy być i to rodzice zawsze są tymi pierwszymi ludźmi w naszym życiu, którzy dają nam jakieś wskazówki do tego, jak postępować. Dzieciaki widać, że były mocno przywiązane do matki, bo jak tępy chuju widzisz, strata tak bliskiej osoby boli.
Niestety, żyjemy w obskurwiałych czasach, gdzie poziom zidiocenia społeczeństwa wyjebuje poza skalę odwrotnie proporcjonalnie do poziomu pozostawania człowiekiem.



Ja pierdole, nie popłacz się tutaj, to nie jest portal urzekła mnie twoja historia tylko sadistic, od wczoraj tu jesteś? Nie wiesz że tu nie ma żadnych świętych krów i komentujemy z czarnym humorem wszytsko i wszytskich
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-08-29, 11:41 39
SuchyHarry napisał/a:

Sadol sadolem i śmiejemy się tu kurwa z idiotów, którzy w beznadziejnie głupie sposoby eliminują się z tego świata, jedziemy po cyganach i hindusach jak coś odpierdolą, z "motopizd"



lewaków, antifiarzy, feministek, kobiet, sebixów, pedalarzy, dresów, miękkich chujów, madek, murzynów, azjatów... kurwa całkiem spory zakres tematyczny sobie tu wyhodowaliśmy
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-08-29, 12:18 7
No i to mi się podoba
Niech płaczą, chuj im w dupę.
Zgłoś
Avatar
sard 2020-08-29, 13:24 2
Łobuz kocha bardziej, napierdala też bardziej A pato jest pato, ale został im jeszcze pato tato!
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-08-29, 13:46 1
jaki zwyrol, jeszcze cyce maca puki ciepłe to jest zdrowe, można jeszcze zmacać bo zaraz się zmarnuje już
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2020-08-29, 13:52 5
SuchyHarry napisał/a:

Ja pierdole, jakim skończonym debilem ....



BEz jaj przecież i tak wiem że każdy ma wyjebane na te dzieci i nie dałby nawet 10 zł zeby je ratować . Powiem więcej że jakby wam ktoś powiedział daj 100 zł a wróce tej matce życie to też byscie nie dali. Ale tylko jeden warunek ... nikt by się o tym nigdy nie dowiedział.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-08-29, 15:36
polegla na placu boju, czyli w kuchni
Zgłoś
Avatar
blasjas 2020-08-29, 15:40 7
SuchyHarry napisał/a:

Ja pierdole, jakim skończonym debilem trzeba być, żeby wypisywać takie bzdury? Ciekawe, jakby tobie ktoś zajebał matkę a wideo z twoim wyciem w tle obiegło by sieć z takimi komentarzami. Sadol sadolem i śmiejemy się tu kurwa z idiotów, którzy w beznadziejnie głupie sposoby eliminują się z tego świata, jedziemy po cyganach i hindusach jak coś odpierdolą, z "motopizd", ale jak cierpią dzieciaki, które są Bogu ducha winne, to się nóż w kieszeni otwiera. Nie mamy wpływu na to, gdzie się rodzimy, ale mamy wpływ na to, kim możemy być i to rodzice zawsze są tymi pierwszymi ludźmi w naszym życiu, którzy dają nam jakieś wskazówki do tego, jak postępować. Dzieciaki widać, że były mocno przywiązane do matki, bo jak tępy chuju widzisz, strata tak bliskiej osoby boli.
Niestety, żyjemy w obskurwiałych czasach, gdzie poziom zidiocenia społeczeństwa wyjebuje poza skalę odwrotnie proporcjonalnie do poziomu pozostawania człowiekiem.



oj, kolega chyba harda nie odwiedza
Zgłoś