18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pietrzej 2013-01-18, 14:52 1
to może od razu jak w Korei Północnej - wina przechodzi na trzy kolejne pokolenia?
Zgłoś
Avatar
bleblebetor 2013-01-18, 14:54 4
Jak już tak jesteśmy przy tych tematach, to kaczki robiąc doktorat z prawa, potem habilitacje MUSIELI podpisać lojalkę. Jak żyjącą kaczkę aresztowało SB, to co zrobiło - spałowało? - nie kurwa, wypuściło - wypuszczali tylko i wyłącznie tych, co podpisali lojalkę.
Zgłoś
Avatar
Paskudny Stary Dżon 2013-01-18, 14:56 1
Huligan1, bzdury gadasz. Olszewski np. był adwokatem w latach 70 i nie był umoczony, za to wyciągał z więzień politycznych, w ramach działalności w KORze.
Zgłoś
Avatar
Philipek 2013-01-18, 14:57 2
nie ogaldam telewizji.
Zgłoś
Avatar
N................5 2013-01-18, 15:01 7
Nie chcę nikogo bronić, ale popatrzmy na taką Kazię Szczukę. Kim był jej ojciec? A kim ona jest? Podejrzewam że Stanisław takie fikołki w trumnie napierdala widząc co jego córka robi, że gdyby podłączyć jego trupa do prądnicy udało by się rozwiązać kryzys energetyczny na świecie...
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2013-01-18, 15:04 3
Dlatego tak chujowo w tym kraju jest. Powinni złapać i rozstrzelać każdego jebanego komucha a nie że kurwy mają emerytury za katowanie akowców większe niż normalni ludzie. Ja pierdole..
Zgłoś
Avatar
Ailurus_fulgens 2013-01-18, 15:06
Ojciec Lisa nie był oficerem LWP w ogóle. Co do reszty nie wiem.
Zgłoś
Avatar
Marshal 2013-01-18, 15:08
Eee tam to bylo kiedys. No i co z tego - mieli troche lepiej w dziecinstwie - czekolade, ubrania i wyjazdy no i co z tego?
Generalnie rzecz biorac to jakie to panstwo bylo takie bylo ale bylo legalne i uznawane przez inne panstwa.
Tak wiec dalej idac tym krokiem myslenia (moim prywatnym) to generalnie ich dziadkowie i rodzice dziali na rzecz panstwa, a ci wszyscy z Solidarnosci byli tak wlasciwie z prawnego punktu widzenia przewrotowcami - takze nie widze w tym zadnej sensacjii
I tak moj Stary pracowal w MSW - ale jako stomatolog - i nie wtedy jeszcze sie o mnie muchy nie ganialy
Zgłoś
Avatar
matiget 2013-01-18, 15:11
Plakac sie chce jak sie widzi te lewackie szymowiny , w polsce zli ludzie sa wynoszeni na pedestal
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2013-01-18, 15:13 1
zielonyyoo napisał/a:

nie wiem jak jest u Was, ale żadna z tych osób nie jest moim idolem ;p moim idolem jest Jan Paweł II- na serio pozdrawiam


Też lubisz małe dzieci?
Zgłoś
Avatar
Esz 2013-01-18, 15:16 3
Chodzi o to, że oni zrobili kariery, tylko dlatego, że mieli starych takich jakich mieli.
Zgłoś
Avatar
oprae 2013-01-18, 15:17 3
Zastanawia mnie jedno. Czy to oni podejmowali decyzje o tym kto będzie ich rodzicami? Nie rozumiem 'czepiania się', skoro nawet nie mieli wpływu na to, w jakiej rodzinie się urodzą. Jakby to nie ich rodzice, tylko oni byli współpracownikami SB itd to ok, zrozumiałe, no ale mają niby odpowiadać za decyzje rodziców? O.o
Zgłoś
Avatar
oshik 2013-01-18, 15:17
Rodziny się nie wybiera. Co oni są winni, że ich dziadkowie byli kim byli? Być może mój praprapra dziadek był pedofilem i gwałcicielem i co zabijecie mnie za to?
Zgłoś
Avatar
Skurwysyn z natury 2013-01-18, 15:22 1
Zielka napisał/a:

Czy to ,że moja matka ma duże cycki oznacza ,że ja też je będę miała? Niestety nie. I tak może być w przypadku powyżej dziecko SB-ka może być dziś działaczem ONR-u. Dziękuję



poka
Zgłoś
Avatar
noe82 2013-01-18, 15:32 5
Nie mam pojęcia o czym mówicie, lewaki prawiczki, heh śmieszne ludzie z was, w domu bida, dzisciom do gara nie ma co dać ale trzeba sie kłócić o przeszłość.

do roboty!!

Co mnie obchodzi że ktoś jest synem, czy córką komucha.
Tych wszystkich wyzywających sie i wstawiających sie za prawdziwą ich Polskę namawiam do tego, żeby sie zainteresowali rodziną i najbliższymi jeśli jeszcze przez Wasze zachowanie nie odwrócili sie od Was.

konkluzja: spierdalać z tymi tematami politycznymi na swoje blogi i strony, które nie obchodzą prawdziwych sadoli, a jeśli uważasz, że to gówno powinno pojawiać sie właśnie na tej stronie, to znaczy, że nie jesteś sadolem tylko politycznym, a to nie miejsce dla takich przygłupów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie