18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
Plaża
MaGeX • 2013-07-21, 22:44
Witam sadole, dzisiaj postanowiłem wybrać się na plażę do Lubiatowa. Wszystko pięknie, zapłaciłem 15 zł za parking i zmierzałem w stronę plaży. Moim oczom ukazał się widok około 40 ludzi stojących przy brzegu w półkole, postanowiłem się przybliżyć. Zobaczyłem faceta grubego jak wieprza którego reanimowały 3 osoby. Jakoś specjalnie mnie to nie przejęło więc już zamierzałem udać się poszukać jakiegoś wygodnego miejsca do rozłożenia się, lecz nagle zza drzew wyłonił się wielki śmigłowiec ratunkowy, więc zostałem obserwując bacznie przebieg akcji. Helikopter wylądował, zgasili silniki i po jakimś czasie można było już normalnie się zbliżyć do miejsca gdzie leżał grubasek. Pierdolili się tam, jakieś cuda robili (Szkoda, że szamana nie wezwali) gdy nagle 2 ratowników odsunęło się i zamienili parę słów (Akurat byłem tym szczęśliwcem i poszli za mnie i 3 moich znajomych) ich dialog wyglądał tak:
-Robert to moja pierwsza akcja, co jeżeli ten pan umrze?
-Młody, daj spokój. Komu będzie szkoda takiego grubasa? W raporcie napiszemy, że robiliśmy co w naszej mocy.
-Ale to oszustwo
-Ale więcej zarobimy
Polska, kurwa Polska. Próbowali go ratować, ale z tego co się tam dowiedziałem od ludzi dostał ataku serca w wodzie i miał małe szansę, skończył w czarnym worku, pozdrawiam.

PS. Wiem, że chuj was to interesuje, ale nie nasmarowałem się niczym i się spaliłem na plecach.
Zgłoś
Avatar
mat88 2013-07-22, 9:52 4
Autorze a czy w tej bajce były smoki?
Zgłoś
Avatar
szpaczynakurwiacz 2013-07-22, 9:54
adico wiesz to z doświadczenia ? Ja mam dwoje znajomych kierowców karetek i wiesz mi że nigdy nie narzekali na kapuste. Porobili jakieś śmieszne kursiki i trzepią hajs aż miło.
Zgłoś
Avatar
s................y 2013-07-22, 10:05
Chociaż byś te spalone plecy z złażącą skórą wrzucił na pocieszenie.
Zgłoś
Avatar
tyson67 2013-07-22, 10:16
widocznie był tak gruby, że nie dało się go odratować
Zgłoś
Avatar
adico 2013-07-22, 10:16 1
)Tak wiem to z doświadczenia. Niestety w wielu miejscach pracy stawki są lipne. Poza tym owszem można trzepać kasę jeżeli: pracujesz na kontrakcie w kilku miejscach, czyli jebiesz 600h w miesiącu, zapierdzielasz z dyżuru na dyżur ciągnąć 48h a czasem i więcej pod rząd. Ale co z tego jeżeli nie masz życia prywatnego, harujesz jak wół, nie masz socjalu, urlopów itd.
Kierowcy nie robią jakiś tam kursików tylko muszą skończyć minimum studium medyczne w zawodzie ratownika medycznego. Ja przerobiłem 9 lat w pogotowiu i dziekuję za taką robotę ( nie że mi się nie podobało czy miekłem, ale podejście Państwa, pracodawców już mnie wkurw.... )
Zgłoś
Avatar
Orgasmatron 2013-07-22, 10:19 2
KidDynamite - pierdolisz 3 po 3. Mój ojciec jest strażakiem i rzadko kiedy ktoś im kojfnie przy reanimacji. No chyba, że jakiś po ostrej czołówce, gdzie cała zawartość klatki piersiowej i jamy brzusznej spada do miednicy.
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2013-07-22, 10:45 2
15 zl za parking? ja pierdole :O
Zgłoś
Avatar
Eatmyshorts7 2013-07-22, 11:07 3
A potem pilot helikoptera wyszedł i zaczął klaskać...
Zgłoś
Avatar
Winters 2013-07-22, 11:10 3
hhahahahah ale fejk. Żeby latać w lotniczym pogotowiu ratunkowym trzeba mieć minimum doświadczenia zawodowego w ratownictwie medycznym co znaczy, że ratownik zanim wsiądzie na śmigłowiec musi najpierw przepracować w zespołach wyjazdowych. Pewnie odmówili zabrania twojego złamanego paluszka do szpitala i wymyślasz takie historie.
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-07-22, 11:11
Jeśli ta historia jest prawdziwa, to myślę, że policja się nią zainteresuje
Zgłoś
Avatar
Ziembas 2013-07-22, 11:14
zsakuł napisał/a:

Byłem kiedyś w Lubiatowie nad jeziorem. Pozdro



Lubiatowie nie ma jeziora ;___; co najwyżej w Kopalinie, lel.

A cała sytuacja wydaje mi się, że z zeszłego roku, bo z kumplem staliśmy i oglądaliśmy dupy w tym zbiegowisku.
Zgłoś
Avatar
abominacja 2013-07-22, 11:16 1
Cytat:

Próbowali go ratować, ale z tego co się tam dowiedziałem od ludzi dostał ataku serca w wodzie i miał małe szansę, skończył w czarnym worku, pozdrawiam.





Zgłoś
Avatar
Club92 2013-07-22, 11:28
zsakuł napisał/a:

Byłem kiedyś w Lubiatowie nad jeziorem. Pozdro

W tym Lubiatowie co mieszkam to nie ma jeziora, ale kogo to interesi.
Zgłoś
Avatar
demz 2013-07-22, 11:37
O chuj, jeśli takie coś przechodzi, to jutro jak będę miał czas wymyślę podobną historyjkę. Polecam reszcie to samo, może w końcu debile przestaną dzielić się każdą jebaną historyjką jaką spotkają po wyjściu z domu.
Zgłoś
Avatar
keremere22 2013-07-22, 11:53
Lord_Rzeźnik napisał/a:

Jeśli ta historia jest prawdziwa, to myślę, że policja się nią zainteresuje



Widzę że humor się ciebie trzyma
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie