18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
Plaża
MaGeX • 2013-07-21, 22:44
Witam sadole, dzisiaj postanowiłem wybrać się na plażę do Lubiatowa. Wszystko pięknie, zapłaciłem 15 zł za parking i zmierzałem w stronę plaży. Moim oczom ukazał się widok około 40 ludzi stojących przy brzegu w półkole, postanowiłem się przybliżyć. Zobaczyłem faceta grubego jak wieprza którego reanimowały 3 osoby. Jakoś specjalnie mnie to nie przejęło więc już zamierzałem udać się poszukać jakiegoś wygodnego miejsca do rozłożenia się, lecz nagle zza drzew wyłonił się wielki śmigłowiec ratunkowy, więc zostałem obserwując bacznie przebieg akcji. Helikopter wylądował, zgasili silniki i po jakimś czasie można było już normalnie się zbliżyć do miejsca gdzie leżał grubasek. Pierdolili się tam, jakieś cuda robili (Szkoda, że szamana nie wezwali) gdy nagle 2 ratowników odsunęło się i zamienili parę słów (Akurat byłem tym szczęśliwcem i poszli za mnie i 3 moich znajomych) ich dialog wyglądał tak:
-Robert to moja pierwsza akcja, co jeżeli ten pan umrze?
-Młody, daj spokój. Komu będzie szkoda takiego grubasa? W raporcie napiszemy, że robiliśmy co w naszej mocy.
-Ale to oszustwo
-Ale więcej zarobimy
Polska, kurwa Polska. Próbowali go ratować, ale z tego co się tam dowiedziałem od ludzi dostał ataku serca w wodzie i miał małe szansę, skończył w czarnym worku, pozdrawiam.

PS. Wiem, że chuj was to interesuje, ale nie nasmarowałem się niczym i się spaliłem na plecach.
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2013-07-22, 14:19 1
Aż się zalogowałem bo takich pierdół dawno nie słyszałem. Wakacje są i gimbaza musi bajki pisać, ponieważ ich priorytetem jest nabicie jak największej ilości piw w okresie lata.
Najlepsze jest to, że do medicopterów biorą ratowników ze sporym stażem i mega doświadczeniem, więc nie ten dialog jest zmyślony i to bez pojęcia Druga sprawa - oni mają ubezpieczenia. I trzecia najważniejsza - poza szpitalem statystycznie ratuje się około 7%.
Zgłoś
Avatar
aro06 2013-07-22, 14:42 1
wystarczy wpisać do wujka google lubiatowo zmarł na zawał a prawa się ukaże ;]

Do pieca z gnojkiem bajki pisać idź gdzieś indizej.
Zgłoś
Avatar
haremario 2013-07-22, 14:52 1
w zeszłym roku byłem nad stawem w okolicach strzelina na dolnym śląsku , zapłaciłem 5 zł za wjazd , wszystko ładnie pięknie sielanka, wszyscy zadowoleni nagle ryk kobiety, jakiś gabarytowy wieprzyk dostał podobnego ataku wyciągnęli go z wody , zanim przyjechała służba ratownicza , ludzie sami próbowali go reanimować , 1 osoba bodajże gościu w okolicach 25 lat, zaczął od ucisku ratowniczego robić na brzuchu wieprzyka , ludzi go pogonili następni pseudo "ratownicy " niewiele wskórali , po około 40 minutach przyjechał amublanc ale jedynie co mogli -to rozłożyć czarny worek, to tyle udanego pobytu nad wodą
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-07-22, 15:21
Mógł nie być grubym.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-07-22, 16:00
dawno temu też miałem kolegę... w Radomiu właśnie
Zgłoś
Avatar
olek23 2013-07-22, 17:01 3
Jestem Ratownikiem Medycznym i powiem ze autor pisze kompletne bzdury. Zaden ratownik pracujący na śmigle nigdy by nie rzucił tekstu ze "co zrobimy jak to i to"-nawet swiezy na smigle. Maja za duze doswiadczenie. 2 bajka to z tym ze wiecej zarobia-przeciez czlowiek w takiej pracy ma normalna umowe na konkretne pieniądze i tyle a nie od liczby trupów. Szkoda słów dla autora debila...
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-07-22, 17:49
Grubych nie ratowac, trzeba dopomoc Matce Ziemi.
Zgłoś
Avatar
blade87 2013-07-25, 22:51
Els napisał/a:

15 zł za parking



I tak byś nie umiała zaparkować.
Zgłoś