18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
Plaża
MaGeX • 2013-07-21, 22:44
Witam sadole, dzisiaj postanowiłem wybrać się na plażę do Lubiatowa. Wszystko pięknie, zapłaciłem 15 zł za parking i zmierzałem w stronę plaży. Moim oczom ukazał się widok około 40 ludzi stojących przy brzegu w półkole, postanowiłem się przybliżyć. Zobaczyłem faceta grubego jak wieprza którego reanimowały 3 osoby. Jakoś specjalnie mnie to nie przejęło więc już zamierzałem udać się poszukać jakiegoś wygodnego miejsca do rozłożenia się, lecz nagle zza drzew wyłonił się wielki śmigłowiec ratunkowy, więc zostałem obserwując bacznie przebieg akcji. Helikopter wylądował, zgasili silniki i po jakimś czasie można było już normalnie się zbliżyć do miejsca gdzie leżał grubasek. Pierdolili się tam, jakieś cuda robili (Szkoda, że szamana nie wezwali) gdy nagle 2 ratowników odsunęło się i zamienili parę słów (Akurat byłem tym szczęśliwcem i poszli za mnie i 3 moich znajomych) ich dialog wyglądał tak:
-Robert to moja pierwsza akcja, co jeżeli ten pan umrze?
-Młody, daj spokój. Komu będzie szkoda takiego grubasa? W raporcie napiszemy, że robiliśmy co w naszej mocy.
-Ale to oszustwo
-Ale więcej zarobimy
Polska, kurwa Polska. Próbowali go ratować, ale z tego co się tam dowiedziałem od ludzi dostał ataku serca w wodzie i miał małe szansę, skończył w czarnym worku, pozdrawiam.

PS. Wiem, że chuj was to interesuje, ale nie nasmarowałem się niczym i się spaliłem na plecach.
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-07-21, 22:46 8
Byłem kiedyś w Lubiatowie nad jeziorem. Pozdro
Zgłoś
Avatar
swieca 2013-07-21, 22:49 4
Urzekła mnie Twoja historia
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2013-07-21, 22:53 2
Trzebabyło jakimś filtrem 40 się nasmarować
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-07-21, 22:57 1
Trzeba było jarać w pozycji siedzącej.
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2013-07-21, 22:58 11
Ja widziałem kiedyś jak tramwaj rozjechał babkę na pół
Zgłoś
Avatar
Kij-Na-Patyku 2013-07-21, 23:06 9
Dzisiaj opalając się nad jeziorem doszedłem do wniosku, że grubi ludzie na plaży nie mają tłuszczu tylko tran. Kurwa. Too much sun.
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2013-07-21, 23:09 2
chuj z tym gościem, następnym razem zostań w domu i pij piwo, nie będzie opażeń na 100%
Zgłoś
Avatar
Uuk 2013-07-21, 23:24
Zaraz się okaże, że zmarły to ktoś z rodziny któregoś kozaka piszącego coś a'la 'chuj z tym gościem'.
I co wtedy?
Zgłoś
Avatar
KubiKubs 2013-07-22, 0:31
Daj zdjęcie jak się spaliłeś pośmiejemy się
Zgłoś
Avatar
Els 2013-07-22, 2:14 193
15 zł za parking
Zgłoś
Avatar
JabbaRider 2013-07-22, 8:58
Chuj nas obchodzą twoje poparzenia
Zgłoś
Avatar
lisus 2013-07-22, 9:28
Masz 20 leć na głowno
Zgłoś
Avatar
K................k 2013-07-22, 9:36
Lekarze zawsze mówią, że jak masz wypadek to módl się żeby nie ratowali Cię ratownicy medyczni i strażacy.
Zgłoś
Avatar
adico 2013-07-22, 9:47 16
KidDynamite co Ty pierd....... Ci ludzie zapierniczają za g....ne pieniądze, niestety bez umów o pracę ( bo teraz kontrakty są w modzie żeby było taniej dla pracodawcy), pracują po "x" godzin żeby utrzymać rodzinę. Rząd się nie interesuje sytuacją w służbie zdrowia, 80% wyjazdów to pierdoły totalne gdzie ludzie cię jebią że jesteś jak dupa od srania żeby podetrzeć babci tyłek i przełożyć ją z fotela na łóżko. Po za tym w lotniczym pogotowiu nie pracują "lamusy" i "świerzaki". Żeby dostać się na śmigło trzeba mieć minimum 3 lata pracy w pogotowiu, i zdać w ch... wymagający egzamin z wiedzy. Autor pisze bajki dla kilku piw!!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie