18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
wolo1994 2013-04-01, 0:00
~wiesiors4 wg cb lepiej, żeby jebana, szesnastoletnia kurwa miała niechciane dziecko i żeby go nie kochała? To jest wg cb dobre? Moim zdaniem NIE. Lepiej niech usunie w bardzo wczesnym stadium rozwoju zarodka, niżeli matka miałaby po prostu wyjebane na swoje dziecko, a ono z kolei nie zaznało by prawdziwej miłości. Dziękuje, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-04-01, 0:00
grimHog,

To właśnie jest nasza mentalność zamiast wspierać siebie nawzajem potrafimy tylko oceniać,krytykować i pluć jadem na innych.W naszej krwi jest zbyt wiele zawiści co na to nic nie poradzimy.

Ale pomimo tego gadanie przejdzie a dziecko zostanie i jednak skoro matka go nie chce to wychowa je nieodpowiednio a najpierw będzie narzekanie że matka kurwa a potem,że dziecko skurwysyn....

Z dwojga złego i tak jestem za podejmowaniem decyzji samemu a nie przez społeczeństwo i prawa

@Dobrutro

Widzisz pajacem to tylko Ty jesteś bo jesteś głupszy niż ustawa przewiduje mówisz mi czego byś chciał to odpowiadam czego ja bym chciał a Ty od razu argumentujesz że ja zakłądam,że każdy przeciwnik aborcji jest katolikiem stuknij się w czoło i zachowaj prymitywne teksty do szkoły
Zgłoś
Avatar
alveanerleo2 2013-04-01, 0:01 2
Często powtarza się powtarza argument o tym, że to kobieta powinna decydować, czy chce zabić dziecko, czy nie. Idąc za tą logiką ja chcę zabijać Cyganów, ale prawo jest chujowe i mi tego zabrania. Zalegalizujmy polowanie na Cyganów! Będzie mniej brudasów na ulicach oraz będzie na czym wyładować agresję. Same profity!
Zgłoś
Avatar
wyrwiszmat88 2013-04-01, 0:02 1
Donka napisał/a:

Jeżeli uważasz, że aborcja w pierwszych tygodniach ciąży to zabicie dziecka, przestudiuj ten obrazek.

Obrazek



A co powiesz na to, że naukowcy byle gówno znalezione w kosmosie nazywają życiem a płodu już nie ? argument inwalida
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-04-01, 0:03
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-04-01, 0:04
alveanerleo2,

Twoja logika jest z lekka uboga, dziewczyna usuwając ciążę nie szkodzi społeczeństwu nie wywołuje agresji,przemocy itd a zabijanie cyganów pomimo,że wniosłoby wiele pożytecznego do społeczeństwa to byłoby ludobójstwem i spowodowałoby dużo negatywnych sytuacji.

Chcesz zabijać to zabijaj ale będziesz musiał się pogodzić z odpowiedzialnością
Zgłoś
Avatar
jebac_sond 2013-04-01, 0:05
Czemu 90% osób opowiadających się przeciwko aborcji to mężczyźni lub stare babska po menopauzie? To, czy kobieta chce urodzić, to tylko i wyłącznie jej sprawa. Aborcja powinna być legalna, a jeśli któraś z zaciążonych jest taka święta, to najzwyczajniej w świecie jej się nie podda - proste. ;]
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-04-01, 0:07
@up

odpowiedź jest prosta Ci za aborcja to CI co boją się alimentów a Ci co przeciwko to są bezpłodni
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-04-01, 0:07 2
Polecam ignorować użytkownika jestę żydę bo po paru wymianach zdań ewidentnie widać, że to troll konto.
Zgłoś
Avatar
alveanerleo2 2013-04-01, 0:09 2
@Jestę żydę. Moja logika jest tutaj nawet bardziej niż trafna. Cygan i zygota to prawie taki sam organizm. Nie potrafi samodzielnie zdobywać pożywienia oraz potrzebuje opieki. A jeśli myślisz, że dziewczyna usuwając dziecko nie wywołuje agresji, to mylisz się bardzo. Aborcja w dużym odsetku przypadków jest traumą, niekiedy dożywotnią. Zabijanie nienarodzonych dzieci to również ludobójstwo.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-04-01, 0:11 1
promiseYOU napisał/a:

Czemu 90% osób opowiadających się przeciwko aborcji to mężczyźni lub stare babska po menopauzie? To, czy kobieta chce urodzić, to tylko i wyłącznie jej sprawa. Aborcja powinna być legalna, a jeśli któraś z zaciążonych jest taka święta, to najzwyczajniej w świecie jej się nie podda - proste. ;]



Ludzie w tym kraju nawet drzewa nie mogą sobie od tak ściąć na własnej posesji. Więc o czym my mówimy?
Zgłoś
Avatar
b................d 2013-04-01, 0:12 3
Jedno pytanie do pro-life'owców - co jest dla was wartością wyższą: ludzkie życie czy człowieczeństwo? Jeśli ludzkie życie to automatycznie opowiadacie się za zniesieniem kary śmierci i sprzeciwem wobec eutanazji, jeśli człowieczeństwo to aborcja powinna być dla was dopuszczalna. Nie rozumiecie? To może wyłożę to w ten sposób: jeśli ludzkie życie jest wartością najwyższą to bez względu na to jakie jest to życie (w biedzie, ułomności i gównie po same usta) to należy je chronić. Jeśli człowieczeństwo (prawo do samostanowienia, czyli możliwość wyboru, prawo do życia z zachowaniem wolności: w tym wolności od strachu i ułomności) to aborcja jak i kara śmierci i eutanazja są dopuszczalne. Ktoś się obruszy "jak to porównywać karę śmierci (w domyśle dla zbrodniarza i zwyrodnialca) do aborcji (w domyśle niewinnego płodu)". A w gruncie rzeczy to ten sam dylemat - decydowanie o czyimś istnieniu lub nieistnieniu z pozycji bezwzględnego przymusu.

Polecam powyższy problem etyczny do przemyślenia. Dla mnie zwolennicy ruchu "pro-life" to zwykłe oszołomy, którym wymiar moralny zagadnienia aborcji popierdolił się z biologią i pokrętnie pojmowanymi wartościami.
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-04-01, 0:12
alveanerleo2,

uprzedzenie do cyganów nie jest argumentem za tym,że nie potrafią zdobywać samodzielnie pożywienia jakoś zyją i nikt ich nie dokarmia, a jak będziesz miał córkę która wpadnie w wieku 16 lat i będziecie żyli ubogo to zachowajcie dziecko nikt Ci nie broni tylko wychowaj je godnie bo każdy człowiek ma prawo do godnego życia pamiętaj o tym.

@Dobrutro

A wymieniłeś ze mną parę zdań czy tylko tak pierdolisz bo Cię boli co pisze?
Zgłoś
Avatar
g................g 2013-04-01, 0:13
jestę żydę napisał/a:

To właśnie jest nasza mentalność zamiast wspierać siebie nawzajem potrafimy tylko oceniać,krytykować i pluć jadem na innych.W naszej krwi jest zbyt wiele zawiści co na to nic nie poradzimy.



Poruszyłeś ważną kwestię i potwierdziłeś tym samym role społeczeństwa w całej tej sprawie.

alveanerleo2,

Aborcja -> trauma dla "matki" (skoro nie ma dziecka, nie ma matki)
Narodziny niechcianego dziecka -> życie z przeświadczeniem że jest się skutkiem ubocznym maminej swędzącej cipy potrafi zryć psychikę.
Zgłoś
Avatar
osobliwy nick 2013-04-01, 0:14
Cytat:

Dlaczego 90% tych, którzy tak najbardziej szczekają za prawem aborcji nigdy jej nie popełnią? Bo z tego zrobiła się sprawa polityczna. Większości nie chodzi o aborcję, tylko o walkę z kościołem, który jej zakazuje i z "zacofanymi katolami". Chodzi o pokazanie jakim jest się świadomym, inteligentnym i postępowym człowiekiem, bo to jest w dzisiejszych czasach najważniejsze.

Trzeba być postempowym a nie zacofnientym katolę! Poprzyjmy aborcjem do 18 rokó rzycia!



Głupi jesteś. Tu nie chodzi o popieranie czy nie popieranie aborcji, ani o bycie postępowym lub nie. Chodzi o wolność wyboru. Niech będzie taka wolność i wtedy każdy będzie sobie mógł popierać co chce, być postepowy lub nie. Wtedy będziesz mógł bezkarnie i bezmyśle imputować zwolennikom aborcji zakamuflowaną walkę z kościołem czy inną instytucją. Do tego czasu walka o prawo do aborcji będzie dla mnie walką o elementarną sprawę - wolność wyboru.

Cytat:

Więc powiedzcie mi kiedy nagle zaczyna się życie dziecka? Z pierwszym uderzeniem serca? Czyli organizmy żywe, które nie posiadają serca nie są żywe? Kiedy "zlepek komureg" staje się człowiekiem? Czekam na logiczną odpowiedź i MERYTORYCZNĄ dyskusję, postępowi antyfaszyści :*



Organizmy które nie posiadają serca oczywiście są żywe i są samodzielnymi formami życia. Przez pewien czas żywe są także np. komórki oddzielone od organizmu lub znajdujące się w martwym organizmie, jednak w tym przypadku trudno nazwać takie komórki indywidualną formą życia. Podobnie trudno nazwać indywidualną formą życia zlepek kilku komórek z którego co prawda może rozwinąć się człowiek, ale zlepek kilku komórek sam w sobie nie jest człowiekiem. Kiedy natomiast uznać to za człowieka? Ja pewnie jak i większość zwolenników aborcji postawiłbym za kryterium odpowiednio rozwinięty system nerwowy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie