18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wypadek z udziałem dzecka - teraz popularne
Avatar
Magik2501 2010-04-27, 0:52 83
Kurwa, gdzie takie suki mają? Z tyłu podbicie? Na miękkim siedzi chuj? U nas kurwa nie ma tak dobrze.
Chociaż raz widziałem sukę z obitym siedzeniem z tyłu. Stałem wówczas z otwartym piwem na przystanku (koł0 23 już było) i mnie spisywali. Oni siedzieli w samochodzie, ja stałem obok. Zaglądam do tyłu i zdziwiony mówię
-odkąd to takie wygodne fotele macie z tyłu?
-hehe..no cóż...dbamy o swoich klientów!

Ale w porządku byli, spisali tylko, mandatu nie dostałem, a piwo miałem...schować nawet wylać nie kazali. Także jebać JP, policjant też człowiek.
Zgłoś
Avatar
niebieski8 2010-04-27, 0:54 33
szkoda ze mu tak wczesnie powiedzial o kamerze moglby sobie jeszcze nastukac
Zgłoś
Avatar
s................u 2010-04-27, 6:03 1
ale zryty beret
Zgłoś
Avatar
ssij 2010-04-27, 7:30 2
No w polonezach to mieli siedzenia... kanapa obita skórą (strasznie twarda), drzwi bez klamek od środka a najlepsze że na siedzeniu pasażera byłe teksty typu "H.W.D.P" "Witamy"
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-04-27, 7:48 5
Dlaczego on mu powiedział że tam jest kamera? Mógł udawać że nic nie widzi i dopiero jak koleś zacznie krwawić, poinformować go jakiego ma pecha.
Zgłoś
Avatar
JebakLeśny 2010-04-27, 10:28
@up to by go nauczyło No ale jak Magik2501 napisał policjant też człowiek i nie chciał żeby idiota do reszty zrobił z siebie idiotę
Zgłoś
Avatar
extrime 2010-04-27, 10:56 2
Szkoda że się nie postrzelił.
Zgłoś
Avatar
SadIsT 2010-04-27, 12:37 6
Magik2501 napisał/a:

Kurwa, gdzie takie suki mają? Z tyłu podbicie?
Ale w porządku byli, spisali tylko, mandatu nie dostałem, a piwo miałem...schować nawet wylać nie kazali. Także jebać JP, policjant też człowiek.



Taa też człowiek ale wierz mi, taki policjant który jeździ cały dzień po mieście i na prawdę się kurwa nudzi to jeszcze czasem można z nim pogadać.
A byłeś przesłuchiwany kiedykolwiek w charakterze podejrzanego? Czułeś presję policjanta, który chce na tobie wymóc przyznanie się "bo tak będzie dla Ciebie lepiej?!" i gówno go obchodzą Twoje zeznania...
Wierz mi... poznałeś tylko jeden rodzaj policjanta...
Zgłoś
Avatar
myownspace 2010-04-27, 13:12 2
Rhox napisał/a:

Dlaczego on mu powiedział że tam jest kamera? Mógł udawać że nic nie widzi i dopiero jak koleś zacznie krwawić, poinformować go jakiego ma pecha.



bo nie chciał żeby mu szczawik tapicerke zachlapał
Zgłoś
Avatar
Pajac212 2010-04-27, 14:45
moze to emo i po prostu tak sie głaszcze? albo usuwa opryszke
Zgłoś
Avatar
Mareska 2010-04-27, 15:50
Hehe dobry koles
Zgłoś
Avatar
yoshi 2010-04-27, 16:29
mi chuje z wrocka 100zł mandatu wyjebali, nawet nie było co z nimi gadać.
Z Policją z wałbrzycha może coś, ale te kurwy odrazu z grubej rury !
Zgłoś
Avatar
Podgor 2010-04-27, 16:39
masochistic na 100%
Zgłoś
Avatar
mitchell 2010-04-27, 18:34 3
Taa też człowiek ale wierz mi, taki policjant który jeździ cały dzień po mieście i na prawdę się kurwa nudzi to jeszcze czasem można z nim pogadać.
A byłeś przesłuchiwany kiedykolwiek w charakterze podejrzanego? Czułeś presję policjanta, który chce na tobie wymóc przyznanie się "bo tak będzie dla Ciebie lepiej?!" i gówno go obchodzą Twoje zeznania...
Wierz mi... poznałeś tylko jeden rodzaj policjanta...

Wystawiono 2 piw(a): -lalunia94, MCL

patrze 16 z przeżyciami...
niedługo na sada będą wchodzić dzieci które maja po 7 lat...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie