18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Avatar
orion123123 2023-08-24, 7:59 10
kurwa jaka patologia
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-08-24, 8:15 54
Ile one mają lat, że ta bita rowerkiem dla 8-latków spierdala?
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-08-24, 8:52 5
Jakieś to kurwa pojebane wszystko
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2023-08-24, 8:58 3
SkoPio1 napisał/a:

Ile one mają lat, że ta bita rowerkiem dla 8-latków spierdala?

To przecież BMX nie będzie większy bo nie musi . To nie pedał-szosa czy inny gówno-gravel że musi mieć 29 cali .
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-08-24, 9:02 5
Oglądałem bez dźwięku i mi wyszło że o psa poszło.
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2023-08-24, 9:15 14
Paszczaku napisał/a:

To przecież BMX nie będzie większy bo nie musi . To nie pedał-szosa czy inny gówno-gravel że musi mieć 29 cali .



Się pato pedalarz odpalił.. Szosowe rowery są dla pedałów a terenowe na gravel to gówno ale najmniej praktyczny i wygodny rower będący za razem najbardziej powszechnym wśród młodzieży bo oni nie jeżdżą rowerami tylko walą sobie konia ze szczęścia bo zjadą z kilku schodków albo wyskoczą z krawężnika to one są dobre.. One są zajebiste i nie dla pedałów.. Jeszcze chwila, koniec wakacji i wymyje gówna twojego pokroju do szkoły.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-08-24, 9:18 33
Dziurawce jednak są pojebane. A koleś puka obie i się śmieje.
Zgłoś
Avatar
SizzleMyDizzle 2023-08-24, 10:04
przeczytałem tam w znaku wodnym na dole KATOLIC.COM
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-08-24, 10:17
SizzleMyDizzle napisał/a:

przeczytałem tam w znaku wodnym na dole KATOLIC.COM



Od razu by nie pasowało, brak ministrantów, batmana.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-08-24, 10:56
...że niby ten pies ją ruchał? Krzyczy: "nie zrobiłem tego z nim" .
Zgłoś
Avatar
Alosza 2023-08-24, 11:30
Matka córki filmowała, a tatuś bał sie zareagować
Zgłoś
Avatar
seeed71 2023-08-24, 12:07 1
Kolor skóry nieprzypadkowy.

No i kraj też....
Zgłoś
Avatar
Pie-sse 2023-08-24, 13:41 3
John-Flopp napisał/a:

Się pato pedalarz odpalił.. Szosowe rowery są dla pedałów a terenowe na gravel to gówno ale najmniej praktyczny i wygodny rower będący za razem najbardziej powszechnym wśród młodzieży bo oni nie jeżdżą rowerami tylko walą sobie konia ze szczęścia bo zjadą z kilku schodków albo wyskoczą z krawężnika to one są dobre.. One są zajebiste i nie dla pedałów.. Jeszcze chwila, koniec wakacji i wymyje gówna twojego pokroju do szkoły.



Dobra już, nie musisz się tak tłumaczyć z pedalstwa. Szykuj lepiej tornister do szkoły…
Zgłoś
Avatar
jacek44 2023-08-24, 13:51 14
W latach 90tych często bywałem u dziadków na wsi. Kuchnia kaflowa opalana drewnem, w której babcia piekła najlepszego na świecie drożdżaka. Zaraz za płotem była rzeka, gdzie okoliczna młodzież spędzała najwięcej czasu podczas wakacyjnych upałów. Jakie tam były ładne dziewczyny... Ich obraz zostanie ze mną do końca. Pamiętam też że dziadek często przesiadywał pod lipą i ciekawym jego opowieści wnukom, opowiadał o zamierzchłych czasach. Jak to wyglądała codzienność w przedwojennym Lwowie, jak to później wyglądały początki ich osadnictwa w Polsce itd. Wspomnienia te, to może się wydawać, obraz idealnej sielanki wiejskiego życia. Czasów, które już minęły, nigdy nie wrócą. Jednak jak wiadomo, rzeczywistość nie jest piękna jak w bajce, czy ckliwym filmie. Do czego zmierzam? Kiedy dziadkowie chcieli zjeść mięsa, to trzeba było najpierw zaciąć kurczaka, czy innego wieprza. Oglądając ten film przypomniało mi się pierwsze, widziane na własne oczy, świniobicie: jako dziecko byłem trochę przerażony... Ale uwierzcie, nawet zarzynana świnia nie darła się tak jak ta blondi.
Zgłoś