18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Payan 2021-10-16, 14:50 1
Białas wybrał złą dzielnię.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-10-16, 15:01 17
Się kurwa uśmiałem
Jeszcze będą płakać żeby "Polaczki" wrócili
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2021-10-16, 15:10 8
Nie jest mi żal zadnego jebanego milosnika bambusow... CHcieliscie to kurwa macie cz4rnuchowo
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-10-16, 15:20 2
Co oni na końcu śpiewają? He's coming home from Polska?
Zgłoś
Avatar
K................w 2021-10-16, 16:11 1
Uncle Bean's i jego ekipa
Zgłoś
Avatar
ghost82 2021-10-16, 17:32 2
Lobo24 napisał/a:

Co oni na końcu śpiewają? He's coming home from Polska?



Zgłoś
Avatar
Pingvin 2021-10-16, 19:39 8
2 cipy na jednego. W odwecie jak spotkam 2 bambusów na ulicy to ich rozjebię
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-10-16, 20:40

Pingvin napisał/a:

rozjebię



No zoofil pierdzielony
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2021-10-16, 23:36 1
ra0mir napisał/a:

Się kurwa uśmiałem
Jeszcze będą płakać żeby "Polaczki" wrócili



Wbrew powszechnej opinii biali Anglicy to nie takie pizdy. Dla przykładu w sportach walki to my się nie za dużo możemy obecnie pochwalić a oni mają bardzo dużo konkretnych zawodników.

Jeżeli chodzi o ulicę też często trzymają się w lepszych ekipach niż te na których stać Polaków co może potwierdzać też fakt bardzo częstych burd pod na terenie dużych polskich miast jak Warszawa czy Kraków gdzie często przyjeżdżają i ja np w wawie nie raz byłem zdziwiony że tak się wożą, co prawda miejscowych nie ruszają ale i miejscowi nie bardzo mają atuty by ich ruszać.

No a tu no cóż złapali szczypiorka samego w kilku dindusie... Pewnie chcieli naprawić jakieś kompleksy które jednak u nich białe ekipy generują jak słyszeliśmy śpiewali piosenkę angielskich kibiców... "Football coming home".
Zgłoś
Avatar
epening 2021-10-16, 23:56
no co pobili jakiegoś debila co sie nie umie bronić nawet selekcja naturalna
Zgłoś
Avatar
V.A.L.A.K 2021-10-17, 1:18
Mam kumpla w Anglii, a dokładniej mieszka w Peterborough. W dużym skrócie ogólnie przejebane miejsce do życia. Pytam go kiedyś jak egzystuje wśród takiego zoo?

Mówi, że zasada jest dość prosta, jak już wiesz, że dana grupa jest tobą zainteresowana i wpierdol czai się za rogiem, to idziesz na tak zwanego "miszcza".

Idziesz wybujany jak typowy polski dres i patrzysz się im prosto w ryje, bo jak zaczniesz nagle zmieniać kurs, a nie daj Boże spierdalać, to po ptakach.

Czarnuchy są trochę jak cyganie lub turasy. Duża grupa, duże prawdopodobieństwo na wpierdol, zaczepki lub zwyczajny rabunek. Jeden lub dwóch zasada "miszcza" sprawdza się prawie zawsze.
Zgłoś
Avatar
Dondiego87 2021-10-17, 3:39
Ale kto się wozi bardziej niz miejscowi w Polsce?nikt nie neguje tego że Anglicy to pizdy ale to są pizdy ale nie pierdol takich farmazonów że chodzą się wożą bo osobiście nie widziałem tego chociaż często się poruszam po tych rejonach co napisałeś.Powiedz ze wyssałeś te wiadomości z jakiejś czarnej pyty

Zgłoś
Avatar
z................e 2021-10-17, 10:08
Nie kumam przecież znaleźć ich dzięki nagraniu to jakieś 5min pracy policji po chuj oni to nagrywaja, żeby se przejebać?
Zgłoś
Avatar
niejestemrobotem999 2021-10-17, 23:11
:u u u u u u u u u u u u "

no i powiedzcie że nie widzicie t małpy w tym momencie xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie