18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
bobro 2023-03-01, 9:01 17
Pierwszy raz widzę jak było widać po pociągu, że w coś przypierdolił. W końcu godny przeciwnik
Zgłoś
Avatar
kedzior242 2023-03-01, 9:37 23
Aż trudno mi uwierzyć w to, że ciężarówki psują się zawsze akurat na torach.
Jakie to musi być zrządzenie losu, żeby na trasie 500 km, zjebać się na jedynym odcinku 10 metrów, gdzie grozi to katastrofą.
Ps. kierowca zrobił jedyną rzecz, którą mógł czyli odłączył zestaw od ciągnika.
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-03-01, 9:43 35
kedzior242 napisał/a:

Aż trudno mi uwierzyć w to, że ciężarówki psują się zawsze akurat na torach.



nie znam sie ale wypowiem się; mam podejrzenie że chodzi tutaj o specyficzność hamerykańskich przejazdów kolejowych; dojazd do nich to wzniesienie by zrównać się z poziomem toru. To co dla osobówki czy innego pojazdu względnie wysoko zawieszonego nie stanowi problemu to dla długich i nisko zawieszonych pojazdów jest już pułapką...
Zgłoś
Avatar
3-buch 2023-03-01, 11:23 2
bobro napisał/a:

Pierwszy raz widzę jak było widać po pociągu, że w coś przypierdolił. W końcu godny przeciwnik



pociąg miał już włączone hamulce ale fakt 30-40 tonowa koparka trochę go wyhamowała, natomiast jak by nie hamował to by odleciała jak wszystko inne w co pociąg może uderzyć i by nawet nie poczuł.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-03-01, 11:26 5
Halman napisał/a:

nie znam sie ale wypowiem się; mam podejrzenie że chodzi tutaj o specyficzność hamerykańskich przejazdów kolejowych; dojazd do nich to wzniesienie by zrównać się z poziomem toru. To co dla osobówki czy innego pojazdu względnie wysoko zawieszonego nie stanowi problemu to dla długich i nisko zawieszonych pojazdów jest już pułapką...



Moim zdaniem to problem zjebanej konstrukcji naczepy i ciągników. Ciągnik sam w sobie jest za długi przez ten przód, a naczepy mają w USA zazwyczaj po dwie osie i to o wiele dalej oddalone od ciągnika niż nasze europejskie. Do tego te niskie zawieszenie. W Europie taki zestaw miał by pilota.
Zgłoś
Avatar
marmar 2023-03-01, 11:29 2
bobro napisał/a:

Pierwszy raz widzę jak było widać po pociągu, że w coś przypie**olił. W końcu godny przeciwnik



W momencie uderzenia babka przyspieszała wstecz, stąd takie wrażenie.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2023-03-01, 12:05 7
A ja jestem pod wrażeniem pani kierowcy. Większość bab stała by i darła japę w niebo głosy, a ta cyk wsteczny i odjechała na bezpieczną odległość, by uniknąć własnego udziału w zdarzeniu drogowym.
Zgłoś
Avatar
rafalxp 2023-03-01, 12:13 3
Nie pierwszy raz taki filmik ...
Naczepa z niskim prześwitem by się mieścić ze sprzętem budowlanym pod wiaduktami no i do tego te zjebane przejazdy,co może pójść nie tak.
Zgłoś
Avatar
B3b3ch 2023-03-01, 12:21
Co oni się podkładają, żeby dostać kasę na nową koaprkę?
Zgłoś
Avatar
sej_maj_nejm_bicz 2023-03-01, 12:43 5
Manolito666 napisał/a:

A ja jestem pod wrażeniem pani kierowcy. Większość bab stała by i darła japę w niebo głosy, a ta cyk wsteczny i odjechała na bezpieczną odległość, by uniknąć własnego udziału w zdarzeniu drogowym.



Pan kierowca pojechałby do przodu i w lewo. A pani miała dużo szczęścia.
Zgłoś
Avatar
tomeekcze 2023-03-01, 12:44 3
Chcesz przejechać wertepy daj do góry zawieszenie. Autostrada maksymalnie w dół, chcesz mieć środek ciężkości nisko, żeby przyczepa nie traciła stabilności
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-03-01, 13:55 1
bobro napisał/a:

Pierwszy raz widzę jak było widać po pociągu, że w coś przypie**olił. W końcu godny przeciwnik



Przyjrzyj siędobrze i powiedz mi gdzie ty tutaj widzisz jakikolwiek efekt tego uderzenia?
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2023-03-01, 14:14 2
Te westchnięcia przypomniały mi jak w Liceum Pani na biologii pokazała film z kamery termowizyjnej jak mężczyzna dostaje erekcji (staje mu) i dziewczyny właśnie takie Oh i Ah wydawały jak kutasa zobaczyły.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-03-01, 14:29 1
Kiedyś dawno temu, jak jeszcze ludzie myśleli przy pracy, transport dziwnych niewymiarowych rzeczy odbywał się po sprawdzeniu CAŁEJ trasy. Określone były pagórki, mosty, skrzyżowania i zakręty. Zestaw jechał z pilotem. Pilot nie był dla jak, tylko ostrzeżeniem dla innych, że jedzie wielkie cóś i sprawdzał też czy nie ma jakichś nieprzewidzianych przeszkód. Jak widać w hameryce mają to w dupie. Kierowca ma przewieźć cóś z punktu A do punktu B. Jak to zrobi to wszystkich wali.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie