18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Podaj sól
szymy • 2014-11-15, 15:58
Komorowski uczy gimbosapiensów ze srajfonami jak zachowywać się przy stole.



PS Czy Was też tak wkurwia to, że w dzisiejszych czasach ludzie nie mogą przeżyć paru chwil bez telefonu? Albo np. to, że rozmawiając z Wami gapią się w ekran i stukają coś na fejsbuczku? Ech, dokąd to kurwa wszystko zmierza...
Zgłoś
Avatar
onion 2014-11-15, 16:17
owszem wkurwia
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-11-15, 16:21 76
A mnie najbardziej wkurwia jak z panną jakąś się spotkam a ona non stop na telefonie napierdala. Normalnie chuj mnie strzela kurwa.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-11-15, 16:21 3
W sumie nie mam takich znajomych którzy by przy posiłkach czy imprezach siedzieli przy telefonie więc nie mam takiego problemu. Ale to może z racji tego żę znajomi już wszycy w okolicach 30 albo po więc mają w dupie takie coś i kiedyś ktoś nauczył ich kultury.
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2014-11-15, 16:29 2
Komorowski nie umie po anglikańsku. Fejk!
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-11-15, 16:32
Tak, wkurwia.
Zgłoś
Avatar
V................5 2014-11-15, 16:33 1
BongMan nie spotykasz sie z dziewczynami , nie klam ....
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2014-11-15, 17:17 3
Dla mnie ciągłe lampienie się w ekranik chujfona świadczy bez wątpienia o ciężkim niedojebaniu bez jakichkolwiek rokowań na poprawę. Czasy, w których kumple spotykali się na boisku i chodzili razem na jabłka czy czereśnie wydają mi się odległe o jakieś 100 lat, a przecież to było moje dzieciństwo. Teraz to już kurwa tylko pierdoli się o tym co kto ma na judebuku albo właśnie napierdala w ten ekranik z częstotliwością ckm-u.
Zgłoś
Avatar
J................c 2014-11-15, 17:39 10
BongMan napisał/a:

A mnie najbardziej wkurwia jak z panną jakąś się spotkam a ona non stop na telefonie napierdala. Normalnie chuj mnie strzela kurwa.



Kolejna "urzekająca" i najpewniej zmyślona jak wszystkie pozostałe opowieść o twoim życiu, które nikogo tutaj nie interesuje. Jesteś przypadkiem beznadziejnym...
Zgłoś
Avatar
szefooo 2014-11-15, 18:22
Ja tak nie mam mnie komputer nie odcina od rzeczywis... Moment stara mi coś pierdoli nad uchem.
Zgłoś
Avatar
jacek1999 2014-11-15, 18:27
to nie smiesnzne akurat
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-11-15, 18:28
Myślałem, że napisy końcowe będą trwały 7-8 min...
Zgłoś
Avatar
mateo2012 2014-11-15, 18:34 1
Japoniec napisał/a:



Kolejna "urzekająca" i najpewniej zmyślona jak wszystkie pozostałe opowieść o twoim życiu, które nikogo tutaj nie interesuje. Jesteś przypadkiem beznadziejnym...



Faktycznie kurwa, spotkanie z jakąś dupą do ruchania to jakaś sensacyjna historia, w twoim przypadku zapewne tak.

PS: rozpierdala składnia mnie twoja

BongMan napisał/a:

A mnie najbardziej wkurwia jak z panną jakąś się spotkam a ona non stop na telefonie napierdala. Normalnie chuj mnie strzela kurwa.



Jak jej pierdolisz o krabach to nic dziwnego.
Zgłoś
Avatar
Wredot 2014-11-15, 18:35 1
"gimbosapiensów ze srajfonami"... co za dno, ja pierdole -.-
Zgłoś
Avatar
J................c 2014-11-15, 18:48
mateo2012 napisał/a:



Faktycznie kurwa, spotkanie z jakąś dupą do ruchania to jakaś sensacyjna historia, w twoim przypadku zapewne tak.

PS: rozpierdala składnia mnie twoja



Jeśli nie widzisz jaki jest problem z Bongmanem, jego sadisticowymi zwierzeniami i mitomaństwem to już twój problem.

Co do składni - była poprawna. Jeno znaków przestankowych poskąpiłem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie