18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Maddogg 2014-04-16, 17:24
Technikę ma dobrą, ale tak to jest jak się kupiło drążek za max 50zł.
Zgłoś
Avatar
TamGdzies 2014-04-16, 17:29
..o kurwa, nie spodziewałem się tego!
Zgłoś
Avatar
MoTIko 2014-04-16, 17:38 66
Że co ma dobre? technikę? chyba do urazu. Jak ćwiczysz to chyba chcesz aby Twoja siła wzrastała, czyli robisz siłowo a nie jakieś wygibasy jakby to gałąź była....
Zgłoś
Avatar
Kluposz 2014-04-16, 17:44 16
Giba się jak pierdolony rezus.
Zgłoś
Avatar
Maddogg 2014-04-16, 17:49 4
MoTIko napisał/a:

Że co ma dobre? technikę? chyba do urazu. Jak ćwiczysz to chyba chcesz aby Twoja siła wzrastała, czyli robisz siłowo a nie jakieś wygibasy jakby to gałąź była....

Jak się nie znasz na rzeczy, to zamilcz. To jest pewne ćwiczenie w Street Workout.
Zgłoś
Avatar
tico92 2014-04-16, 17:55 18
Maddogg napisał/a:

Jak się nie znasz na rzeczy, to zamilcz. To jest pewne ćwiczenie w Street Workout.


Co ty pierdolisz chuja nie street workout ,się kurwa giba całym ciałem jak debil zamiast podciągać się stabilnie i wykorzystywać prawidłowo partie mięśniowe ,tym bardziej street workout'u się kurwa nie robi w domu chyba ,że masz kurwa garaż z 4 metrowym sufitem najmniej ,aby se łba nie pobić ,zresztą sam mam drążek na którym podciągam się regularnie i nigdy takich nie technicznych wygibasów nie robiłem bo to się mija z celem
Zgłoś
Avatar
Maddogg 2014-04-16, 18:25 2
tico92 napisał/a:


Co ty pierdolisz chuja nie street workout ,się kurwa giba całym ciałem jak debil zamiast podciągać się stabilnie i wykorzystywać prawidłowo partie mięśniowe ,tym bardziej street workout'u się kurwa nie robi w domu chyba ,że masz kurwa garaż z 4 metrowym sufitem najmniej ,aby se łba nie pobić ,zresztą sam mam drążek na którym podciągam się regularnie i nigdy takich nie technicznych wygibasów nie robiłem bo to się mija z celem

Po co się wypowiadasz na dany temat skoro chuja o nim wiesz? Bohaterowi filmu zapewne chodziło o to ćwiczenie które zobaczysz po 55 sekundzie poniżej (i jak na warunki domowe, to wykonywał je poprawnie):


Dla Twojej informacji dodam jeszcze, że da się ćwiczyć SW w domu, zależy jakie ćwiczenia przypadają nam w danym dniu, no ale co ja tam wiem, przecież Ty jesteś wielkim "specjalistą".
Zgłoś
Avatar
MoTIko 2014-04-16, 18:59 9
@Maddogg
Znawca się znalazł, takie ćwiczenie to sobie można w dupę wsadzić i gadanie, że jest to część SW niczego tutaj nie zmieni. Co tutaj niby ćwiczysz? parcie na framugę?
W objaśnieniach podstaw techniki SW jasno jest napisane specu, że nie wykorzystuje się dynamiki, tzn. nie gibasz się jak jebany czernuch na gałęzi tylko robisz ćwiczenia siłowo. Technika przydaje się jedynie do testów sprawnościowych i popisania się przed kolegami rekordem, panie wszech znawco.
Zgłoś
Avatar
Maddogg 2014-04-16, 19:28 1
Nie będę zniżał się do Twojego poziomu więc odsyłam Cię na: uliczny-trening.pl/

Tyle ode mnie.
Zgłoś
Avatar
DreD4000 2014-04-16, 19:30 2
to i ja dojebię @maddoggowi
aby się nie powielać to proszę mi powiedzieć czy ćwiczenie pana z pokoju przypomina ćwiczenie pana z dworku w 55 min? jeśli według ciebie tak to: 1 jesteś wybitnie spostrzegawczy 2 jesteś znawcą ćwiczeń
Zgłoś
Avatar
gremlin1982 2014-04-16, 20:03 2
Jego techniką jest brak techniki
Maddogg idź w chuj pierdolisz głupoty!
Zgłoś
Avatar
MoTIko 2014-04-16, 20:04 5
@Maddogg
mam rozumieć, że to jest strona z której czerpiesz wiedzę? chyba nie muszę ci przytaczać takich stron jak kalistenika polska, kfd, no i może trochę literatury?Lafay, Wade, Tsatsouline i wiele wiele innych. Piszą właśnie o SW- a tak dokładniej to o kalistenice. Weź najpierw poczytaj więcej na ten temat, bo ja opieram wiedzę nie tylko na wszech wiedzącym internecie.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2014-04-16, 20:17 1
Tyle filmów w sieci jak ciula spadały razem z domowymi drążkami a oni dalej to robią....
Zgłoś
Avatar
Glutfacekillah 2014-04-16, 20:19
Podciągnięcia do klatki(a nie brody) z wygięciem do tyłu- ćwiczenie które pomoże wykonywać muscle-up'a. Pozdrawiam ludzi którzy nie pierdolą o rzeczach, o których nie mają pojęcia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie