18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Podlaskie
ukcioo • 2012-09-29, 21:04
Film promujący województwo Podlaskie


rok 2010
jest na czym zawiesić oko
Enjoy !
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-09-29, 21:08 10
kraj piękny, tylko żyć w nim trudno
Zgłoś
Avatar
Godelo23 2012-09-29, 21:09 20
Ja już nawet wymyśliłem wierszyk promujący "Podlasie ty kutasie"
Zgłoś
Avatar
hamusq 2012-09-29, 21:14 4
Piekny kraj, ludzie mili, tylko politycy to sprzedajne kurwy...
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-09-29, 21:16 6
Czemu te trąby reklamują całkiem ładny region Polski kościołami i jakimiś gibającymi się brodaczami? Co oni kurwa pedofilie promują?!
Ja wiem, że katolicyzm to zalicza się do tradycji narodowej, ale kilka lat temu do tradycji w Europie zaliczały się kąpiele maksymalnie raz w roku. Ze złych rzeczy się rezygnuje, żeby się rozwijać.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-09-29, 21:31 1
Jakoś tak po staropolsku.
Zgłoś
Avatar
k18t 2012-09-29, 21:41 11
Godelo23 napisał/a:

Ja już nawet wymyśliłem wierszyk promujący "Podlasie ty kutasie"


... ten region jest na czasie
tu urzeknie Cię kultura
i ukisisz se ogóra
Zgłoś
Avatar
mieszko2000 2012-09-29, 22:09 2
hmm pewnie pojade super krajobrazy
Zgłoś
Avatar
RHminus 2012-09-29, 22:12 17
Cytat:

Czemu te trąby reklamują całkiem ładny region Polski kościołami i jakimiś gibającymi się brodaczami? Co oni kurwa pedofilie promują?!
Ja wiem, że katolicyzm to zalicza się do tradycji narodowej, ale kilka lat temu do tradycji w Europie zaliczały się kąpiele maksymalnie raz w roku. Ze złych rzeczy się rezygnuje, żeby się rozwijać.



No nie daję rady, jesteś kurwa ciemny, czyta się takie słowa i zalatuje od razu słomą z butów.
Panie oświecony, bez tego kościoła to pewnie nie umiałbyś pisać ;>
(a co ciekawsze, to może i chciałeś nachapać piw ale sram już tym utożsamianiem religii z pedofilią i błyskaniem tym wśród znajomych bądź na forach internetowych... co ciekawsze, sam do kościoła nie chodzę ale kurwa... daj spokój matole.
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-09-29, 22:19 4
Po pierwsze, nie jestem twoim ojcem, żebyś mówił do mnie matole.
Po drugie, moje zdanie nt. kościoła i wpływu na człowieka jest właśnie takie, więc jako takie jewyrażam.
Po trzecie, gdzieś mam piwa, lajki i inne internetowe punkciki dla ludzi z kompleksem krótkiego kutasa.
Zgłoś
Avatar
RHminus 2012-09-29, 22:30 4
Cytat:

Po pierwsze, nie jestem twoim ojcem, żebyś mówił do mnie matole.


Właśnie, nie jesteś moim ojcem, dlatego nazywam cię matołem... czujesz różnicę?

Cytat:

Po drugie, moje zdanie nt. kościoła i wpływu na człowieka jest właśnie takie, więc jako takie jewyrażam.


Tak jak i ja mam prawo do uznania Twojej wypowiedzi. Wystarczy wyczuć temat, walka z religią to nic innego jak próba zastąpienia jej inną "religią/wyznaniem". Dlaczego? Bo powiedz komuś, że nim sterują i sam nim steruj jest łatwiejsze niż nauczenie samodzielnego myślenia (bądź próby wytłumaczenia religii jako filozofii która reguluje życie zwykłego "chłopka roztropka" który by nie kraść i gwałcić musi bać się diabła bądź liczyć na nagrodę po śmierci).

Już wspominałem kiedyś o tym, że jakoś nikt nie nagłaśnia tematów pedofilii wśród rabinów (a lista urzędujących zboków tego typu (i to przez wiele lat) jest dosyć długa).

Cytat:

Po trzecie, gdzieś mam piwa, lajki i inne internetowe punkciki dla ludzi z kompleksem krótkiego kutasa.


No i taką postawę akurat popieram.
Zgłoś
Avatar
damian12091988 2012-09-30, 0:13 4
Kocham Podlasie! - super ludzie, piękne tereny, wspaniałe dziewczyny. Podlasie niema czego się wstydzić może śmiało być wizytówką Polski. Rozwój i dbanie o tradycję to coś co jest najwspanialsze na tym terenie. Pozdrawiam z pod Warszawy
Zgłoś
Avatar
conor 2012-09-30, 0:51
Karmapoint - Rocco Bronte

Sucho tu jakoś w sobotę... i lodówka pusta... :green:

damian12091988 napisał/a:

Kocham Podlasie! - super ludzie, piękne tereny, wspaniałe dziewczyny. Podlasie niema czego się wstydzić może śmiało być wizytówką Polski. Rozwój i dbanie o tradycję to coś co jest najwspanialsze na tym terenie. Pozdrawiam z pod Warszawy



Proszę Cię stary, nie plam polskiego języka... SPOD.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-09-30, 10:40
Pomijając sprawy religijne i rekina...
To jest Polska, którą kocham
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2012-09-30, 10:43
No już zrozumiem jakieś kościoły sanktuaria itd. Ale po co tam ten żyd i motyw półksiężyca. Co to kurwa się podlasie judaizmem i islamem chełpi... Jeśli już to mogłoby trącić prawosławiem z racji bliskości kacapów i historii. Podkład muzyczny też jakiś taki bliskowschodni zamiast jakiś regionalnych przyśpiewek...
A poza tym nie ma cycków nie ma piwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie