18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
rulas 2022-07-23, 21:54 1
VeIture napisał/a:

Przeciętny obywatel rosji. No, a teraz pomyślcie sobie, że przeciętny soldat na froncie ma jeszcze niższe IQ i jeszcze mniejsze hamulce plus zielone światło od puty aby robić co chce póki idzie do przodu w dobrym kierunku geograficznym.



Nie gadaj Velture. U nas w nieznamierowanych lewactwem regionach kraju czy miast, cioty i pedały też są tępione. Nie tylko ruscy bronią się przed spierdoleniem umysłowym i netflixem
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-07-24, 0:42
Nigdy nie byłem ciotą, ale mam nieco ciemniejszą karnację przez co nazywano mnie rumun i trochę się nademną znęcano. Dziś z tymi typami jesteśmy kumplami i postanowiłem to wszystko zostawić za sobą, ale gdybym chciał to dziś przy, nazwijmy to, możliwościach fizycznych bym ich pozabijał.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-07-24, 0:55
Szary_Jeleń napisał/a:

Nigdy nie byłem ciotą, ale mam nieco ciemniejszą karnację przez co nazywano mnie rumun i trochę się nademną znęcano. Dziś z tymi typami jesteśmy kumplami i postanowiłem to wszystko zostawić za sobą, ale gdybym chciał to dziś przy, nazwijmy to, możliwościach fizycznych bym ich pozabijał.



Zgłoś
Avatar
Arcziwroc 2022-07-24, 1:22
A u nas w kraju albo na zachodzie w "wielkiej rzeszy" takie rzeczy nie mają miejsca ? Większość społeczeństwa już dawno zatraciło mózg i logiczne myślenie. Ważne aby było tanie piwo w Biedronce i sprawny tv/internet. hehehehehe
Zgłoś
Avatar
Jazzy44 2022-07-24, 8:43 1
Nie widzę tu nic nikczemnego. Ruda pizda dostaje to, na co zasługują rude pizdy i tyle. Czekam na następny film, bo tu przeżyła.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-07-24, 10:42 1
A gdzie się wybierasz lisku farbowany?
Zgłoś
Avatar
panar3 2022-07-24, 16:23 1
Widzę, że nawet sadole pozujący to od lat na inteligentów stali się ofiarami prania mózgów. Gratuluję, szczególnie Velture, któremu tu wciskają piwa w dupę kiedy tylko raczy coś wypierdzieć.. trzeźwości osądów zakłóconych, mam nadzieję, tylko bólem skróconej kończyny (nota bene - wyrazy współczucia) a nie zdebileniem rozsianym albo nie daj Bóg przejściem na stronę zdrajców interesu narodowego Polski.
Otóż, w dupie byliście i gówno widzieliście. Jeśli nie umiecie wiązać faktów, spojrzeć krytycznie na całość geopolityki i to tak ze 400 lat wstecz, nie zabierajcie głosu. Rusofobia na tym portalu sięga dna. Dla 99% osobników Rosja (nie "rosja", panie Velture) to dzicz i ZSRR albo Carat czy nawet Mongolia z Czukczmi się gżąca. Szkoda mi was nie jest bo jak ktoś durny żył to i durny zdechnie ale dzięki wam że mogę spokojnie żyć zdala od tego piekła dla Polaków a raju dla chazarskich pomiotów pomieszanych z czerwoną hołotą liżącą dupy ukraińskim bandytom na rozkaz ...półgłówków.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-07-24, 18:58
Co oni od niej chcieli ?? Nie rozumiem ogrowego.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2022-07-24, 20:51
Typowe patusy, które są odważne w grupie i potrafią się znęcać tylko nad słabszymi . Przecież takich jest pełno.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-07-25, 4:35
Brzydka ta kobita...
Zgłoś
Avatar
Deeveel 2022-08-11, 1:45
nie wiem czy wśród komentujących jest ktoś świadom, że upadlina formalnie nie jest państwem? Ruscy odbierają co swoje od faszystów banderowskich.
Zgłoś