18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
Avatar
Halman 2022-07-23, 9:00 8
ciekawe czemu jeszcze nie na froncie łącznie z Rudym..?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-07-23, 9:01 61
Przeciętny obywatel rosji. No, a teraz pomyślcie sobie, że przeciętny soldat na froncie ma jeszcze niższe IQ i jeszcze mniejsze hamulce plus zielone światło od puty aby robić co chce póki idzie do przodu w dobrym kierunku geograficznym.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-07-23, 9:04 4
VeIture napisał/a:

Przeciętny obywatel rosji. No, a teraz pomyślcie sobie, że przeciętny soldat na froncie ma jeszcze niższe IQ i jeszcze mniejsze hamulce plus zielone światło od puty aby robić co chce póki idzie do przodu w dobrym kierunku geograficznym.



z drugiej strony mamy naszych sebiksów.. to będzie epickie starcie, wojna światów, kurwa kontra блядь
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-07-23, 9:06 36
Halman napisał/a:

z drugiej strony mamy naszych sebiksów.. to będzie epickie starcie, wojna światów, kurwa kontra блядь



Bez gloryfikowania naszych sebiksów ale wydaje mi się, że jednak kilka schodków wyżej są na drabinie planktonu niż kacapskie kamraty.
Zgłoś
Avatar
Frank_Lopez 2022-07-23, 9:12 51
Scena jakich było wiele w latach 90. Bieda, alkohol i agresja.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-07-23, 9:17 2
Halman napisał/a:

ciekawe czemu jeszcze nie na froncie łącznie z Rudym..?



Ten "Rudy" to robiłby za markietankę

Frank_Lopez napisał/a:

Scena jakich było wiele w latach 90.



Wtedy nie było przyzwolenia na pedałowanie, a teraz to wręcz moda.
Zgłoś
Avatar
Frank_Lopez 2022-07-23, 9:36 9
No a co to ma do rzeczy? Gdzie na tym filmie widać, że rudy jest pedałem? Wygląda cipowato i tyle. Dlatego się do niego przyczepili.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-07-23, 9:52 1
Frank_Lopez napisał/a:

Gdzie na tym filmie widać, że rudy jest pedałem? Wygląda cipowato i tyle.



Sam sobie odpowiedziałeś.
Zgłoś
Avatar
dancio1978 2022-07-23, 10:00 26
Bo jest mniejszy i wygląda jak pizda to się te ruskie kurwy go czepiły. Ciekawe czy do takiego Dymka z pudzianowskim też by się doczepiali czy jak pizdy by stali z główkami spuszczonymi? Frajerzy w dupę jebani i tyle.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-07-23, 10:20 1
Śmieją się z niego a jak ich z nim do BWP wsadza i puszcza przed siebie, to będą razem płakać.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-07-23, 10:59 1
~VeIture napisał/a:

Przeciętny obywatel rosji. No, a teraz pomyślcie sobie, że przeciętny soldat na froncie ma jeszcze niższe IQ i jeszcze mniejsze hamulce plus zielone światło od puty aby robić co chce póki idzie do przodu w dobrym kierunku geograficznym.



a teraz wyobraz sobie tylko Ukrainskie sebiksy, ktorym wmawiaja, ze Rosjanie to zwierzeta, sila wcielaja do armii i pod kloszem zachodnich mediow, ktore postaraja sie zeby zadne gowno, ktore zrobia nie ujrzalo swiatla dziennego...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-07-23, 11:32 11
Siriuz napisał/a:

a teraz wyobraz sobie tylko Ukrainskie sebiksy, ktorym wmawiaja, ze Rosjanie to zwierzeta, sila wcielaja do armii i pod kloszem zachodnich mediow, ktore postaraja sie zeby zadne gowno, ktore zrobia nie ujrzalo swiatla dziennego...



Proszę przypomnij mi który z sebixów wszedł do czyjego podwórka? Ukr do kacapa czy kacap do ukra?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-07-23, 11:37 1
~VeIture napisał/a:

Proszę przypomnij mi który z sebixów wszedł do czyjego podwórka? Ukr do kacapa czy kacap do ukra?



A ktory sebix zaprosil na swoje podworko tuz obok drugiego sebixa najwiekszego jego wroga, puszyl sie i obsmiewal? Jak sie postepuje jak sebix to sie wygrywa sebixowe nagrody. Poza tym zaden powod nie usprawiedliwia do zezwierzecenia.
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2022-07-23, 11:40 11
Siriuz napisał/a:

a teraz wyobraz sobie tylko Ukrainskie sebiks .



wyobrażam sobie jak małą masz wyobraźnie. Wydajesz się nie rozumieć, że Ukraińcy jako naród odpierający niesprowokowany atak rosjan jakoś bronić się muszą .Wcielają więc ludzi do armii. I nie nazwałbym siłą czegoś co jest prawem. Sami je ustanowili więc je egzekwują wobec swoich. Do tego jeszcze ten tekst o zwierzętach . Wiesz ja to bym nawet zrozumiał gdyby ruscy odpierdalali tylko teraz, że generalnie to prowadzili dotychczas wojny po ludzku i z honorem, ale teraz im się wymsknęło. Tylko, że tak kurwa nie było. Ruscy od zawsze byli zwierzętami kiedy dało im się broń, wroga i wódkę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie