18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
~Velture 2019-12-13, 1:20 12
Dotrwałem do 1:05.
Co za dużo to i świnia nie zeżre. Idę spać.
Zgłoś
Avatar
AtomicFeelings 2019-12-13, 1:57 65
Za mocne na moje zwoje mózgowe, trupy itp. łatwiej mi się ogląda.
Zgłoś
Avatar
swampman 2019-12-13, 2:05 32
pewnie wyjebalo im blue screena po tej rozmowie... banda lewakow polglowkow. stado idiotow ktorzy mysla ze maja cos do powiedzenia i ma to jakiekolwiek znaczenie. wychowani w zlotej klatce pragnacy byc kims, ale niestety....
nic tylko powiedziec ze identyfikuje sie jako pedzaca ciezarowka i wpierdolic sie z buta w klate.
jakby malo bylo takich oszolomow to sprowadzamy jeszcze inzynierow z chowu wsobnego i dlatego zacnie cofamy sie w rozwoju.
Zgłoś
Avatar
krajsik 2019-12-13, 7:23 4
Prowadzący wywiad dobrze niszczy lewaków ale normalnym ludziom zadają podchwytliwe pytania robiąc z nich idiotów
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2019-12-13, 7:27 10
Tylko pamiętajcie lewaki i antysyfiarze lgbt komuniści...... Rewolucja uwielbia wpierdalać własne dzieci cieszy mnie to że zaraz po mnie idziecie wy na ogień lub pod giloryne albo line.......
Zgłoś
Avatar
Sinan 2019-12-13, 8:57 22
Niby straciłem 9 minut życia ale dowiedziałem się jednego - nie jestem najbardziej spierdoloną istotą na tej planecie ufff.. jest ich jeszcze w chuj i trochę.

Dla tych co nie chcą tracić 9minut życia - bardziej wyróżniające się zjeby z filmu :

0:25 / 1:24 / 2:50 / 4:24 / 5:12 / 8:14
Zgłoś
Avatar
sars_80 2019-12-13, 9:01 7
Velturałkę napisał/a:

Dotrwałem do 1:05.
Co za dużo to i świnia nie zeżre. Idę spać.



rządowa świnia jak koryta dopadnie to nigdy nie odchodzi, chyba że ktoś ją odjebie
Zgłoś
Avatar
Zetkaa 2019-12-13, 9:06 7
swampman napisał/a:

pewnie wyjebalo im blue screena po tej rozmowie... banda lewakow polglowkow. stado idiotow ktorzy mysla ze maja cos do powiedzenia i ma to jakiekolwiek znaczenie. wychowani w zlotej klatce pragnacy byc kims, ale niestety....
nic tylko powiedziec ze identyfikuje sie jako pedzaca ciezarowka i wpierdolic sie z buta w klate.
jakby malo bylo takich oszolomow to sprowadzamy jeszcze inzynierow z chowu wsobnego i dlatego zacnie cofamy sie w rozwoju.



Najgorsze, że takie zjeby też mają głos i niestety oni częściej gdzieś wyjdą gromadą i coś głupiego wywalczą. A w miarę normalny człowiek obudzi się później w spierdolonej rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
michalexxx 2019-12-13, 9:08 11
Ja np. identyfikuję się jako wibrator, miłe panie zapraszam xD
Zgłoś
Avatar
TomBe 2019-12-13, 9:10 5
Nie wiem jak opisać to co usłyszałem inaczej niż TRAGEDIA UMYSŁOWA.
Ile IQ trzeba mieć żeby upaść tak nisko?!
Przecież ta ich "logika" nie mieści się w mojej głowie - totalne zatracenie jakichkolwiek wartości moralnych/etycznych.
Chorzy ludzie...
Zgłoś
Avatar
Sonal 2019-12-13, 9:15
To jest jak rozmowa z jehowymi - przeciętny człowiek nie ma szans na ich wyszkolone gadki. Zawsze sprowadzają cię na grunt, w którym są wyszkoleni i udają, że są lepsi. A rozmowy jak na infolinii prowadzone wg scryptu.
Nie ma sensu się tym podniecać - bo filmik jest zmontowany z "najlepszych" z punktu widzenia pederastów z czerwonym ręcznikiem, fragmentów pod z góry założona tezę.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-13, 9:34 9
Ale o tym juz dawno pisano. U lewactwa to norma, tak zwane "Dwójmyslenie".

Dwójmyślenie (ang. doublethink) – termin pochodzący z powieści George'a Orwella pt. Rok 1984, w nowomowie oznaczający umiejętność demonstrowania równoczesnej wiary w wiele poglądów sprzecznych pod względem logicznym. Stanowiła ścisły element angsocu i wiązała się ściśle z pojęciami takimi jak zmienność przeszłości, regulacja faktów, czarnobiał oraz negacja obiektywnej rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2019-12-13, 9:48 17
Pewnie spadnie teraz na mnie hejt, nazwiecie mnie zwyrodniałym zboczeńcem i perwersem. Ale od dłuższego czasu czuję, że moje ciało mnie nie identyfikuje.
Już dawno chciałem to z siebie wyrzucić, przyznać się i wreszcie być sobą. Nareszcie przestać oklamywac otoczenie i samego siebie.
Otóż od zawsze gdzieś tam w środku czułem, że jestem wózkiem widłowym.
Uff co za ulga.
Zgłoś
Avatar
czerczil 2019-12-13, 9:55 9
up
bardzo dobrze sie sklada, trzeba mi sciagnac 3 palety z paki, na priv napisze ci dokladny adres.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie