18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
SupremeLeader 2021-06-11, 22:42 11
endriuu151 napisał/a:

Debil kurwa. To dawaj mi te pieniądze co miesiąc i niech mi kradną ile wlezie. A jeżeli nie chcesz mi dawać to spierdalaj od mojej rzeczy na którą musze pracować. Browar dal rowerzysty.



To kup sobie pizdo łańcuch.
Zgłoś
Avatar
jawox 2021-06-11, 22:50 2
Pełna kultura, nawet wywalił śmiecia ze sklepu. Piwko dla bicyklopa
Zgłoś
Avatar
Hollow_Man 2021-06-11, 22:57 21
Ja na tym filmiku widzę nic innego jak to że łysy próbuje mu ukraść rower więc koleś broni swojego dobytku na który pewnie ciężko pracował, a ze złodziejami tak się właśnie powinno postępować, i takiej linii obrony trzymał bym się w sądzie w razie czego.
Zgłoś
Avatar
BundyR 2021-06-11, 23:04 11
Marcin360360 napisał/a:

Rower to pieniadze co misiac mozesz sobie kupić nowy ale zycia już nie. Zasady to jest to co odróżnia ludzi od zwierząt. Pedalaz powinien być zakopany.


Co Ty pierdolisz, zwierzęta też mają zasady, nie ruszaj czyjegoś, bo Cię zajebia, zaryza itd. ruszasz czyjeś? Jeśli tak to zobacz, co może się stać
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2021-06-11, 23:07 9
Ale się odjebało W skrócie : Łysemu przeszkadzało że rower stał na terenie sklepu, Rudemu że łysy leżał na terenie sklepu
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-06-11, 23:11 3
Podoba mi sie reakcja ludzi
Nie wpierdalam sie
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2021-06-11, 23:27 10
Ale się tu zrobiło pro-rowerowo w komentarzach. Aż przewinąłem stronę i sprawdziłem nagłówek, czy nie jest to przypadkiem sekcja komentarzy w Gazecie Wybiórczej. Jeszcze flagę tęczy wstawcie i będzie komplet.
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-06-11, 23:38 6
Dobrze pedalarz zrobił. Chuj łysej pale do tego, że rower stał w sklepie, a nie przy wyjściu?! Nie twój rower, nie dotykaj go jebana łysa pało!
Zgłoś
Avatar
Heliar 2021-06-12, 0:13 7
Wszystkich pedalarzy powinno się odstrzelić. Wiosna, lato i mamy wysyp jebanych dzbanów. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że policja tych hujów mandatami nie karze, bo ma na karku stado lewackiego tałatajstwa.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2021-06-12, 0:20 9
Łysy szeryf, czy tam pedalarz. Prawda jest taka, że zadymę sprowokowała gruba kurwa z wózkiem, co to koniecznie musiała zwrócić na siebie uwagę, przypierdalając się do roweru, gdzie i tak by przejechała.
Tak to łysy ma skuty ryj, a pedalarz sprawę karną. A gruba wpierdala pączki na kanapie.
Zgłoś
Avatar
Mefisto 2021-06-12, 0:36 2
Nie twoje, nie ruszaj
Zgłoś
Avatar
Angevil 2021-06-12, 0:44 2
BundyR napisał/a:

Łysy chciał się zachować jak szeryf odstawiajac rower przed drzwiami, żeby mu zajebali, to on zajebał mu



Jeśli tak to widziałeś, to miałeś ciężkie dzieciństwo. Tatusiowie nieustannie cię dręczyli, co nie zrobiłeś to zawsze było źle, dupka coś piekła ale mówili, że to dla twojego dobra.
A chuj z filmika nie ma prawa stawiać roweru gdzie popadnie. Tam gdzie postawił też by mu zajebali więc co to za tłumaczenie... U-lock się kupuje i z głowy ale jak ktoś ma łeb pusty to musi teraz odpokutować w pierdlu za usiłowanie...
Zgłoś
Avatar
lukasqwert 2021-06-12, 0:52 11
Tak jak pedalarzy nienawidzę, tak w tym wypadku bardzo fajna reakcja na szeryfa. Nie tyka się czyjeś własności i basta. Mógł zgłosić do ochrony sklepu, zadzwonić po straż miejską albo nawet niebieskich. Łapy wyciągnął po nie swoje = dostał oklep.
Zgłoś
Avatar
ergo94 2021-06-12, 1:01 7
Wypowiem się pierwszy raz na sadolu jakie jest moje zdanie. Gościu "pedlarz" specjalnie wjechał rowerem do sklepu żeby zminimalizować ryzyku kradzieży, przy wejściu mogłby ktoś zobaczyć rower i zajebać co prawda powinien go postawić tak by nikomy nie przeszkadzał ale no cóż. Łysy chciał być bohaterem ruszył co nie swoje i słysznie dostał nauczkę.
W skrócenie popieram pedalarza w 100%.
Zgłoś
Avatar
GloomyUndertaker 2021-06-12, 3:18 3
ergo94 napisał/a:

Wypowiem się pierwszy raz na sadolu jakie jest moje zdanie. Gościu "pedlarz" specjalnie wjechał rowerem do sklepu żeby zminimalizować ryzyku kradzieży, przy wejściu mogłby ktoś zobaczyć rower i zajebać co prawda powinien go postawić tak by nikomy nie przeszkadzał ale no cóż. Łysy chciał być bohaterem ruszył co nie swoje i słysznie dostał nauczkę.
W skrócenie popieram pedalarza w 100%.



Jak stać pedalarza na rower, to stać go też na jego zabezpieczenie. Kurwa, kłódka i linka to nie majątek do wydania.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie