18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
JanJankowski 2022-08-31, 21:30
Starszy brat wqrwił się widać.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2022-08-31, 21:47 67
Nawet jeśli senior coś tam nabroił, to jednak napierdalać w taki sposób starszego człowieka to skurwysyństwo, agresor do gazu
Zgłoś
Avatar
Bqesii 2022-08-31, 21:51 5
Ale bym chciał znaleźć się obok takiej sytuacji zajebał bym jak psa i nikt by nie płakał.
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2022-08-31, 22:52 31
Bqesii napisał/a:

Ale bym chciał znaleźć się obok takiej sytuacji zaj***ł bym jak psa i nikt by nie płakał.



Wstawaj, zesrałeś się...
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-09-01, 0:45 4
Ojej, a tutaj nie ma wysrywów na temat koloru skóry agresora, który kopie leżącego po głowie?

Nie pasuje do rasistowskich urojeń?
Zgłoś
Avatar
stiuardPL 2022-09-01, 2:00
Możze stary pedofil?
Zgłoś
Avatar
szejset66 2022-09-01, 3:12 4
Przed wpierdolem widać już, że pijany.
Zgłoś
Avatar
saintv 2022-09-01, 4:15 6
Lat ~30 temu jak szczeniak byłem, też lepe dostałem od starego frajera, bardziej postawnego, otóż kolega z podwórka wyrył napis legia na masce fiata, jestem z łodzi i tutaj wszyscy byli za łksem.
Typ dorwał pierwszego lepszego "mnie" i sobie popychanki robił i że stary za chwile zapłaci.
Najpierw mój brat mu ryją tak opierdolił że żyć już mu się odechciało, a potem mój stary ZOMOwiec mu życie uprzykrzył.
Czy brat zrobił właściwie? myślę że tak jeśli typ mu brata uderzył, nawet jak mu samochód porysował, było iść na suki i załatwiać wedle prawa lub się z rodzicami dogadać. Jak ważysz 120kg+ i walisz małego 20kg szczyla to jaka taryfa ulgowa ci się należy...
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-09-01, 4:31 35
saintv napisał/a:

Najpierw mój brat mu ryją tak opierdolił że żyć już mu się odechciało, a potem mój stary ZOMOwiec mu życie uprzykrzył.
Czy brat zrobił właściwie? myślę że tak jeśli typ mu brata uderzył, nawet jak mu samochód porysował, było iść na suki i załatwiać wedle prawa lub się z rodzicami dogadać. Jak ważysz 120kg+ i walisz małego 20kg szczyla to jaka taryfa ulgowa ci się należy...



A twój braciszek zgodnie z prawem załatwić sprawy nie mógł? No tak dzieci ZOMOwca - tępe i myślące że im wszystko wolno. Szczam na taki tym ludzi.
Zgłoś
Avatar
S.Cat 2022-09-01, 6:31
Dobry bambo ułożył ofiarę od razu w pozycji bocznej ustalonej.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2022-09-01, 7:46 5
Budrys2000 napisał/a:

Nawet jeśli senior coś tam nabroił, to jednak napierdalać w taki sposób starszego człowieka to skurwysyństwo, agresor do gazu



Jakiego starszego? Bydle w sile wieku, może dobija 60, ale na moje ma z 55. Wpierdol rzeczywiście przesadzony, ale jeśli grubas sapie do dzieciaków i wyskakuje z łapami, to mu się należało. Cwaniak wobec dzieci. Jebany cwel.
Zgłoś
Avatar
C................n 2022-09-01, 7:55 2
@saintv I ty się jeszcze tym chwalisz?
Zgłoś
Avatar
Exyou 2022-09-01, 7:56 32
saintv napisał/a:

Lat ~30 temu jak szczeniak byłem, też lepe dostałem od starego frajera, bardziej postawnego, otóż kolega z podwórka wyrył napis legia na masce fiata, jestem z łodzi i tutaj wszyscy byli za łksem.
Typ dorwał pierwszego lepszego "mnie" i sobie popychanki robił i że stary za chwile zapłaci.
Najpierw mój brat mu ryją tak opierdolił że żyć już mu się odechciało, a potem mój stary ZOMOwiec mu życie uprzykrzył.
Czy brat zrobił właściwie? myślę że tak jeśli typ mu brata uderzył, nawet jak mu samochód porysował, było iść na suki i załatwiać wedle prawa lub się z rodzicami dogadać. Jak ważysz 120kg+ i walisz małego 20kg szczyla to jaka taryfa ulgowa ci się należy...



Kurwa chwali się że jego stary był w Zomo





Jak to jest być śmieciem od urodzenia?
Zgłoś
Avatar
t0karev 2022-09-01, 7:59 2
Absolutnie każdy może się wkurwić i kogoś zdzielić, ale to co widzimy na filmie jest próbą zabójstwa.
Jeszcze późniejsze dołożenie łokci i kopanie w głowę..
Zgłoś