18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
alucard696pl 2018-09-30, 19:37 24
A ciapatym i reszcie malp kurwa hotele daja
Zgłoś
Avatar
mazzieh84 2018-09-30, 19:53 2
Ech, biznesmeni jebani
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-09-30, 20:03 3
Ale na ajfona uzbiera i pajacuje w kraju, jakie to kokosy za granicą...
Zgłoś
Avatar
patryk.sud 2018-09-30, 20:07 9
Ale jakby wam dali porządne mieszkanie to byście z tego obore zrobili... taka prawda. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-09-30, 20:14 110
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Nikt nikomu nie każe tam pracować. Parobek pojedzie.



To prawda nikt nikomu nie każe tam być. Tylko nie każdy musi być wykształconym i zadufanym w sobie dupkiem. Mi i mojej rodzinie na szczęście w tej chwili niczego nie brakuje, ale wiem co to bieda i głód. Może ci ludzie są dla ciebie jakimś podrzędnym tworem ze "szklanego" ekranu... Tylko wielu z nich też ma dzieci i rodziny. Tak samo jak ty chce dla nich jak najlepiej i robi wszystko żeby tak było. Wiele razy miałem w życiu ciężko i rodziców nie było stać na choćby nowe buty. Wyjeżdżał tata i wyjeżdżała mama, a ja musiałem dorosnąć szybciej niż bym chciał i zająć się rodzeństwem... Prałem gotowałem i wszystko inne... Czy uwłaczało to mojej męskości...? Nie... bo wiem, że w tym czasie moi rodzicie zapierdalali żeby dziś mi było lepiej... Nie wiem czy mnie zrozumiesz, ale wkurwia mnie takie pierdolenie o ludziach, których zupełnie nie znasz.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-09-30, 20:16 10
W takich warunkach nawet upainiec nie będzie spał. A Polak a jakże... kurwa wstyd. W życiu bym w takich warunkach nie spał. najpierw zrobiłbym gnój takiemu pracodawcy a potem się zwolnił...

Ze strony Axidus.pl
"Każdy pracownik jest traktowany u nas indywidualnie. Jako agencja zapewniamy transport, zakwaterowanie, pełne ubezpieczenie. Nasi koordynatorzy są do dyspozycji pracowników 24/7."
Zgłoś
Avatar
Szwajcenegier 2018-09-30, 20:25
dziś 30 sty

na obiad porcja rosołowa a jutro na kolację gotowane ziemniaczki z solą a 9tego na obiad smażona cebula
i tak co miesiąc

ale to wasza własną wina cieszycie się z pensji 3000 zł
ruchają was
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-09-30, 20:31 11
Szwajcenegier napisał/a:

dziś 30 sty

na obiad porcja rosołowa a jutro na kolację gotowane ziemniaczki z solą a 9tego na obiad smażona cebula
i tak co miesiąc

ale to wasza własną wina cieszycie się z pensji 3000 zł
ruchają was



Dobrze, że ty wygrałeś życie w luksusie i niech ci lateksowa kołdra na chuju czarnucha lekką będzie
Zgłoś
Avatar
Szwajcenegier 2018-09-30, 20:32
oj biedaki cebilaki

porcje rosołowe na obiad i kartofle raz na tydzień
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-09-30, 20:37 26
Pantilion napisał/a:



Dobrze, że ty wygrałeś życie w luksusie...



Nie karmić trolla. 90% Polaków je lepiej niż większość Niemców, Francuzów, Angoli...
Impra w PL, w huj mięsiwa, wędlinki, sałatki...
Impra w DE... paluszki... kurwa jak jakiś cudzoziemiec zobaczy jak w PL się jada to jest w szoku a tu jakiś kurwa troll takie bzdury pisze.
Zgłoś
Avatar
Szwajcenegier 2018-09-30, 20:50 1
kurwa nawet tu są politycy

Pantilion napisał/a:



Dobrze, że ty wygrałeś życie w luksusie i niech ci lateksowa kołdra na chuju czarnucha lekką będzie



do wszystkiego doszedłem sam
A wy
chłosty i do pracy za 3000 zł i to wam starcza ja pierdole co za naród bity niewolnicy
pdlaczego inne kraje są bogatsze?

bo wy jebiecie na nich
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-09-30, 20:52
Jak dla polaków, to i tak zbędne luksusy. Po chuj im te materace? Przecież większość z nich pewnie w polandii sypiała na zaszczanych barłogach w zatęchłych norach. I tak trafił im się awans społeczny - wpuszczono ich do jednego z najbardziej rozwiniętych krajów i pozwolono tam pracować i zużywać tamtejsze powietrze.
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-09-30, 20:56 3
Szwajcenegier napisał/a:

kurwa nawet tu są politycy

do wszystkiego doszedłem sam
A wy
chłosty i do pracy za 3000 zł i to wam starcza ja pierdole co za naród bity niewolnicy
pdlaczego inne kraje są bogatsze?

bo wy jebiecie na nich



Jebnij się słownikiem poprawnej polszczyzny i to tak z pięć razy... profilaktycznie durniu
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-09-30, 21:00 1
@ Szwajcengier i zjeby, które chuja o życiu wiedzą, a prawią "mondrości" że aż mdli. Jebani hipokryci, narcyze, socjopaci.

Lola wróciłeś? dlugo cię nie było pewnie byłeś u holendra na szparagach...

Szwajcenegier napisał/a:

kurwa nawet tu są politycy

do wszystkiego doszedłem sam
A wy
chłosty i do pracy za 3000 zł i to wam starcza ja pierdole co za naród bity niewolnicy
pdlaczego inne kraje są bogatsze?

bo wy jebiecie na nich



hahaha dlaczego? dlatego że twoi starzy głosowali na debili! Ot dlaczego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie