18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Pener 2013-07-07, 10:50 6
byłem tam i było zajebiście
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2013-07-07, 10:51 2
Miczok13 napisał/a:


Chodzi mi o to że w tym państwie nigdy nie będzie dobrze bo mamy w kraju dużą większość ludzi którzy nie myślą.



Bez urazy, ale to Ty w tej chwili nie myślisz... Po pierwsze założę się, że większość ludzi poszła tam z ciekawości, bo nie widzę tu elementów typowych dla eventu takiego jak zjazd fanów radia maryja... Po drugie wszędzie tak jest, jak i u nas, że większość społeczeństwa jest durna i nie mówię tu tylko o wierzących... Poza tym argument, że w kraju źle się dzieje bo paru katoli wierzy w jakieś bajki, nadaje się do potłuczenia o kant dupy. Źle się dzieje, bo właśnie niektórzy szukają dziury i problemów nie tam gdzie trzeba, zamiast koncentrować się na faktycznych problemach...
Zgłoś
Avatar
M................3 2013-07-07, 10:55
medowski napisał/a:

Czy myslisz ze Twoj dziadek lub wielu z nas nie mowie ze wszyscy ale wiekszosc ktora walczyla za kraj nie byli wierzacymi?? nie modlili sie o pomoc do Boga ? w tamtym czasie ? jak czytam takie bzdury to smiac mi sie chce ... Czy nie uczyles sie historii Polski o chrzcie ? Wiec Zamknij ryj i jak nie podoba ci sie wiara to nie wierz ale pozwol innym decydowac o tym czy wierza w Boga czy w kamien



Np. Józef Piłsudski mówił że religia jest dla ludzi bez rozumu, więc tak się zwracać to możesz do taty jak Ci w pysk nie strzeli mały śmieciu .

Myślę że niewierzący to duża mniejszość, która po prostu boi się to głośno powiedzieć w tym głupim kraju.

Lololoney napisał/a:



Bez urazy, ale to Ty w tej chwili nie myślisz... Po pierwsze założę się, że większość ludzi poszła tam z ciekawości, bo nie widzę tu elementów typowych dla eventu takiego jak zjazd fanów radia maryja... Po drugie wszędzie tak jest, jak i u nas, że większość społeczeństwa jest durna i nie mówię tu tylko o wierzących... Poza tym argument, że w kraju źle się dzieje bo paru katoli wierzy w jakieś bajki, nadaje się do potłuczenia o kant dupy. Źle się dzieje, bo właśnie niektórzy szukają dziury i problemów nie tam gdzie trzeba, zamiast koncentrować się na faktycznych problemach...



Temu nie przeczę, to RÓWNIEŻ jest problem. Jeśli ludzie wierzą w takie bzdury to powiedz mi jak mogą być zdrowi na umyśle i myśleć racjonalnie? Z wiarą jest jak z modą, a w Polsce katolicyzm to zdecydowanie największy trend ostatnich lat.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-07-07, 10:57 2
Miczok13 napisał/a:

@Ork.Fajny zamknij pysk. Jesteś dobrym przedstawicielem tych kurw umysłowych. Lewakiem nie jestem, poglądami politycznymi bardziej ku Nowej Prawicy, kościół uważam że należy odciąć od państwa i jego pieniędzy, a w sprawie związków partnerskich jestem przeciw ich wprowadzeniu. Gdzie Ty widzisz we mnie lewackie poglądy?


Lewackie poglądy? Zacznijmy od chcęci dyskryminacji kogoś i odbierania mu praw obywatelskich z powodu wiary...?
Poza tym. Umysłowe kurwy? O ile wiem to nawet Kurwin Krul nie rzuca takimi hasłami w stronę katolików nawet przy okazji swoich dyskusji o Hitlerze...

Miczok13 napisał/a:

Puknij się w głowę tymi defibrylatorami, może taki wstrząs na mózg by Ci pomógł, co jest niepewne przy tak niskim IQ. Defibrylator to zdobycz nauki, masaż serca też wynalazła nauka, nie bóstwo z epoki brązu.


Pojebany jesteś... Nie mówiłem nigdzie że te rzeczy wynalazł bóg katolików. Stwierdziłem tylko że wskrzeszanie jest technicznie możliwe. A skoro robił po pośród zacofanych ludzi to mógł ich oszukać jakoś a ci uznać to za cud/magię/modżo/chuj wie co.

Miczok13 napisał/a:

Podkreślam też jedno, w tym kraju nie ma 80% katolików, katolik to ktoś kto chodzi do kościoła, czyta biblię, zna swoją wiarę i wie w co wierzy. To nie tylko pójście do kościoła w niedzielę bo tak wypada. Katolików w polsce jest na prawdę mało, większość ma tylko przypisaną wiarę poprzez chrzest.


Rozumiem że ci wszyscy ludzie jak jeden mąż zostali zmuszeni przez Watykan do kłamania jak przyszedł ktoś z GUS w sprawie Spisu pytać się...?

Miczok13 napisał/a:

I nie mówię tego bezpodstawnie, zadawałem różnym osobom z mojego otoczenia pytania na które katolik powinien znać odpowiedź, lub opowiadałem jakieś głupie rzeczy z biblii. Wszyscy robili tylko wielkie oczy i pytali czy to na prawdę jest zapisane w ich świętej księdze.


Idiotą jesteś wiesz.
Wpierw mówisz że ci ludzie nie są katolikami bo tego nie wyznają a tutaj za przykład dajesz ludzi którzy nie znają swojej wiary ale wierzą bo jak sam powiedziałeś "W ICH ŚWIĘTEJ KSIĘDZE"...

Miczok13 napisał/a:

Np. Józef Piłsudski mówił że religia jest dla ludzi bez rozumu, więc tak się zwracać to możesz do taty jak Ci w pysk nie strzeli mały śmieciu .


KNP głosem Kurwina jasno mówi "Piłsudski ssie"... Hue Hue Hue.
Zgłoś
Avatar
M................3 2013-07-07, 11:02 1
Ork.Fajny napisał/a:

Idiotą jesteś wiesz.
Wpierw mówisz że ci ludzie nie są katolikami bo tego nie wyznają a tutaj za przykład dajesz ludzi którzy nie znają swojej wiary ale wierzą bo jak sam powiedziałeś "W ICH ŚWIĘTEJ KSIĘDZE"...



Nawet tego nie zrozumiałeś, większość ludzi wierzących w Polsce nie jest prawdziwymi katolikami, bo wiedzą gówno o swojej wierze, ale to nie zmienia faktu że to nadal jest ich wyznanie.

Ork.Fajny napisał/a:


Lewackie poglądy? Zacznijmy od chcęci dyskryminacji kogoś i odbierania mu praw obywatelskich z powodu wiary...?
Poza tym. Umysłowe kurwy? O ile wiem to nawet Kurwin Krul nie rzuca takimi hasłami w stronę katolików nawet przy okazji swoich dyskusji o Hitlerze...



Zdania Korwina o kościele nie podzielam, bo Korwin mówi że kościół sobie może być, bo nikomu nie przeszkadza.

Ork.Fajny napisał/a:

Pojebany jesteś... Nie mówiłem nigdzie że te rzeczy wynalazł bóg katolików. Stwierdziłem tylko że wskrzeszanie jest technicznie możliwe. A skoro robił po pośród zacofanych ludzi to mógł ich oszukać jakoś a ci uznać to za cud/magię/modżo/chuj wie co.



Chyba Ty, porównałeś zdobycze techniki i nauki do leczenia przez machanie chujem.

Ork.Fajny napisał/a:

Rozumiem że ci wszyscy ludzie jak jeden mąż zostali zmuszeni przez Watykan do kłamania jak przyszedł ktoś z GUS w sprawie Spisu pytać się...?



Co, kurwa? Liczbę katolików oblicza się na podstawie tego ilu zostało ochrzczonych i nie zrezygnowało z wiary poprzez apostazję, a takich jest na prawdę niewielu.

Ork.Fajny napisał/a:

KNP głosem Kurwina jasno mówi "Piłsudski ssie"... Hue Hue Hue.



Korwina popieram w kwestiach politycznych, nie wierzeniowych.

No kurwa jak rozmowa z debilem.
Zgłoś
Avatar
Zuberek 2013-07-07, 11:11 2
nie czytam co wy tu wypisujecie. ale jak Polak chce isc sie kurwa pomodlic to niech idzie i huj wam do tego. to co moze wolicie zeby 60 tysiecy ciapatych na stadionei sie spotkalo i sie modlilo ?
Zgłoś
Avatar
wich3r 2013-07-07, 11:11 1
Wolę to niż stadion pełen ciapatych
Zgłoś
Avatar
Fever123 2013-07-07, 11:40
Nie rozumiem co jest złego ,w religii miłości
Zgłoś
Avatar
a12b 2013-07-07, 11:44 1
zawsze możecie przerzucić sie na islam i wyjechać do cywilizowanego kraju
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-07-07, 11:51
wskrzeszanie =/= zmartwychwstanie wy tępi idioci
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2013-07-07, 11:54 1
Hauer88 napisał/a:

Nie żebym był katolikiem, ale w gwoli ścisłości - cytat samego 'uzdrowiciela":


Podsumowując: koleś reklamuje się jako uzdrowiciel i osoba zdolna do wskrzeszania, tłumy plebsu bez odrobiny inteligencji i zdrowego rozsądku kupują bilety i przychodzą na tę maskaradę, gdzie dowiadują się, że to nie mudżin uzdrawia tylko wiara.
Zgłoś
Avatar
solteck 2013-07-07, 12:03
chemik600 napisał/a:

Nie wiem z jakiego narodu jesteś, ale nie podpinaj się pod naród Polski z tego typu podpisem(a'la wybiórcza i tefałen) i zdjęciem ok 60 tys. Polaków na stadionie narodowym...


a ile osób chodzi do kościoła?
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-07-07, 12:16
Jak mozna wierzyc w cos co nie istnieje ułomy?
Kazda religia oglupia.
Zgłoś
Avatar
G................2 2013-07-07, 12:19 4
Podsumowując, ból dupy ludzi uważających się za lepszych gdyż oni " nie wierzą ".

I chuj z tym że gdyby nie działania ludzi i kościoła podczas komuny to teraz zapewne dalej stalibyście w jebanych kolejkach po olej. Chuj też z JN2 który przed minute swojego życia zrobił więcej dla ludzi niż każdy jebany hejter na tej stronie.

Możecie sobie tam pierdolić o pedofilach księżach czy rydzyku popierdalającym najnowszym BMW, uj mnie to boli.
Będąc katolikiem wyznajesz pewne wartości, to że ktoś wierzy w Boga ( nawet " wyimaginowanego " ) i z jego pomocą radzi sobie w trudnych sytuacjach w życiu to jego sprawa. To że ty patrzysz na grupke ludzi która jest pierdolnieta to juz nie moja wina.
To że ktoś jest katolikiem robi Ci krzywde? Zabiło Ci to rodzine? Psa? Nie? Patrz kurwa jakie zdziwienie.
Wiara jest to prywatna sprawa każdej osoby i jak długo taka "osoba" nie wpierdala się w twoje życie ( patrz muslimi ), tak długo nie masz prawa się do niej przypierdalać.

Nic dziwnego że Polacy to najbardziej znienawidzony naród w Ojropie. Mamy wielki ból dupy jak widzimy gdy ksiądz jedzie dobrym autem niż gdy widzimy że ze skarbu państwa w "tajemniczy sposób" znikło 18mld złotych. Proponowałbym pierwsze ogarnać tą 2 rzecz.

No ale cóż nasza elita niewiernych widzi że jakiś "plebs" słucha jakiegoś czarnucha popada w paranoje.
32 miliony tępych katoli? Raczej 38miliony chujowego spoleczenstwa wierzace w kazde slowo Donalda T.

I taki mały bonus ode mnie. Czy wiedziałeś że nie każdy katolik jest głupim debilem głosującym na Tuska, Kaczora oraz wyznającym Rydzyka?

W sumie wizja świata bez Religi jest dość ciekawa. Gdyby babcia miała wąsy. Nic z tym nie zrobicie.
Zgłoś
Avatar
necroorcen 2013-07-07, 12:38 3
Won do Holandii, lewackie pomioty.
Każdy, który chce ograniczać wolność człowieka "w imię odgłupiania narodu z religii" jest takim samym ścierwem jak staliniści, którzy zasadę wprowadzali tą samą.
Wszystko się zaczęło od rewolucji francuskiej, dalej idziemy tylko w dół. Chrześcijaństwo jest naszym dziedzictwem kulturowym czy tego chcecie, czy nie, i to co robicie jest takim samym wciskaniem ścierwa i próbą zamazywania faktów jak to, co robią "oświecone" rządy na zachodzie.

Jak się nie nauczycie tolerancji, chociażby do tak prostej rzeczy, która NIKOMU nie szkodzi, a wielu bardzo pomaga, jak religia, to w tym kraju będzie takie gówno, jak będzie. I nie tylko w tym kraju. Oświeceni libertarianie od Kórwina, chcą legalizacji marihuany i prawa dostępu do broni, ale zabronić religii jeszcze prędzej, dwulicowe miernoty.

Jeśli już jesteśmy przy Korwinie, to często wypowiada się w taki sposób:
Przeżywa ta kultura, która jest lepsza od pozostałych; dlatego większość świata opanowała kultura judeochrześcijańska. A teraz spójrzcie na to, co mamy teraz: muzułmanie za 20 lat będą stanowić połowę ludzi w zachodniej Europie. Ciekawe, czemu?...

A tak na zakończenie:
Widziałem jakiś program, ksiądz włączony w organizację tego wydarzenia kontra osioł z ruchu palikota, były ksiądz. Ten drugi straszny ból dupy, że ludzie wierzą w coś, w co on nie potrafi, i jeszcze chcą z własnej woli wydać 40 zł, zamiast kupić dwie flaszki. Na co ksiądz:
"Ale wie pan, na tym stadionie wydarzy się cud. Naprawdę! Tam wydarzy się cud!
Koszt utrzymania tej imprezy zwróci się z biletów !!!"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie