18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polak tłucze Ukraińca
Cryo • 2024-05-11, 20:31
Kiedy jesteś zbyt dużą pizdą, żeby walczyć o swój kraj, ale za granicą też się nie powodzi.
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-05-12, 0:25 6
dżonyłojlker napisał/a:

Brawo, w końcu ktoś nastukał tym banderowskim śmieciom


taa bo kazdy z nich to banderowiec jak kazdy Polak to komunista z pzpr
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-05-12, 0:31 3
tyyy kurwooo jebana upainska, banderowski smieciu z szamba, dobrze ze u mnie w firmie wszyscy pierdola te ukrainki i wypluwaja je po akcji jak zuzyta gume...
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-12, 0:47 5
Bmwf10520 napisał/a:

taa bo kazdy z nich to banderowiec jak kazdy Polak to komunista z pzpr


Każdy Polak to katolik i ma wąsa.
Zgłoś
Avatar
gekon123 2024-05-12, 1:19 3
krótko z ukrami pierdolone padochy w afryce już dawno by z nich zrobili pieczone udka z cieplutkich opon
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-05-12, 1:50 14
Hades2613 napisał/a:

Jebać te kurwy





Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-12, 2:09 5
Black_Hole napisał/a:

tyyy kurwooo jebana upainska, banderowski smieciu z szamba, dobrze ze u mnie w firmie wszyscy pierdola te ukrainki i wypluwaja je po akcji jak zuzyta gume...



Chyba pierdolicie się sami nawzajem. Pracujesz w biurze Konfederacji czy z pedałem Kaczyńskim?
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-05-12, 2:12 8
Black_Hole napisał/a:

tyyy kurwooo jebana upainska, banderowski smieciu z szamba, dobrze ze u mnie w firmie wszyscy pierdola te ukrainki i wypluwaja je po akcji jak zuzyta gume...



Kocham tę stronę za to ile tu troglodytów jest i jest się z kogo pośmiać
Zgłoś
Avatar
chochlikhero166 2024-05-12, 8:25 2
paragon0 napisał/a:

Kocham tę stronę za to ile tu troglodytów jest i jest się z kogo pośmiać



Ja też. Wysyp tu ukrofili jebanych, podbitych oczu u matki biedronia
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-05-12, 9:02 5
Nigdy na żywo nie widziałem żeby ktoś z Ukrainy robił burde,tak serio serio. Jakiekolwiek takie sceny widzę tylko tu na portalu.
Za to przywożą mi paczki, jedzenie i przyjmują płatność w sklepie. A jeden układał płytki w kuchni jak szalony.
Znam jedną dziewczynę tylko która siedzi na zasiłku i facet (Polak) ją utrzymuje.
Ale takich Polek też jest dość dużo.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-12, 11:17
TwójCzarnyPan napisał/a:

Każdy Polak to katolik i ma wąsa.


Niestety nie masz racji. Jestem wierzącym i praktykującym katolikiem a tym samym nie mam wąsa. Wąs może zniekształcać wymowę słów podczas głoszenia słowa bożego. Święty paweł mówił wielokrotnie o stereotypach w społeczeństwie. Nie idź tą drogą TwójCzarnyPan.

Black_Hole napisał/a:

tyyy kurwooo jebana upainska, banderowski smieciu z szamba, dobrze ze u mnie w firmie wszyscy pierdola te ukrainki i wypluwaja je po akcji jak zuzyta gume...


Czyli przy segregacji śmieci w pre-zero tak się bawicie?
Zgłoś
Avatar
Kroki71 2024-05-12, 11:32
Hehe. Ludzie nie dzielą się na Ukrauńców i Polaków tylko na mąrych i głupich. A młodzież musi się wyżyć i kazdy pretekst jest dobry. Jak sobie tylko po rujach dali to nic się nie dzieje. Gorzej jak któryś wyciąga kose albo maczetę. A tak "rozchodzi " to jeden z drugim i tyle. Będą mieli co wspominać za 20 lat. Takie życie.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-12, 12:10 1
baronturbina napisał/a:

Jak robią gnój i burdel to na wojnę.



Słabo się maskujesz. Stoisz w jednym szeregu z największymi antypolskimi obciągaczami banderowskiego fleta Wystawiono 4 piw(a)
TwójCzarnyPan, darek1234, baronturbina, worms84


Z tym że dmytro1234 to rodowity bandera
Zgłoś
Avatar
indianin33 2024-05-12, 13:17 2
Jak był w parterze to się kurwy zbiegały a jak wstawał to spierdalały. Typowe ścierwa banderowskie
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-12, 13:25
dżonyłojlker napisał/a:

Słabo się maskujesz. Stoisz w jednym szeregu z największymi antypolskimi obciągaczami banderowskiego fleta
Z tym że dmytro1234 to rodowity bandera


Ale ty jests głupi. Nawet w niedzielę? Idź pucować popiersie putina przed poniedziałkowym zebraniem partii nazistowsko-sowieckiej.

Przestań pić od rana i pomyśl o terapii odwykowej.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-12, 13:40
baronturbina napisał/a:

Ale ty jests głupi. Nawet w niedzielę?



To teraz spójrz w dół co napisałeś, geniuszu

baronturbina napisał/a:

Idź pucować popiersie putina przed poniedziałkowym zebraniem partii nazistowsko-sowieckiej.





baronturbina napisał/a:

Przestań pić od rana i pomyśl o terapii odwykowej.



Nie piję 11 lat i 4 miesiące.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie