18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
Avatar
Siriuz 2024-08-10, 14:14
MysteryMan napisał/a:

Czyli w zasadzie przyznajesz że wjebali się tam bo Ukraina chciała sama podjąć jakąś decyzje " Wystarczyło zachować neutralność i nie ładować się w pakty militarne. "



Nie tłuku. Ukraina w deklaracji niepodległości miała zapis, że pozostanie neutralna i nie będzie wchodziła w żadne pakty militarne. Na jebanych kurw uniwersytetach w USA uczono, że neutralność Ukrainy to jest jebana gwarancja pokoju w Europie. Wszyscy kurwa doskonale wiedzieli, że ta wojna wybuchnie i jedynym wygranym na tym jest pogrążająca się w kryzysie Ameryka.

MysteryMan napisał/a:

"Myśmy rozjebali już dobre relacje z nimi i też zaprzepaściliśmy szansę na świetne kontrakty z Chinami. " Co tu mogę powiedzieć i bardzo kurwa dobrze



Ja pierdole, kolejny kurwa herr-Tusk... To już wiem z jakiej opcji jesteś. Pytanie tylko czy jesteś z urodzenia Niemcem czy zostałeś nim zbierając szparagi.

[ Dodano 2024-08-10, 14:17 ]
tomnbb napisał/a:

Ruskim sni się wielki sojuz i ich celem jest odbudowa tego reliktu.



Tak kurwa, Rosja która odpędza NATOwskie bazy z granic swojego państwa.... ale kurwa nie Ameryka, która ma jebane bazy na całym świecie i wpierdala się ze swoją demokracją wszędzie tam gdzie jest ropa albo złoto. Ślepy jesteś na fakty.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-10, 14:32
Siriuz napisał/a:

Nie tłuku. Ukraina w deklaracji niepodległości miała zapis, że pozostanie neutralna i nie będzie wchodziła w żadne pakty militarne. Na jebanych kurw uniwersytetach w USA uczono, że neutralność Ukrainy to jest jebana gwarancja pokoju w Europie. Wszyscy kurwa doskonale wiedzieli, że ta wojna wybuchnie i jedynym wygranym na tym jest pogrążająca się w kryzysie Ameryka.
Ja pierdole, kolejny kurwa herr-Tusk... To już wiem z jakiej opcji jesteś. Pytanie tylko czy jesteś z urodzenia Niemcem czy zostałeś nim zbierając szparagi.
Tak kurwa, Rosja która odpędza NATOwskie bazy z granic swojego państwa.... ale kurwa nie Ameryka, która ma jebane bazy na całym świecie i wpierdala się ze swoją demokracją wszędzie tam gdzie jest ropa albo złoto. Ślepy jesteś na fakty.



"Ukraina w deklaracji niepodległości miała zapis," I co ? Nie może zmieniać tego co ma ? Może, i nikt nie ma prawa wpierdalać się do nich za to co robią ze swoim państwem tępy pajacu. "Ja pierdole, kolejny kurwa herr-Tusk... To już wiem z jakiej opcji jesteś. Pytanie tylko czy jesteś z urodzenia Niemcem czy zostałeś nim zbierając szparagi." Nie z urodzenia jestem Polakiem a powiem ci więcej mieszkam w Krakowie a pochodzę ze Świętokrzyskiego, więc wybacz nie mam powiązań w rodzinie z Niemcami. A tak w ogóle Finlandia która też była neutralna też ma być zaatakowana za to że to zmieniła ? Jesteś upośledzony czy kurwa co.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-10, 14:41 1
MysteryMan napisał/a:

"Ukraina w deklaracji niepodległości miała zapis," I co ? Nie może zmieniać tego co ma ? Może, i nikt nie ma prawa wpierdalać się do nich za to co robią ze swoim państwem tępy pajacu. "Ja pierdole, kolejny kurwa herr-Tusk... To już wiem z jakiej opcji jesteś. Pytanie tylko czy jesteś z urodzenia Niemcem czy zostałeś nim zbierając szparagi." Nie z urodzenia jestem Polakiem a powiem ci więcej mieszkam w Krakowie a pochodzę ze Świętokrzyskiego, więc wybacz nie mam powiązań w rodzinie z Niemcami. A tak w ogóle Finlandia która też była neutralna też ma być zaatakowana za to że to zmieniła ? Jesteś upośledzony czy kurwa co.



Tak kurwa, ale jak Polacy chcą mieć elektronie atomowe albo nawet broń atomową to już kurwa wszyscy w koło mają prawo decydować co nam wolno a co nie (nawet jebanych kopalni węgla nie wolno). Napisałbym, że jesteś naiwny jak 5-letnie dziecko, ale ponieważ jesteś z opcji niemieckiej to wiem, że po prostu chciałbyś kolejnych rozbiorów Polski.
Finlandia natomiast dostała ostrzeżenie i konsekwencje ich nie ominą, natomiast Rosja nie ma żadnego interesu, żeby prowadzić z nimi wojnę bo utrata tamtych terenów na rzecz Hamburgerów nie jest dla nich takim zagrożeniem jak utrata Ukrainy. Ale co Ty tam możesz wiedzieć skoro powtarzasz tylko to co pierdolą w TVNie czy tam jakiś waszych niemieckich stacjach.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-10, 14:59
Siriuz napisał/a:

Tak kurwa, ale jak Polacy chcą mieć elektronie atomowe albo nawet broń atomową to już kurwa wszyscy w koło mają prawo decydować co nam wolno a co nie (nawet jebanych kopalni węgla nie wolno). Napisałbym, że jesteś naiwny jak 5-letnie dziecko, ale ponieważ jesteś z opcji niemieckiej to wiem, że po prostu chciałbyś kolejnych rozbiorów Polski.
Finlandia natomiast dostała ostrzeżenie i konsekwencje ich nie ominą, natomiast Rosja nie ma żadnego interesu, żeby prowadzić z nimi wojnę bo utrata tamtych terenów na rzecz Hamburgerów nie jest dla nich takim zagrożeniem jak utrata Ukrainy. Ale co Ty tam możesz wiedzieć skoro powtarzasz tylko to co pierdolą w TVNie czy tam jakiś waszych niemieckich stacjach.



Cóż nie chce mi się z tobą pisać gdyż pierdolisz jakieś głupoty że chce rozbiorów Polski i że jestem niemcem, ale tak przyznaje jest to pojebane że UE wpierdala się aż tak w nasze sprawy zgadzam się, i co ty pierdolisz że Finlandię konsekwencje nie ominą za co ? Za to że stwierdzili że czują się zagrożeni i doszli do jakieś strony ? Serio jesteś tak pojebany że ty tego nie widzisz że za zmianę własnej krajowej polityki ktoś ci się wpierdala wojskiem ? I nie nie oglądam telewizji wybacz już on ładnych kurwa paru lat.

[ Dodano 2024-08-10, 15:02 ]
Piszesz utrata Ukrainy jakby to była kacapów własność nie kurwa nie jest to ich własność.

[ Dodano 2024-08-10, 15:11 ]
"Napisałbym, że jesteś naiwny jak 5-letnie dziecko, ale ponieważ jesteś z opcji niemieckiej to wiem, że po prostu chciałbyś kolejnych rozbiorów Polski." Nie pierdol mi o naiwności ty jesteś naiwny skoro myślisz że kacapy nie są dla nas zagrożeniem Finlandia kraje bałtyckie myślisz że oni tak dla jaj robią to co robią ? Finlandia która była neutralna nagle chciała wejść do NATO, kraje bałtyckie które razem tworzą linie obrony ale nie geniusz z sadola twierdzi że roSSja to super naród, oni tylko ostrzegają. Chuj w to że zaatakowali państwo które chciało wejść do UE chuj w to że napierdalają rakietami w cywili w szpitale. Trzeba być mentalną kurwą by to popierać. Nie wiem co ty masz w głowie po prostu tego nie pojmuję.
Zgłoś
Avatar
HeSusIdiot 2024-08-10, 20:52
Po co wy gadacie z tym debilem?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-10, 22:12 1
MysteryMan napisał/a:

Finlandia która była neutralna nagle chciała wejść do NATO



Pewnie nie słyszałeś o tym, że rząd fiński zrobił to wbrew własnym obywatelom, którzy żądali w tej sprawie referendum?

MysteryMan napisał/a:

Chuj w to że zaatakowali państwo które chciało wejść do UE chuj w to że napierdalają rakietami w cywili w szpitale.



Wiesz, że
a) we własne szpitale napieradalali sami żołdacy Zelenskiego żeby zrobić teatrzyk, tak samo jak rozpierdolili tamę w Kachowce co ćwiczyli wcześniej z NATO, nie wspomnę już o Buczy, które też prawdopodobnie jest ich dziełem... napierdalasz propganadę
b) najemnicy Zelenskiego wbrew prawu międzynarodowemu używali budynków cywililnych takich jak szkoły i szpitale w celach militarnych, co sami debile wielokrotnie sami nagrywali i publikowali - materiały znajdziesz w wątku o wojnie na Ukrainie
Zgłoś
Avatar
tomnbb 2024-08-11, 0:33 1
Siriuz napisał/a:


Tak kurwa, Rosja która odpędza NATOwskie bazy z granic swojego państwa....



Bazy NATO nie są zagrożeniem dla tych kałmuków ze wschodu a gwarancją, że te ruskie się dobrze zastanowią zanim zrobią ruch w naszą stronę. Ten wschodni lud rozumie, że go w danym miejscu nie chcą dopiero jak dobrze zarobi po mordzie.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-11, 15:28
Siriuz napisał/a:

Pewnie nie słyszałeś o tym, że rząd fiński zrobił to wbrew własnym obywatelom, którzy żądali w tej sprawie referendum?
Wiesz, że
a) we własne szpitale napieradalali sami żołdacy Zelenskiego żeby zrobić teatrzyk, tak samo jak rozpierdolili tamę w Kachowce co ćwiczyli wcześniej z NATO, nie wspomnę już o Buczy, które też prawdopodobnie jest ich dziełem... napierdalasz propganadę
b) najemnicy Zelenskiego wbrew prawu międzynarodowemu używali budynków cywililnych takich jak szkoły i szpitale w celach militarnych, co sami debile wielokrotnie sami nagrywali i publikowali - materiały znajdziesz w wątku o wojnie na Ukrainie



Dobra dobra już nie pierdol ja skończyłem jesteś mentalną kurwą tyle.

[ Dodano 2024-08-11, 15:33 ]
Tak btw " Pewnie nie słyszałeś o tym, że rząd fiński zrobił to wbrew własnym obywatelom, którzy żądali w tej sprawie referendum?" Nie raczej słyszałem że poparcie finów było duże.

[ Dodano 2024-08-11, 15:35 ]
HeSusIdiot napisał/a:

Po co wy gadacie z tym debilem?



Z Siriuz-em, nie wiem ale dobre pytanie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-11, 20:46
MysteryMan napisał/a:

Tak btw " Pewnie nie słyszałeś o tym, że rząd fiński zrobił to wbrew własnym obywatelom, którzy żądali w tej sprawie referendum?" Nie raczej słyszałem że poparcie finów było duże.



Ta jasne. Musieli w mediach ogłosić, że poparcie tego poronionego pomysłu wzrosło do zawrotnych 61% i dlatego nie ma potrzeby robić już referendum. Pokazali palec Finom i chuj...
euractiv.com/section/politics/short_news/finnish-president-says-nato-r...

I nie przypisuj mi swoich zasług. Tacy jak ty swoim zjebaniem są współwinni zbrodni na Ukrainie.
Zgłoś