18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Siriuz 2024-08-09, 23:13
baronturbina napisał/a:

Sergiej ale Ty jesteś oderwany od rzeczywistości. Nie chcieli Ukrainy. Chcieli tylko wpaść na chwilę i wrócić do siebie z AGD. Zmień portal komuchu albo zmień dealera.



Ja to słyszałem, że ostatnio paru czubów od Zelenskiego poleciało po sprzęty AGD do Kurska, tylko chyba nawet nie dali rady z nimi wrócić
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-09, 23:14 5
Siriuz napisał/a:

Nikt nas tu w Polsce nie bije sierotko, ale zgubiłem się. Jakiej narodowości jesteś? Też Ukrainiec jak turbobaron? Musisz tu mieszać już długo, raczej przyjechałeś przed wojną skoro już mówisz o sobie per Polak. Wiesz, ja tu się urodziłem w Warszawie i pamiętam jeszcze czasy zachwytu Pewexami i zachodem. Wiem, że ten czerw Zelenski też wam zaimplantował takie wierzenia, dlatego mówię - jedź sobie do tej Ameryki i na własne oczy zobacz jak tam jest. Ciekawi mnie też, że tak sie kumplujesz z tym komuchem i gejem turbobaronem - też w myśl wróg mojego wroga jest moim przyjacielem?


W Pizdogrodzie na peryferiach Kaukazu a nie Warszawie. Nie ośmieszaj się bardziej sowiecki trolu. Z gowna miodu nie wyciśniesz więc nie dociskaj się zbytnio bo to bez celu.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-09, 23:17 1
baronturbina napisał/a:

W Pizdogrodzie na peryferiach Kaukazu a nie Warszawie. Nie ośmieszaj się bardziej sowiecki trolu. Z gowna miodu nie wyciśniesz więc nie dociskaj się zbytnio bo to bez celu.



Nie zesraj się bo znowu rozpocznę wątek "udowodnij" i schowasz się do swojej jamy pod Kijowem czy gdzie tam macie swoja tęczową-nazi kryjówkę
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-08-09, 23:20
@baronturbina
@Siriuz
@MysteryMan

Jak tak czytam tą Waszą radosną twórczość, to dochodzę do wniosku, że z tym młotkiem całkiem dobry pomysł, o ile byście się nim wymieniali. Takie kombinowane orzecznictwo w sprawach narodowych, moderowane od czasu do czasu wspomnianym młotkiem (gumowym), mogłoby sprawić, że zaczęlibyście gadać nawet z sensem.

Tylko jeszcze jednego orzecznika, dla demokratycznej równowagi by było trzeba przydzielić... Loaloa odpada, ale fantastico myślę, że by pasował.
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-08-09, 23:23
I to mi się podoba ...https://youtu.be/nkoSrIZYEOw?si=N-dYw1YGM3soX0jH
Zgłoś
Avatar
cocktajl 2024-08-09, 23:29 1
xv89 napisał/a:

@
@
@
Jak tak czytam tą Waszą radosną twórczość, to dochodzę do wniosku, że z tym młotkiem całkiem dobry pomysł, o ile byście się nim wymieniali. Takie kombinowane orzecznictwo w sprawach narodowych, moderowane od czasu do czasu wspomnianym młotkiem (gumowym), mogłoby sprawić, że zaczęlibyście gadać nawet z sensem.
Tylko jeszcze jednego orzecznika, dla demokratycznej równowagi by było trzeba przydzielić... Loaloa odpada, ale fantastico myślę, że by pasował.



Pierd0licie hipolicie. Siriuz pieprznął się lewarkiem podczas przekraczania granicy i teraz pisze z piwnicy jak najęty. Ja czekam na jego przydupasa, zaraz sie tu znajdzie nie bój się, dla demokratycznej równowagi. Popcorn już otwarty.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-09, 23:32
cocktajl napisał/a:

Pierd0licie hipolicie. Siriuz pieprznął się lewarkiem podczas przekraczania granicy i teraz pisze z piwnicy jak najęty. Ja czekam na jego przydupasa, zaraz sie tu znajdzie nie bój się, dla demokratycznej równowagi. Popcorn już otwarty.



Ty od tęczowego turbobarona?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-09, 23:37 1
Siriuz napisał/a:

Ty od tęczowego turbobarona?


Sergiej! Jest taki program polskiego ministerstwa zdrowia, nazywa się „aborcja wsteczna plus” realizowany w ramach NFZ. Obcokrajowcy mogą się też zapisać więc możesz spróbować od razu dwie procedury przejść (jak by jedna nie zadziałała)
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-10, 3:01 1
Siriuz napisał/a:

Kto tu jest upośledzony? Na jaką pastwę kacapów? Jakich? Ruskich, Ukraińców, Białorusi? O czym Ty bredzisz? Ruscy nawet nie chcieli ruszać Ukrainy a co dopiero Polskę... co Ty ćpasz? Jeśli kiedykolwiek Ruscy rozpierdolą Polskę to tylko i wyłącznie na zawołanie zachodu, dokładnie jak to zrobili z Ukrainą.



Nie kurwa wcale nie chcieli, chcieli tylko mieć ją pod swoją kontrolą. ruSSkim kurwą nie spodobało się że Ukraina chce być nie zależna i tam wjechali. A nam to cały czas grożą więc no
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-08-10, 8:08 1
Zawsze nie rozumiałem takich debili którzy mówią po polsku do jakiegoś obcokrajowca i myślą że ci ich rozumieją. Kurwa byłem kilka razy za granicą i jak coś takiego widziałem to było to żenujące.
Zgłoś
Avatar
szlugi 2024-08-10, 8:21
duma nasza xd
Zgłoś
Avatar
Akaman 2024-08-10, 9:11
Patusy - nasz najlepszy towar eksportowy na zachód
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-10, 10:18 1
MysteryMan napisał/a:

Nie kurwa wcale nie chcieli, chcieli tylko mieć ją pod swoją kontrolą. ruSSkim kurwą nie spodobało się że Ukraina chce być nie zależna i tam wjechali. A nam to cały czas grożą więc no



Tia, kontrolą. Wystarczyło zachować neutralność i nie ładować się w pakty militarne. Wielka kurwa kontrola. Prawdopodobnie Ruskim nie zrobiłoby to nawet wielkiej różnicy gdyby Ukraina weszła do UE. Mieli do tego tanią energię od Rosji. Jakby nie padli ofiarą jankesów to prześcignęliby gospodarczo Polskę w ciągu dekady. Natomiast nam nie grożą tylko ostrzegają. Myśmy rozjebali już dobre relacje z nimi i też zaprzepaściliśmy szansę na świetne kontrakty z Chinami. Teraz trzeba tylko uważać, żeby jakiś antypolski pokrucz pokroju Tuska nie przeciągnął struny wplątując nas w wojnę. Przestań bredzić.

Aha, pisanie "ruSSkim" jest oznaką zjebania umysłowego, wiedziałeś?
Zgłoś
Avatar
tomnbb 2024-08-10, 13:15 2
Siriuz napisał/a:

Tia, kontrolą. Wystarczyło zachować neutralność i nie ładować się w pakty militarne. Wielka kurwa kontrola. Prawdopodobnie Ruskim nie zrobiłoby to nawet wielkiej różnicy gdyby Ukraina weszła do UE. Mieli do tego tanią energię od Rosji. Jakby nie padli ofiarą jankesów to prześcignęliby gospodarczo Polskę w ciągu dekady. Natomiast nam nie grożą tylko ostrzegają. Myśmy rozjebali już dobre relacje z nimi i też zaprzepaściliśmy szansę na świetne kontrakty z Chinami. Teraz trzeba tylko uważać, żeby jakiś antypolski pokrucz pokroju Tuska nie przeciągnął struny wplątując nas w wojnę. Przestań bredzić.
Aha, pisanie "ruSSkim" jest oznaką zjebania umysłowego, wiedziałeś?



Ruskim sni się wielki sojuz i ich celem jest odbudowa tego reliktu. Nie udało się ustawic swoich polityków na czele rządu to ich najechali. Mentalność na wschodzie się nie zmienia więc zawsze nalezy traktować ich jako zagrożenie. Z powodu tej wschodniej mentalności Ukraina nie przeciągnie gospodarczo Polski. Kto robił tam biznesy ten wie o czym pisze - korupcja łapówki itp.
Jedyny kraj za naszą wschodnia granicą, który jest poukładany to Białoruś - ale tam też u władzy ruski pachołek.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-10, 13:30
Siriuz napisał/a:

Tia, kontrolą. Wystarczyło zachować neutralność i nie ładować się w pakty militarne. Wielka kurwa kontrola. Prawdopodobnie Ruskim nie zrobiłoby to nawet wielkiej różnicy gdyby Ukraina weszła do UE. Mieli do tego tanią energię od Rosji. Jakby nie padli ofiarą jankesów to prześcignęliby gospodarczo Polskę w ciągu dekady. Natomiast nam nie grożą tylko ostrzegają. Myśmy rozjebali już dobre relacje z nimi i też zaprzepaściliśmy szansę na świetne kontrakty z Chinami. Teraz trzeba tylko uważać, żeby jakiś antypolski pokrucz pokroju Tuska nie przeciągnął struny wplątując nas w wojnę. Przestań bredzić.
Aha, pisanie "ruSSkim" jest oznaką zjebania umysłowego, wiedziałeś?



Czyli w zasadzie przyznajesz że wjebali się tam bo Ukraina chciała sama podjąć jakąś decyzje " Wystarczyło zachować neutralność i nie ładować się w pakty militarne. " A co do pisania ruSSkim jest tylko oznaką że ten kraj jest kurewsko nie ludzki. A co do chin chuj im w dupe jebać ten komuszy kraj który szpieguje na potęgę ludzi i przypisuje im punkty.

[ Dodano 2024-08-10, 13:35 ]
"Natomiast nam nie grożą tylko ostrzegają." Nie no kurwa serio jesteś pierdolnięty jak nie widzisz problemu że kraj z mentalnością żula "ostrzega" nas atomem normalne to w chuj.

[ Dodano 2024-08-10, 13:47 ]
Może jeszcze napiszesz "wystarczyło tylko oddać Gdańsk" i Polska by uniknęła wojny w 39. Napisałem to jako przykład z dupy twej dziwnej logiki.

[ Dodano 2024-08-10, 13:52 ]
"Myśmy rozjebali już dobre relacje z nimi i też zaprzepaściliśmy szansę na świetne kontrakty z Chinami. " Co tu mogę powiedzieć i bardzo kurwa dobrze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie