18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
Avatar
Wacław 2024-08-09, 17:05 1
W latach 90 to ok ale teraz to się nie kali
Zgłoś
Avatar
Bartshin 2024-08-09, 17:39 1
Polski śmieć imigrant ubogaca, nawet wieśniak jebany po angielsku nie umie mówić, beka z polaczkow podludzi
Zgłoś
Avatar
AdrianoItaliano 2024-08-09, 17:50
Chyba na koniec krzyczy o porządku. Nie dziwię mu się jak syf byl
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-09, 17:56 1
baronturbina napisał/a:

Dupov a Ty na nowy białoruski paszport to tam nie polecisz. Nie ma jakiegoś portalu dla komuchów, gdzie byś się odnalazł ze swoimi średniowiecznymi poglądami? Komuchostic.ru czy coś.



Torbo komunistyczny gejowski baronie witam z powrotem. Wakacje były u rodziny na Ukrainie?

[ Dodano 2024-08-09, 17:59 ]
Driver19cm napisał/a:

Jako nacjonalista pozwól, że zostanę w polszy 😉



Taki nacjonalista jesteś a wychwalasz dziki i obcy kraj ćpunów i brudasów?
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-08-09, 18:15 5
Siriuz napisał/a:

Torbo komunistyczny gejowski baronie witam z powrotem. Wakacje były u rodziny na Ukrainie?
Taki nacjonalista jesteś a wychwalasz dziki i obcy kraj ćpunów i brudasów?



Dupov, tam sie doszkol porządnie w tym NKWD

Wróg mojego wroga, jest moim przyjacielem
Zgłoś
Avatar
SramNaIdiotów 2024-08-09, 18:21 9
Po pierwsze, to nie hotel, a motel. W usa motele prowadzą w 90% hindusi - to nie są przybytki dla ludzi o słabych nerwach xD Zwiedziłem ten kraj wzdłuż i wszerz i, co i raz sypiałem w motelach - ogólnie to nie są miejsca w których powinieneś mieć duże oczekiwania - czysto jest tylko z wierzchu, jest mało bezpiecznie (drzwi nie wychodzą na hotelowy korytarz dostępny tylko dla gości, ale na ulicę) i masz raczej dziwnych sąsiadów.

Ostatni raz jak byłem w motelu w usa, to było to obok florydy (+/- 2013r.). Przyjechaliśmy ok. 21:00 i tej samej nocy się ewakuowaliśmy - niedość, że śmierdziało fest to i okoliczny ćpunek mieszkający w jednym z pokoi postanowił pobawić się z policją, a ta go odjebała. Ludzie z ów patrolu również poczuli smród i zaczęli szukać. Okazało się, że inny mieszkaniec postanowił się bujnąć kilka dni wcześniej i zdążył już się nadepsuć - obsługa miała to w chuju, bo facet wykupił 2 tyg pobytu i wywiesił kartkę żeby nie przeszkadzać.

A ja głupi myślałem, że ten słodki obrzydliwy zapaszek jest od bagna w pobliżu...

Nie, nie był xD

Pierdole te motele i nie dziwie się chłopu, że wkurwiony stoi.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-09, 18:28
Driver19cm napisał/a:

Dupov, tam sie doszkol porządnie w tym NKWD
Wróg mojego wroga, jest moim przyjacielem



Byłeś tylko na szkoleniu wstępnym. Na kolejnym dowiesz się, że lepszy znany wróg niż fałszywy przyjaciel.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-08-09, 18:34 8
Siriuz napisał/a:

Byłeś tylko na szkoleniu wstępnym. Na kolejnym dowiesz się, że lepszy znany wróg niż fałszywy przyjaciel.



Dupov, a chuj tam z wami wszystkimi. Nie mam większego szczęścia jak patrzeć, jak was tam ruskich, Ci ukraincy tłuką i wyrzynają. Dla mnie miód na oczy. Wysłałbym tam cały sprzęt, żeby was palili i gwałcili. A pczy okazji wy ich wyrzynacie, Dla Nas Polaków, to najlepszy zwrot w historii. Tylko kibicować

Aha. Musze cie dupov zmartwić. U nas ruskiego miru nie dacie rady zrobić. Bez szans. Przekaz szefom
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-09, 18:44 6
Siriuz napisał/a:

Torbo komunistyczny gejowski baronie witam z powrotem. Wakacje były u rodziny na Ukrainie?
Taki nacjonalista jesteś a wychwalasz dziki i obcy kraj ćpunów i brudasów?



Dupic jesteś oderwany od rzeczywistości. Wróć do Polski idź do Castoramy (na Białorusi nie macie). Kup sobie młotek i poerdalnij się w ten białostocki-kacapski łep.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-09, 19:06
Driver19cm napisał/a:

Dupov, a chuj tam z wami wszystkimi. Nie mam większego szczęścia jak patrzeć, jak was tam ruskich, Ci ukraincy tłuką i wyrzynają. Dla mnie miód na oczy. Wysłałbym tam cały sprzęt, żeby was palili i gwałcili. A pczy okazji wy ich wyrzynacie, Dla Nas Polaków, to najlepszy zwrot w historii. Tylko kibicować
Aha. Musze cie dupov zmartwić. U nas ruskiego miru nie dacie rady zrobić. Bez szans. Przekaz szefom



Nikt nas tu w Polsce nie bije sierotko, ale zgubiłem się. Jakiej narodowości jesteś? Też Ukrainiec jak turbobaron? Musisz tu mieszać już długo, raczej przyjechałeś przed wojną skoro już mówisz o sobie per Polak. Wiesz, ja tu się urodziłem w Warszawie i pamiętam jeszcze czasy zachwytu Pewexami i zachodem. Wiem, że ten czerw Zelenski też wam zaimplantował takie wierzenia, dlatego mówię - jedź sobie do tej Ameryki i na własne oczy zobacz jak tam jest. Ciekawi mnie też, że tak sie kumplujesz z tym komuchem i gejem turbobaronem - też w myśl wróg mojego wroga jest moim przyjacielem?
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-09, 21:19 3
Bartshin napisał/a:

Polski śmieć imigrant ubogaca, nawet wieśniak jebany po angielsku nie umie mówić, beka z polaczkow podludzi



Zamknij pizdę po chuj mówisz w tym języku skoro "polaczki" to podludzie w twym mniemaniu.

[ Dodano: 2024-08-09, 21:29 ]
Siriuz napisał/a:

Byłeś tylko na szkoleniu wstępnym. Na kolejnym dowiesz się, że lepszy znany wróg niż fałszywy przyjaciel.



Serio jesteś taki upośledzony ? To w twoim mniemaniu nie wiem mamy opuścić NATO i zostać sami ? Na pastwę kacapów ? Bo nie rozumiem co ty pierdolisz, zresztą z tobą pisać jest kompletnie bez sensu kacapofilu strata czasu i nerwów. Jaką ty masz kurwa wizję świata bo nie rozumiem nie pojmuję, wyjebane mam na zachód ale wolę lizać dupę im niż żeby tu wjechała chorda kacapskiego śmiecia. Jeżeli uważasz że kacapy by tu nie wjechały gdyby mogły, toś tak kurwa głupi i naiwny że japierdole.

[ Dodano: 2024-08-09, 21:30 ]
baronturbina napisał/a:

Dupic jesteś oderwany od rzeczywistości. Wróć do Polski idź do Castoramy (na Białorusi nie macie). Kup sobie młotek i poerdalnij się w ten białostocki-kacapski łep.



Nie no nie zapraszaj tu gówna niech tam zostanie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-09, 22:47
MysteryMan napisał/a:

Serio jesteś taki upośledzony ? To w twoim mniemaniu nie wiem mamy opuścić NATO i zostać sami ? Na pastwę kacapów ? Bo nie rozumiem co ty pierdolisz, zresztą z tobą pisać jest kompletnie bez sensu kacapofilu strata czasu i nerwów. Jaką ty masz kurwa wizję świata bo nie rozumiem nie pojmuję, wyjebane mam na zachód ale wolę lizać dupę im niż żeby tu wjechała chorda kacapskiego śmiecia. Jeżeli uważasz że kacapy by tu nie wjechały gdyby mogły, toś tak kurwa głupi i naiwny że japierdole.



Kto tu jest upośledzony? Na jaką pastwę kacapów? Jakich? Ruskich, Ukraińców, Białorusi? O czym Ty bredzisz? Ruscy nawet nie chcieli ruszać Ukrainy a co dopiero Polskę... co Ty ćpasz? Jeśli kiedykolwiek Ruscy rozpierdolą Polskę to tylko i wyłącznie na zawołanie zachodu, dokładnie jak to zrobili z Ukrainą.
Zgłoś
Avatar
mamurra 2024-08-09, 22:51
SramNaIdiotów napisał/a:

Ludzie z ów patrolu



Skąd pomysł, że "ów" się nie odmienia przez przypadki? Serio pytam.
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-08-09, 23:02
Przynajmniej wiedza co się po białym spodziewać dlatego nie dostał sitka

[ Dodano: 2024-08-09, 23:04 ]
Chłop się napił i mu odjebało ale ja wytrzeźwieje to pewnie normalny gość
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-09, 23:08 5
Siriuz napisał/a:

Kto tu jest upośledzony? Na jaką pastwę kacapów? Jakich? Ruskich, Ukraińców, Białorusi? O czym Ty bredzisz? Ruscy nawet nie chcieli ruszać Ukrainy a co dopiero Polskę... co Ty ćpasz? Jeśli kiedykolwiek Ruscy rozpierdolą Polskę to tylko i wyłącznie na zawołanie zachodu, dokładnie jak to zrobili z Ukrainą.


Sergiej ale Ty jesteś oderwany od rzeczywistości. Nie chcieli Ukrainy. Chcieli tylko wpaść na chwilę i wrócić do siebie z AGD. Zmień portal komuchu albo zmień dealera.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie