18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Kooron 2011-03-17, 12:22
sensymiliana napisał/a:

mam okres





a co do filmu nie wiem co w nim obraźliwego
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2011-03-17, 13:27
więcej ostrzeżeń w tym filmie i opisie niz on sam wart... jakby tylko dało sie komuś piwo zabrać
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2011-03-17, 13:32
xgregor opamiętaj się z wrzucaniem tutaj pierwszego lepszego filmu bo zaśmiecasz niepotrzebnie portal..
Zgłoś
Avatar
Pan_Wu 2011-03-17, 14:44
Zajrzałem z ciekawości. Mam gdzieś, czy ktoś nabija się z mojej religii, byle, nie uważał się za katolika. Powiem Ci tak. Ten film, nie jest głupi, dlatego, że ma obrażać katolików. Ten filmik jest po prostu beznadziejnie głupi poprzez fakt, że powstał. Jest to kwintesencja idiotyzmu i braku poczucia humoru. Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
T................. 2011-03-17, 14:44
blackhunter6 napisał/a:

Obrażony to ja jestem ale nie jako katol a użytkownik sadistica ze względu na znikomą treść powyższego filmiku. Generalnie poziom wstawianych tu materiałów coraz częściej sięga dna.


gdyby chujowego nie było to nie
wiedziałbyś co jest dobre a co nie, tym bardziej 'poziom' o którym mówisz jest pojęciem względnym.
ale co racja to racja, filmik chujowy. Są o wiele lepsze i ciekawsze sposoby na wybijanie ludziom boga z głowy (nie chodzi mi o Hitlera) lol, tylko o zwykłą rozmowę podczas której katolik gotuje się od środka.
Zgłoś
Avatar
czajka 2011-03-17, 15:10
Za ten wstęp to powinieneś w ryja dostać, tępy gimbusie!
Zgłoś
Avatar
WhatsUpMan 2011-03-17, 15:47
Katalonia to autonomiczna wspólnota Hiszpanii, której stolicą jest Barcelona, ale nie kurwa, to jest małe miasteczko ...
Zgłoś
Avatar
antoinex 2011-03-17, 17:22
banda debili.Jestem katoliczką - naprawde sie nie obraziłam patrząc na parę przebranych ciot myslacych, że są wporzo. Żałosne.

Tak samo żałosny dedykdla Jastrzębia - weźcie sie do roboty nieroby niemyte a nie wstawiać głupie śmieci na sadola.
Wodzisław serdecznie pozdrawia.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-03-19, 10:12
dobrze, ze coraz wiecej takich rzeczy, moze ludzie zaczna myslec a nie slepo w cos/kogos wierzyc
Zgłoś
Avatar
gromislav 2013-05-27, 22:56
Lipa straszna.
Zgłoś