18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Cytat spod oryginalnego filmu poniżej


Cytat:

19 XII 2013, godzina widoczna na nagraniu. Warszawa, skrzyżowanie ulic Orzyckiej i Wydmińskiej. Zauważyłem zaparkowany radiowóz Policyjny z Ruchu Drogowego. Celowo używam sformułowania "zaparkowany" gdyż stał wyłącznie z zapalonymi światłami awaryjnymi, bez włączonych świateł uprzywilejowania. Zaparkowany był w taki sposób, że postanowiłem zwrócić uwagę na panom Policjantom. Na nagraniu nie widać mojego rozmówcy, ale jego twarz przez chwilkę przewija się w filmie.
Rozumiem. Szary Kowalski może być niedouczonym kierowcą. Kierowca zawodowy przechodzi dodatkowe kursy, jeździ więcej, powinien być bardziej rozważny. Ale Policjanci?! I to w dodatku z wydziału Ruchu Drogowego, żeby tak lekceważyć przepisy?! Przecież swoim zachowaniem i AROGANCJĄ spowodowali realne zagrożenie dla pieszych!!! Czy faktycznie drobna stłuczka tłumaczy i przede wszystkim upoważnia ich do takiego zachowania?!
Moim zdaniem, jeżeli funkcjonariusz, z którym rozmawiałem był jednocześnie kierowcą tego samochodu - to oprócz poniesienia konsekwencji wynikających ze złamania przez niego przepisów ruchu drogowego powinien być przeniesiony do innej formacji z powodu nieznajomości tychże przepisów! Jeśli tacy niedouczeni funkcjonariusze sprawują kontrolę nad ruchem drogowym, to właśnie mamy odpowiedź, dlaczego dochodzi do tylu zdarzeń!
Jego zachowanie jest kpiną i obrazą dla munduru, który nosi!



Materiał mojego ojca
Zgłoś
Avatar
mullen-16 2013-12-20, 8:32 1
worszowiok się zbulwersował.... jakie to typowe
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-12-20, 8:34 30
Nieraz wkurwia mnie zachowanie takich jak ten "strażników texsasu" ale przyznam, że w tym wypadku facet ma całkowitą rację. Co innego gdyby stali na kogutach. Tutaj należy się nagana choć to zwykła prewencja nie drogówka.
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-12-20, 8:36 2
znawca prawa pierdolony lol
Zgłoś
Avatar
pisage 2013-12-20, 8:46 79
@up
Nie "znawca prawa" tylko odpowiedzialny kierowca. Jak mu pieszy wpadnie pod koła na pasach to pójdzie siedzieć. I nikt się nie będzie zastanawiał, że radiowóz zasłaniał widoczność
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-12-20, 9:06 7
pisage napisał/a:

@up
Nie "znawca prawa" tylko odpowiedzialny kierowca. Jak mu pieszy wpadnie pod koła na pasach to pójdzie siedzieć. I nikt się nie będzie zastanawiał, że radiowóz zasłaniał widoczność



odpowiedzialny jest ten, który w takim przypadku zachowa szczegolną ostrożność na zaistniałe okoliczności i zatrzyma się przed pasami, żeby sprawdzić czy ktoś mu nie wbiegnie.

a ten baran to pod publiczkę z kamerką cwaniaczek, wrzuci na jewtuba ki chuj i będzie się chwalił u siebie na wsi, jak to pojechał policmajstrom.

dodatkowo stwarza zagrożenie dla ruchu stając na środku pasa, żeby wylać swoje żale.

nigdy ci nikt nie powiedział, że na ulicy jako kierowca i pieszy musisz myśleć za kogoś i przewidywać?
Zgłoś
Avatar
seattle 2013-12-20, 9:33 33
@skończ pierdolić
Zgłoś
Avatar
C................r 2013-12-20, 9:34 17
@up, albo mi się wydaje, albo policja jest policją między innymi dlatego, że zna przepisy, zgodnie z nimi postępuje i stara się je egzekwować. Ciekawe, co by szanowny pan policjant zrobił, gdyby ten "cwaniaczek" stanął na awaryjkach w tym miejscu? Za policjanta (w tym przypadku raczej "psa", bo chamstwo i opryskliwość to teoretycznie nie cechy policjanta na służbie) myśleć się nie da, bo i tak udowodni, że ma rację nawet, jak jest inaczej. Dlatego należy takich buraków piętnować, niech znajdą sobie inną pracę albo zaczną swoją wykonywać porządnie.
Zgłoś
Avatar
takija 2013-12-20, 9:56 4
xts napisał/a:



odpowiedzialny jest ten, który w takim przypadku zachowa szczegolną ostrożność na zaistniałe okoliczności i zatrzyma się przed pasami, żeby sprawdzić czy ktoś mu nie wbiegnie.

a ten baran to pod publiczkę z kamerką cwaniaczek, wrzuci na jewtuba ki chuj i będzie się chwalił u siebie na wsi, jak to pojechał policmajstrom.

dodatkowo stwarza zagrożenie dla ruchu stając na środku pasa, żeby wylać swoje żale.

nigdy ci nikt nie powiedział, że na ulicy jako kierowca i pieszy musisz myśleć za kogoś i przewidywać?



Odpowiedzialny jest ten który na drodze myśli i przewiduje! Policja ustawila sie w takim miejscu że stwarza zagrożenie dla pieszych jak i kierowców. Myślisz że skąd wziął sie przepis zakazu wyprzedzania na przejściach dla pieszych bez sygnalizacji? Policja dała w tym wypadku dupy i nie ma drążyć tematu. Poza tym czepiasz się kierowcy że staje na środku drogi i stwarza zagrożenie? a w postępowaniu policji nic złego nie widzisz? Przyznaj się ilu masz policjantów w rodzinie.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-12-20, 10:03 2
ale tych chujowych reklam z radia mogłeś nam oszczędzić.
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2013-12-20, 10:04 3
Policjanci często czują się bezkarni, egzekwują prawo, do którego sami się nie stosują.
Na załączonym filmie wyraźnie widać, że stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu, dlatego uważam że dobrze jest zwrócić uwagę. Ja za podobnego typu wykroczenie, zaparkowanie samochodu na skrzyżowaniu, a w zasadzie w miejscu nie dozwolonym, dostałem nagrodę 300 zł. W mojej ocenie sposób zaparkowania mojego auta nie wpływał bezpośrednio na bezpieczeństwo ruchu, a było zaparkowane po prostu za blisko skrzyżowania.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-12-20, 10:15 2
było po straż miejską dzwonić.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-12-20, 10:21
Bo policja na Służewiu (dzielnica Warszawy z nagrania) to tylko mandaty za parkowanie potrafi wystawiać i handlarzy spod Galerii Mokotów przeganiać
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-12-20, 10:23
kmsm1990 napisał/a:



Odpowiedzialny jest ten który na drodze myśli i przewiduje! Policja ustawila sie w takim miejscu że stwarza zagrożenie dla pieszych jak i kierowców. Myślisz że skąd wziął sie przepis zakazu wyprzedzania na przejściach dla pieszych bez sygnalizacji? Policja dała w tym wypadku dupy i nie ma drążyć tematu. Poza tym czepiasz się kierowcy że staje na środku drogi i stwarza zagrożenie? a w postępowaniu policji nic złego nie widzisz? Przyznaj się ilu masz policjantów w rodzinie.



po co powtarzasz moją logikę na początku?

chuja żadnego, a jakbym miał byłbym z tego dumny, ty pewnie jesteś chudym kmiotem szerokich dresach i obwisłej bluzie, który z ziomeczkami na ławce krzyczy hwdp na widok policji.

kiedyś ktoś cię w dupe w bramie będzie jebał, a ty będziesz się modlił, żeby policja szybko przyjechała. ale nie przyjdzie bo będzie szukała przepisowego miejsca do postoju.

jak ci okradną mieszknie albo zapierdola zegareczek to kurwa nie waż się iśc do HWDP policji, ty nie potrzebujesz ich pomocy
Zgłoś
Avatar
C................t 2013-12-20, 11:25 2
Typ co się przypierdala o wszytsko, nawet nie musze pytać skąd jesteś buraku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie