18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Jak wygląda odprawa policjantów z drogówki? Co wtedy mówi ich szef? "Przyjmuję, k...wa, dolny próg mandatów: 17 na głowę, to jest najmniejszy. I nie słyszę (...), że się, k...wa, nie chciało!" - słychać na nagraniu z toruńskiej komendy policji.



Głos na taśmie należy do nadkomisarza Wiesława Rospirskiego, naczelnika toruńskiej drogówki - powiedział autor nagrania w rozmowie z "Gazetą Pomorską".

Według informatora GP nacisk na mandaty w toruńskiej drogówce jest bardzo silny. Funkcjonariusz, który odmawia masowego karania kierowców, jest piętnowany przy najbliższej okazji.

Co na to nadkomisarz Rospirski? Zaprzeczył, że to jego głos słychać w nagraniu.

17 mandatów na głowę? Limity? A to mnie pani rozbawiła! Nic takiego nie mówiłem, to na pewno nie są moje słowa. Nie obchodzi nas liczba mandatów, a spadek liczby wypadków - rzucił w rozmowie z dziennikarzem "Gazety Pomorskiej".
Zgłoś
Avatar
kampton 2015-08-27, 15:10 23
Chcę mocno podkreślić , że nie może być mowy o jakimkolwiek narzucaniu limitów na mandaty dla funkcjonariuszy !

Kobieta chyba w innej Polsce żyje .
Zgłoś
Avatar
b................e 2015-08-27, 15:14 17
kampton napisał/a:

Chcę mocno podkreślić , że nie może być mowy o jakimkolwiek narzucaniu limitów na mandaty dla funkcjonariuszy !

Kobieta chyba w innej Polsce żyje .



Oj tam. Nie wiesz jak to jest? Oficjalna wersja sobie, a życie sobie. Robienie ludziom wody z mózgu to jej praca.
Zgłoś
Avatar
zonk 2015-08-27, 15:21 3
O ile zazwyczaj starałem się bronić policjantów bo taki ich zawód, to od pewnego wydarzenia wiem że to są psy skurwiałe.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-08-27, 15:32 2
I potem się dziwić, że ze spokojnego człowieka pijącego piwko z kolegami na ławce robi się menela i wlepia mandat za chlanie w miejscu publicznym... Teraz już wiem chociaż, że tamten policjant wypełniał rozkazy szefa wtedy, a nie był serio takim chujem,,,
Zgłoś
Avatar
le_Roi_des_fous 2015-08-27, 15:32 2
Tutaj macie nagranie.
Zgłoś
Avatar
premium122 2015-08-27, 15:36 58
Policjanci to na ogol spoko osoby ale cala komenda glowna i szefowie komend wojewodzkich to ludzie do wywalenia na zbity pysk.
10 lat temu jeszcze nie bylo tak zle ale dzis po 8 letnich rzadach PO policja jest juz polityczna i biznesowa formacja w 80%.

Mandaty,dopierdalanie sie do ludzi ktorzy nie chca problemow a tych ktorzy sa problematyczni zostawianie w spokoju bo tam juz trzeba sie wysilic, braki kadrowe, nieprofesjonalni gowniarze zamiast fachowcow.
Zreszta przyklady mozna mnozyc -wojsko,sluzba zdrowia,nauczyciele,urzednicy i zlodziejska formacja typu straz miejska.

W kazdej dziedzinie postepuje calkowity rozklad instytucji panstwowych.
To przeklada sie na brak zaufania obywatela do nich i na rozklad panstwa samego w sobie.

Ile dzis opinii ze gdyby niemcy nami rzadzili byloby lepiej.
To sie nie bierze z nikad.To celowe dzialanie aby Polak w koncu stwierdzil ze juz calkiem pierdoli Polske bo bedzie ja widzial poprzez pryuzmat skorumpowanych i nieudolnych instytucji i sam zgodzi sie na okupacje.

No ale czego oczekiwac po 8 latach rzadow partii politycznej ktora powstala za niemieckie pieniadze.
I nie chrzancie ze nie bo na samym poczatku tusk sie do tego z duma przyznawal dopiero po kilku miesiacach zorientowal sie zeludzie az tacy glupi nie sa i sie zaczal wypierac.\\

Policjant ma dac mandat jak uzna, ze jest taka potrzeba a nie dlatego ze szef obligatoryjnie mu kazal.
Komendant powinien dostac zarzuty za dzialanie na szkode formacji i dyscyplinarke.
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2015-08-27, 15:40
O tym samym mówi łStonoga...
Zgłoś
Avatar
el_kadafi 2015-08-27, 15:55
2013 ROK DO K. NĘDZY! Patrzcie na daty swoich super znalezisk zanim wrzucicie je tutaj.
Zgłoś
Avatar
k................1 2015-08-27, 16:42
co tu dużo mówić tak już działa ta nasza gówno warta policja wszyscy z wyższego szczebla na tym posterunku powinni wylecieć na zbity pysk
Zgłoś
Avatar
~Velture 2015-08-27, 16:44
O jezu.... ale odkrycie!
No bo kurwa nikt by się nie spodziewał ,że i straż wiejska i policja ma narzucane normy ilości mandatów.

Kiedyś było coś takiego jak POUCZENIE a teraz co? MANDAT i ni chuja jak nie posmarujesz to mandat.

Zresztą o czym my tu gadamy. Każdy wie jak jest a ci co nie wiedzą to albo dzieci do 10 roku życia albo obcokrajowcy z bogatych krajów.
Zgłoś
Avatar
merh 2015-08-27, 17:56
sytuacja identyczna jak z kontrolami urzedu pracy i urzedu skarbowego. I co sie zmieniło? NIC! I nic sien ie zmieni,bo władzę mają i beda mieli dalej ci sami gracze.Myslicie,ze ktos sie dzis kamerki boi? Spojrzcie na sprawe kilometrowek sikorskiego-nic,całkowite zero kary.
Zgłoś
Avatar
wut 2015-08-27, 17:56 3
hahah szkoda że takie jaja są w całej Polsce a nie tylko toruńu
Zgłoś
Avatar
Thunbi 2015-08-27, 18:05
Powiem wam, że nie dziwie się temu limitowi. Chyba nie ma bardziej leniwego pionu w Policji niż Ruch Drogowy. McDonald, spania po krzakach - to są ich ulubione zajęcia. Nie chcę ujawniać danych ale powiem, że w pewnym ponad 100 tyś mieście na południu woj. Śląskiego, prewencja zatrzymała więcej pijanych kierowców niż drogówka.
Drogówa zajmuje się przede wszystkim braniem w łapę, leżeniem na dupie i opierdalaniem się w fast foodach - dlatego jakoś nie dziwi mnie, że ktoś ustalił im 17 mandatów - to jest 17 łapówek mniej i 17 mniej razy kiedy nie leżą na dupie za pieniądze podatnika. A mandaty i tak zawsze będą, bo ludzie jeżdżą jak pochujeni.

Co do mandatów prewencji za nic to oczywiście inna sprawa, oni żadnych limitów mieć nie powinni, bo później zaczynają tylko szukać powodu, żeby się dojebać.
Zgłoś
Avatar
Budziar 2015-08-27, 18:17
Ale mi nowość, hahaha, jak można myśleć że w tym kraju tak nie jest? Mam znajomego policjanta, nie wyrobił limitu, nie dostał urlopu na ślub na którym był świadkiem ! Tak oto wygląda brutalna chamska rzeczywistość. Potem się dziwić że policjant by chciał dać pouczenie ale musi być nieustępliwy, bo jak mu dziecko zachoruje to urlopu nie zobaczy!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie