18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
Avatar
woytasw 2019-06-14, 20:44 6
Co to za gówno? Nie oglądać
Zgłoś
Avatar
remi1982 2019-06-14, 21:15 43
woytasw napisał/a:

Co to za gówno? Nie oglądać



Jeśli czegoś nie rozumiesz, to nie znaczy że jest gównem. Świadczy to jedynie o twoim debilizmie.
Zgłoś
Avatar
bodzionek 2019-06-14, 21:19 2
Oby tak to kiedyś wyglądało u nas.
Zgłoś
Avatar
drukarka666 2019-06-14, 21:29 33
FBPGW, czyli na polski BODT - Biuro Ochrony Dobrych Topów. Specjalnie stworzona Amerykańska agencja rządowa do eliminowania marnej jakości trawki z legalnego i nielegalnego rynku. Pomagają zwykłym amatorom w krzewieniu świadomej codziennej rekreacji, jednocześnie eliminując negatywne aspekty zjawiska. Terenowi agenci potrafią wyczuć "anielski pył" z odległości dwóch mil, dodatkowo szkolą pracowników coffee shopów, patrolują teren, obsługują drony transportowe, walczą ze stereotypami, a przede wszystkim zawsze mają przy sobie bongo i poratują bletką. W Kalifornii dodatkowo można się u nich odpłatnie zaopatrzyć w Scooby Snacki. W ciągu 10 lat zastąpią DEA na poziomie marihuany oraz powstaną sekcje zajmujące się selekcją trawki po genomie. Szanuję ten kraj, bo płacąc podatki, wiem że te pieniądze idą na pożyteczne rzeczy. God bless America!
Zgłoś
Avatar
Szymon86 2019-06-14, 21:35 1
Dostał mandat za śmiecenie.
Zgłoś
Avatar
bodzionek 2019-06-14, 22:09 3
drukarka666 napisał/a:

FBPGW, czyli na polski BODT - Biuro Ochrony Dobrych Topów. Specjalnie stworzona Amerykańska agencja rządowa do eliminowania marnej jakości trawki z legalnego i nielegalnego rynku. Pomagają zwykłym amatorom w krzewieniu świadomej codziennej rekreacji, jednocześnie eliminując negatywne aspekty zjawiska. Terenowi agenci potrafią wyczuć "anielski pył" z odległości dwóch mil, dodatkowo szkolą pracowników coffee shopów, patrolują teren, obsługują drony transportowe, walczą ze stereotypami, a przede wszystkim zawsze mają przy sobie bongo i poratują bletką. W Kalifornii dodatkowo można się u nich odpłatnie zaopatrzyć w Scooby Snacki. W ciągu 10 lat zastąpią DEA na poziomie marihuany oraz powstaną sekcje zajmujące się selekcją trawki po genomie. Szanuję ten kraj, bo płacąc podatki, wiem że te pieniądze idą na pożyteczne rzeczy. God bless America!



Stany są pojebane .... ale przyznaj się, wymyśliłeś to?
Zgłoś
Avatar
jbone 2019-06-14, 23:00 4
a tam nowość.

mnie i kumpli też dojebali gliniarze jak robiliśmy flaszkę w parku i powiedzieli:wylewacie albo mandat.
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-06-15, 1:37 1
nie nic tylko do hamerki wjezdzac jak trampek wizy zniesie albo jajo
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2019-06-15, 1:45 4
W komentarzach widze kilku orłów bez znajomości angielskiego i bez mózgu.
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2019-06-15, 1:49 3
Ja pierdolę, dobre
Zgłoś
Avatar
P4GER 2019-06-15, 7:46
Kurwa, nie wiem o co chodzi, nie znam tak angielskiego, podpowie ktoś?
Zgłoś
Avatar
czopkaIwynże 2019-06-15, 8:33 1
Piekna sprawa. Jak bylem w UK to raz wjechaly psy na chate do nas. Trawa lezala na stole, bongo itd ale oni mieli na to wyjebane bo szukali heroiny. U nas pies to nie czlowiek. Aby tylko ujebac Cie za byle co. Zlapali mnie popiolem w lufce 1500 i zawiasy na 2 lata. Nie robili nawet testu co to jest bo powiedzial ze jak zrobi to nic nie zostanie na material dowodowy
Zgłoś
Avatar
Robertuss 2019-06-15, 9:13
I tak oto pan przebieraniec zajumał kilkanaście gram pieknej pachnącej (pewnie nieźle kopiącej)trawki
Zgłoś
Avatar
Kepeszek 2019-06-15, 9:15 2
P4GER napisał/a:

Kurwa, nie wiem o co chodzi, nie znam tak angielskiego, podpowie ktoś?



No ze najpierw sie przypierdala o bake ze ma i jebie w samochodzie a potem daje mu mandat za smiecenie bo jak sam powiedzial na koncu "this weed was trash" czyli to był ustawiony gag, ale wygląda hiper realnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie