18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Witam,

Znalazłem sobie nowy sport a mianowicie polowanie na pedofilii.

Zalogowałem się na czat wp pod nickiem Natalia_12lat i czekałem.
Długo czekać nie musiałem...

Sami stwierdźcie czy ten osobnik zasłużył na miano pedofila / niedoszłego pedofila.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-11-01, 21:03 ]
W związku z tym, iż autor tematu potwierdził, że bezprawnie wszedł w posiadanie tych zdjęć oraz istnieje duże prawdopodobieństwo, iż temat ma na celu oczernienie czyjejś osoby zdjęcia zostały usunięte.
Zgłoś
Avatar
ABG 2012-11-03, 18:21
a może ktoś posiada całkiem przypadkowo link do facebooka czy naszej klasy?
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-11-03, 18:21
Daj ten link który po wejściu od razu ZARARAŻA!! Od razu widać, że to script-kiddie na gotowcu, który domyślam się "atakuje" przez aplet javy... Akcja może i dobra ale nie kreuj się tutaj na jakiegoś true Anona bo śmiechu warte.
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-11-03, 18:24
Dziwne ze kazdy ma swoje zdjecia na pc... moze jestem pojebany, moze cala moja rodzina jest pojebana, 80% moich kumpli, ale my nie mamy wlasnych zdjec na pc

A z tym linkiem ktory odrazu zaraza to dojebales ; o "haxuj" google i wpierdol tam ten link w tle, niech po wejsciu na google - ZARAZA ;s Tyle. Jesli zas to jest true to w chuj wielkie browce ci sie naleza, true czy nie, odemnie tez dostajesz ; ] Laduj dalej skurwysynow
Zgłoś
Avatar
i................5 2012-11-03, 18:25
chętnie bym skurwielowi skopał dupe
Zgłoś
Avatar
zawi3r 2012-11-03, 18:26
I jak to jest że jeden zwykły internauta potrafi wykryć pedofila, a naszej policji wiecznie brakuje "środków i pieniędzy"...

Brawo to już drugi;) Oby tak dalej. Stwórz stronę oddzielną.
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-11-03, 18:30 2
Zgodnie z moimi badaniami bardzo wielu jest chętnych na małe dziewczynki, ale większość z nich nie byłaby w stanie ich skrzywdzić.
Ale na zdjęcia (nagie też) każdy jest łasy, przykładowo wszedłem 10 minut temu na czat:



Panowie uderzają do dziewczyn w każdym wieku, ponieważ zawsze chętnie ogląda się krągłości.
To, że wybierają za młode może wynikać z zainteresowania czystością, niewinnością... A może z tego, że takie młode to zakazany owoc. Nie wiem
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2012-11-03, 18:36
A tak juz zmieniajac temat, to po chuja mlode cipy wysylaja takie zdjecia nie wiadomo komu?
Zgłoś
Avatar
miedziak 2012-11-03, 18:42 3
MIhau_ napisał/a:

A tak juz zmieniajac temat, to po chuja mlode cipy wysylaja takie zdjecia nie wiadomo komu?



bo nie chodzą do kościoła, a ich rodzice głosowali na Tuska.
Zgłoś
Avatar
PedoHunter 2012-11-03, 18:43
@Zly_wrecz_okropny:

A gdzie ja się chwalę ? jestem zwykłym sadolem jak reszta. a to jest tylko moje małe hobby.
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-11-03, 18:45
Już to widzę jak koleś przyszedł i podpisał ci zgodę na udostępnianie jego zdjęcia
Zgłoś
Avatar
zielak300 2012-11-03, 18:46
Co za idiota. Przecież od razu po pisowni widać, że to nie 12letnia dziewczynka
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-11-03, 18:48 1
@zielak300
Wątpisz w pozom nauczania języka ojczystego w polskich placówkach?
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2012-11-03, 18:57 1
@~miedziak
Tak, to ma sens. Juz nie broniac pedofilii, to takie tepe 12-letnie pizdy same sie prosze o jakies niemle wydarzenie umawiajac sie i przychodzac na spotkanie z kims zza drugiej strony monitora.
Zgłoś
Avatar
l................1 2012-11-03, 18:58
Mistrzowska akcja !
Zgłoś
Avatar
Ando 2012-11-03, 18:59 1
kurwa nie dość, że mieszkam na piątkowie, to jeszcze ten typ przypomina mojego profesora z UAMu....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie