18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Witam,

Znalazłem sobie nowy sport a mianowicie polowanie na pedofilii.

Zalogowałem się na czat wp pod nickiem Natalia_12lat i czekałem.
Długo czekać nie musiałem...

Sami stwierdźcie czy ten osobnik zasłużył na miano pedofila / niedoszłego pedofila.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-11-01, 21:03 ]
W związku z tym, iż autor tematu potwierdził, że bezprawnie wszedł w posiadanie tych zdjęć oraz istnieje duże prawdopodobieństwo, iż temat ma na celu oczernienie czyjejś osoby zdjęcia zostały usunięte.
Zgłoś
Avatar
slonzok 2012-11-03, 19:06 1
piatkowo, jezyce to jest Poznan?
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-11-03, 19:06 2
A czemu logo czatu na wp jest z lat 90 :/ I czemu publikujesz zdjęcia tych dziewczyn pojebku?
Zgłoś
Avatar
komandoklucha 2012-11-03, 19:08
skąd masz takie fajne zdjęcia? chcesz się powymieniać?
Zgłoś
Avatar
ayawaya 2012-11-03, 19:10
niedługo zbiorczy dostaniesz
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-11-03, 19:13 6
Panowie! Omijamy czat wp.
Zgłoś
Avatar
Skowroniasty 2012-11-03, 19:13 1
pazi napisał/a:

Ciekawi mnie czy to prawda jestem sceptycznie nastawiony. Koles musial byc idiotą zeby pisac na czatach do 12 latki, bo policja tez glupia nie jest i takie czaty lubi sobie obserwowac. Teoretycznie kolo mogl sie nabijac, bo nieraz sie widzi jak pisza z gowniarami wyciagaja od nich glupoty i potem wrzucaja screeny rozmow na internet. Teoretycznie nie masz zadnego dowodu na goscia nie umowiles sie na spotkanie i go nie widziales (mogl sie nabijac i umowic. Gowniara by poszla, a on rechotał w domu "jaka glupia pewnie poszla") Nie masz zielonego pojecia czy te zdjecia sa jego moze byl z kims na wakacjach i wrzucil caly plik zdjec na kompa, moze pisal z czyjegos laptopa, kompa. Moze siedzial z kolega i robili sobie jaja.

Teoretycznie to wrzuciles foty jakiegos kolesia ktorego nie znasz i nie masz zielonego pojecia kim jest i czy jest winny. To jest niefajne bo mozesz komus zjebac zycie tylko z powodu domyslow jak tamtemu co na billboardy jego zdjecie wrzucili.



Kurwa mać, nie nazywajcie go w takim razie pedofilem. Kto normalny wchodzi na czat i zaczepia 12 latki proponując seks czy bajerując i pytając o pierdoły?
Nawet jeśli kolo nie jest pedofilem, a rzeczywiście wszedł na czat tylko po to, żeby pogadać sobie z 12 latką/zrobić z niej beke na jakąs samosię czy inne ścierwo - to równie dobrze nadaje się na taki lincz. Jest kurwa milion innych rozrywek, a on wchodzi sobie ot tak pogadać na czacie z 12 latką, dla zwały. Pogratulować pomysłowości.

Wszystko oczywiście z zaznaczeniem 'jesli to nie fejk'.

Inexorable napisał/a:

współczuje typowi jak go zaraz wszyscy znajomi zobacza JA JEBIE xD


O właśnie. Jeżeli to nie fejk, a koleś nawet dla zwały wszedł na czat z 12 latkami, a zobaczą to znajomi - faktycznie nie ma życia. Ale będzie wreszcie świadczyć że coś ma w tej główce nagotowane przez napierdolone. Bo ilu z Was (przed tą akcją) wchodziło se na czat tylko po to by bajerować jakieś siksy dla zwały? To co to kurwa w internecie nie ma innych rozrywek?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-11-03, 19:16 1
Ta w trampkach fajna dupa. Sam bym ją wyjebał.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-11-03, 19:18
oho, coraz niebezpieczniej sie robi
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2012-11-03, 19:20 1
A ja tam w opozycji do prawilnej reszty powiem, że op jest jak ogrodnika pies... Ja tam nie wiem, o co całe halo jest. Chce gówniara to zarywa i się daje... Nie chce to nie siedzi na cipie. Nie kumam ludzie, o co wy jazdy robicie. Czy naprawdę jesteście tacy ślepi, że nie widzicie iż w dzisiejszych czasach jedna 12-stka to zaiste dziecko i takie trzeba chronić, a druga to zwykła kurwa (tak... kurwa... zapraszam na plac wolności w godzinach nocnych - kiedyś można było znaleźć takowe przy fabrycznym w Łodzi). Więc to wszystko o pedonich to pierdolenie.

Co innego gwałciciel, który taką nastkę do czegoś potem zmusza... to inna bajka i takich upierdalać jak leci, ale jak sama kokietuje i się daje to w czym problem?! Czy naprawdę ludzie muszą jeździć do watykanu, żeby móc zarywać małolaty?

PS: Lolita z 2giego foto całkiem przyjemna się wydaje. I co by było, gdybym się z taką spotkał? Od razu cuda na kiju jaki to nie jestem i byłbym łapany przez prawilnego OPa -_-. Idiotyzm.
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-11-03, 19:21 7
Człowieku jak lubisz robić takie rzeczy to poszukaj pracy w policji w odpowiednim wydziale, a nie na własną rękę. Pewnie typom się nudzi i pierdolą tak na czacie. Ci prawdziwi pedofile na bank uważają bardziej, a nie z pierwszą lepszą osobą na czacie się odkrywają. Jak dla mnie to chuj z ciebie, możesz więcej szkody narobić niż pożytku. Ktoś rozpozna człowieka na tych zdjęciach i będzie miał przejebane nawet jak będzie czysty jak łza.
Zgłoś
Avatar
Strark 2012-11-03, 19:24 1
Jeżyce, Piątkowo...P-Ń chciałbym tam pojechać z oczywistych powodów.
Zgłoś
Avatar
KawalChoooja 2012-11-03, 19:31
@Carol masz racje a Ty PedoHunter sprobuj swoich sil w TORze tam masz prawdziwych pedofili.
Zgłoś
Avatar
konrad3112 2012-11-03, 19:35
Brawo piękna akcja. Gdyby do Ciebie zapukali smutni panowie to trzeba będzie nagłośnić sprawę na inne serwisy. Najgorzej, że ci goście wyglądają jak co piąty w Polsce, a we łbach takie chore rzeczy. Piwko.
Zgłoś
Avatar
kajas2 2012-11-03, 19:45
piwko być musi
Zgłoś
Avatar
FourthIllusion 2012-11-03, 19:45 1
Za takie dzialanie piwo sie nie nalezy, ale Flaszka i to spora Dobra robota dzialaj dalej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie