18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2023-07-27, 13:53 8
Eko-homosie dostaną skrętu cipy
Zgłoś
Avatar
volviak_2000 2023-07-27, 14:05 8
ciut za szybko
Zgłoś
Avatar
Maly753 2023-07-27, 14:07 1
Chujowo się ogląda bo za szybko
Zgłoś
Avatar
mpike 2023-07-27, 14:10 7
volviak_2000 napisał/a:

ciut za szybko



Nie możesz się skupić, żeby zwalić?

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-07-27, 14:10
volviak_2000 napisał/a:

ciut za szybko



Maly753 napisał/a:

Chujowo się ogląda bo za szybko



Weźcie sobie na 0.5x i wyłączcie głos.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2023-07-27, 14:19 2
motylekwbrzuchu napisał/a:

Eko-homosie dostaną skrętu cipy



Ja miałem kiedyś Pandeiro a okrycie było ze skóry zwierzaka i nie była to koza
Ale w tamtych czasach nie budziło to kontrowersji nawet było bardzo normalnie a używanie sztucznej było uważane nawet za żenadę i lekki przypał
Coś jak byś miał instrument z tanich chin ^^
Zgłoś
Avatar
H................y 2023-07-27, 15:20 62
motylekwbrzuchu napisał/a:

Eko-homosie dostaną skrętu cipy



Akurat żyrafy są zagrożone wyginięciem i jednak warto byłoby je zachować dla potomnych, a nie rekompensować sobie impotencję lub syndrom małej kuśki strzelając do nich (mowa o kłusownikach) oraz bagatelizować problem, gdyż się żyje u mamusi, nie posiadając ani potomstwa, ani też kilku klepek (tutaj mowa o tobie).
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-07-27, 15:27 5
HardyTwardy napisał/a:

Akurat żyrafy są zagrożone wyginięciem i jednak warto byłoby je zachować dla potomnych, a nie rekompensować sobie impotencję lub syndrom małej kuśki strzelając do nich (mowa o kłusownikach) oraz bagatelizować problem, gdyż się żyje u mamusi, nie posiadając ani potomstwa, ani też kilku klepek (tutaj mowa o tobie).



Czyli faktycznie, skręt cipy
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2023-07-27, 16:36 13
powinny być równe szanse, trzeba zrobić prawo, że na kłusowników i myśliwych też można polować.
Zgłoś
Avatar
PiDżej 2023-07-27, 17:29 3
SirMajkel napisał/a:

powinny być równe szanse, trzeba zrobić prawo, że na kłusowników i myśliwych też można polować.



Homo sapiens (z wyłączeniem negroidów bo to ani homo ani sapiens} od tysiącleci zawsze był na szczycie łańcucha pokarmowego i nie ma co się rozczulać nad biednymi zwierzątkami bo to podstawa naszego być albo nie być. Wszelkie twierdzenia pojebanych wegan są sprzeczne z układem trawiennym człowieka i niezgodne z jego naturą
Zgłoś
Avatar
rafalxp 2023-07-27, 17:34 5
Chcę widzieć tego homo debila w pojedynku solo z misiem zobaczymy kto by zamknął łańcuch pokarmowy.
Zgłoś
Avatar
DariuszSanitariusz 2023-07-27, 17:46 9
Kurwa ale żyrafę? Po chuj?
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-07-27, 18:18 5
PiDżej napisał/a:

Homo sapiens (z wyłączeniem negroidów bo to ani homo ani sapiens} od tysiącleci zawsze był na szczycie łańcucha pokarmowego i nie ma co się rozczulać nad biednymi zwierzątkami bo to podstawa naszego być albo nie być. Wszelkie twierdzenia pojebanych wegan są sprzeczne z układem trawiennym człowieka i niezgodne z jego naturą



Tysiące lat to ludzie polowali, żeby mieć co do gardła wsadzić. Nie wydaje mi się żeby te hujki, zjadły steka z żyrafy.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof1988 2023-07-27, 18:31 5
Nigdy nie zrozumiem czemu te cipy z bronią nie robią zawodów że polują na siebie. To by było coś , igrzyska myśliwych. A wiem czemu bo to zazwyczaj cipy co trafiają w bezbrodne zwierzęta. Jeszcze polowanie że się to potem zje, ale zabijanie dla przyjemności to już słabo. A dwa można ich wysłać na front na wojnę, pokazali by jacy są kozacy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie