18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Avatar
l................z 2012-04-09, 10:08 26
co za załośni tchórze

dorn żyd to skad mialby wiedziec cos o Polsce
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-04-09, 11:29
W sumie co im się dziwić. WIększość z nich jest w wieku 40+, niewielu 30+. Też jakby mi ktoś zadał teraz jakieś pytania z zakresu wiedzy szkoly podstawowej to moglby mnie pewnie zagiąć bo człowiek zapomina różne rzeczy (patrz teleturniej czy jestes mądrzejszy od 5 klasisty gdzie to bylo najlepiej widac)

Tak czy siak oni sie boja tych pytan od tvn bo nie chca sie ośmieszyć.
Zgłoś
Avatar
strupek69 2012-04-09, 12:16
może k...a wstawiajcie tematy , których nie ma np w tv

[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-04-09, 12:17 ]
nie wszyscy tu oglądają tv
a poza tym nie cenzurujemy kurw i innych takich pierdoleń na przykład kropkami.. chujowo to wygląda
pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
chudzik2145 2012-04-09, 13:01 6
Są egzaminy do gimnazjum, szkoły średniej jest matura. To może i powinny być egzaminy dla świń ?? Świnia nie zdała nie dostanie się do koryta, taka selekcja głąbów może by to coś dało...
Zgłoś
Avatar
Kamm 2012-04-09, 13:37 38
Ludzie rządzący państwem nie znają jego historii
Zgłoś
Avatar
TPaury 2012-04-10, 0:54 2
Dzień dobry nazywam się Kuba Koniecpolski.
Zapraszam na odcinek Parlament to bzdura.
Zgłoś
Avatar
Gooral2137 2012-04-11, 18:25
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Mojs 2012-04-11, 18:30
To są tumany, i niby tacy ludzie mają rządzić państwem?! Śmiech na sali! Dla tego ja jestem za wymianą całego rządu, tych kretynów wypier...dzielić na zbity pysk. Niby dlaczego chcą wiek emerytalny przedłużyć? Żeby siedzieć na dupskach i czesać kasę, idioci...
Zgłoś
Avatar
oeming 2012-04-11, 18:37 36


Po raz kolejny przytoczę wypowiedź Pan Cejrowskiego
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-04-11, 18:42 3
Lubię historie, znam te daty ale tego w szkołach nie uczą. W gimnazjum dobrnęliśmy do operacji Overlord, w liceum I WŚ, w podstawówce powstanie styczniowe. Historia nowożytna Polski psu w dupę no ale za to starożytny Rzym przez miesiąc wałkowany.
Zapewne ten młody (?) członek SLD [job ich partyjną mać] za szkolnych czasów nie miał o tym słowa mówione.

@up
I piwo dla Cejrowskiego. Z głosowaniem 'demokratycznym' jest jak z przekładaniem klasówki/zaliczenia/kolokwium. Każdy wie, że przede wszystkim chodzi o to, żeby się trochę dłużej poopierdalać albo ukryć, że opierdalało się wcześniej.
Zgłoś
Avatar
VideCulFide 2012-04-11, 18:48 3
Kamm napisał/a:

Ludzie rządzący państwem nie znają jego historii


Nagroda Nobla za to odkrycie to Ci się nie należy . Ludzie którym rzeczwiście kochają swój kraj i chcą jego dobra, mogą dzisiaj co najwyżej zostać wyśmiani. Po co sobie zaprzątać głowę Powstaniem Warszawskim czy innymi "bzdetami". Grunt to równouprawnienie transwescytów pedałów i reszty wesołej gromadki, legalne zioło etc. To są przecież prawdziwe priorytety. Albo po prostu dostać się do koryta.
Zgłoś
Avatar
A................l 2012-04-11, 20:20 1
Dla czerwoniaków to 89' był faktycznie stanem wojennym ale się s...ny nie dały, niestety
Zgłoś
Avatar
anionimek 2012-04-11, 20:42
mam 18 lat, i naprawde możecie mnie powiesić za cycki, nie wiem kiedy był stan wojenny, albo obalenie komunizmu, w szkole tego nie brałam, ale wiem że zeus jest bogiem greckim, a w 1494 kolumb przybył do ameryki
Zgłoś
Avatar
r................g 2012-04-11, 21:04
@up

1492
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie