18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Pseudolistonosz 2012-07-01, 16:52 4
Rodzice, to Ty chyba nie wiesz kurwa co to pedalski głos

Zgłoś
Avatar
Paciuq 2012-07-01, 16:59 2
No pewnie, bo na takich rozróbach, policja powinna grzecznie podchodzić i pytać: Szanowny Panie, czy chcę Pan przedsięwziąć jakieś wrogo nastawione działanie?
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-07-01, 17:05 5
Widzisz nabuzowanych Policjantów to spierdalaj - macie prostą zasadę. Jak próbujesz cwaniakować i coś pierdolić to prędzej dostaniesz z buta niż pogadasz.
Na akcjach rozpędzania tłumów nie ma kurwa czasu na pogaduszki z motłochem, tam każdy jest potencjalnym wrogiem z kosą/tulipanem/kostką brukową.
Widzisz biegnącą formację która ma rozpędzić tłum to się nie broń i nie cwaniakuj tylko spierdalaj w drugą stronę, proste jak chuj, tylko paru półdebili tego nie potrafi zrozumieć.
Zgłoś
Avatar
Judasz z IKEI 2012-07-01, 17:11 16
Leothyr, Oj piesku piesku... No, 1 młody szczyl z flagą i podstarzały facet z ciążą spożywczą to zajebiste zagrożenie dla 30 uzbrojonych i zakitranych w kaski, plastiki, czy inne cuda -szeryfów...
Dobrze, że nie trafili na kobietę w sile wieku i uzbrojoną w wózek dziecięcy...
Zgłoś
Avatar
CBŚ 2012-07-01, 17:20
Dobrze, brawo dla prewencji za obicie mu ryja!
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-07-01, 17:43 2
Judasz z IKEI napisał/a:

Leothyr, Oj piesku piesku... No, 1 młody szczyl z flagą i podstarzały facet z ciążą spożywczą to zajebiste zagrożenie dla 30 uzbrojonych i zakitranych w kaski, plastiki, czy inne cuda -szeryfów...
Dobrze, że nie trafili na kobietę w sile wieku i uzbrojoną w wózek dziecięcy...


Nie wiem czy jest w ogóle sens z tobą rozmawiać na ten temat.
Jest coś takiego jak "psychika tłumu", która zmienia tłum potencjalnie nieszkodliwych "facetów z ciążą spożywczą" i "szczyli z flagą" w potencjalnych morderców. Mogą chociażby kogoś stratować, albo 100 osób sprzeda po jednym kopie jednemu gościowi, i tamten zwyczajnie UMRZE, albo przez fałszywe poczucie bezpieczeństwa stadnego zacząć rzucać kamieniami w Policję/witryny/innych uczestników, przykładów jest od-kurwa-zajebania, ale w sumie na chuj mam się produkować, jak zawsze znajdzie się jakaś jebana pizda który nie potrafiła spierdolić do domu tylko wylewa swoje płacze na youtubie?
Chciałeś zobaczyć dym i rozróbę, dostałeś po pysku, przełknij to i wracaj do życia, a nie jęczysz jak ciota.
Dziękuję dobranoc
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-07-01, 17:45
Nie kłuć się z Linkiem bo i tak nie wygrasz
Zgłoś
Avatar
Judasz z IKEI 2012-07-01, 17:50
Leothyr, skończ swoje wywody. Obejrzyj film raz jeszcze i powiedz mi, gdzie widzisz ten tłum?
Zgłoś
Avatar
F................y 2012-07-01, 18:09 2
@Judasz z IKEI, nie sądzę by tak ograniczone osobniki z wypranymi mózgami były w stanie dostrzec przesłanie tego klipu. Najłatwiej jest wszystko negować, porzucić myślenie i podporządkować się systemowi. Panowie z prewencji zachowali się chujowo, mogli sobie odpuścić pałowanie. A Leothyr pisze takie głupoty bo zapewne jest świeżo po szkółce policyjnej i przytacza jakieś pierdoły zasłyszane na szkoleniu:

"Jest coś takiego jak "psychika tłumu", która zmienia tłum potencjalnie nieszkodliwych "facetów z ciążą spożywczą" i "szczyli z flagą" w potencjalnych morderców"

Gratuluję Panie-o-wielki-władzo zdrowego rozsądku i samodzielnego myślenia. Życzę zawrotnej kariery.
Zgłoś
Avatar
DaddyRollingStone 2012-07-01, 18:13
Cool story bro...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-07-01, 18:16
Cytat:

satyryk z kabaretu OTTO



Brawo za dowcip, to jest sadystyczne poczucie humoru.
Zgłoś
Avatar
lupusborealis 2012-07-01, 18:25
Lethyr, tylko dla tego, że mam kolegę w policji to cię nie zbluzgam;

gadasz głupoty, poznałem takich nabuzowanych adrenaliną z interwencji, co jeden drugiego budził strzałem z przyłożenia w nogę z pistoletu hukowego; czysty przejaw inteligencji...
Człowieku ogarnij się, żeby dostać się do policji musisz mieć co najmniej maturę...(chociaż przy obecnych maturach...) udowodnij mi, że dwóch ludzi idących gęsiego to niebezpieczny tłum! Przyznaj się, że dostaliście rozkaz bić Polaków z flagami a niemiaszków kurwa puszczać wolno!
Poza tym nie pierdol, że wy na akcjach rozpędzania tłumu "nie ma k***a czasu na pogaduszki z motłochem", wy macie rozkazy nie wchodzić w gadkę.
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2012-07-01, 18:28 1
Judasz z IKEI napisał/a:

Leothyr, skończ swoje wywody. Obejrzyj film raz jeszcze i powiedz mi, gdzie widzisz ten tłum?



Powiedz mi gdzie widzisz że go biją? Bo ja widzę że go przepychają i słusznie, jak idiota nie wie co to znaczy do przodu kiedy idzie kordon to niech mu napierdolą, może zacznie rozumieć polecenia. Zresztą sam bym go pierdolnął pałką po plecach, chuj wie co zacznie robić jak stanie nagle za kordonem który jest do niego plecami wyjmie nóż i dziabnie któregoś pod żebro? Albo wyjmie koktajl mołotowa i rzuci w policjantów? Warto ryzykować swoje życie dla głupiego szczyla? Nie.

Zresztą wrzucę to co zawsze wrzucam, znowu zlepek ujęć gdzie biedny i pokrzywdzony dzieciak z flagą został "pobity" przez policjantów. Skoro go tak pobili to czemu tego nie pokazał? Tylko siedzi w polo z długim rękawem? Czemu nie pokazał zdjęć z obdukcji od lekarza sądowego? Czemu nie pokazał zdjęć z własnego telefonu? Przecież chyba nie zdarza mu się to codziennie?

Zgłoś
Avatar
kokofon 2012-07-01, 18:34 2
Mam brata ciotecznego w policji ... zawsze byl pojebany ... serio
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2012-07-01, 18:35 3
@ GustaV

Kurwa co ma twój filmik do filmiku który tu został wrzucony?

Po za tym znajdziesz taki 2 filmik jak ten który tu wrzuciłeś?

Bo ja Ci znajdę kilkanaście takich jak wrzucony w tym temacie.

Masz nieźle wyprany mózg przez tego twojego komendanta.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie