18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
paul000 2012-07-01, 18:49
I kij mu w oko, co za oburzenie w ogóle, wpierdol za darmo dostał i jeszcze mu źle... Na drugi raz będzie na dupie siedział w chacie
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2012-07-01, 18:56
arkosek07 napisał/a:

@ GustaV

Kurwa co ma twój filmik do filmiku który tu został wrzucony?

Po za tym znajdziesz taki 2 filmik jak ten który tu wrzuciłeś?

Bo ja Ci znajdę kilkanaście takich jak wrzucony w tym temacie.

Masz nieźle wyprany mózg przez tego twojego komendanta.



Dzieciaku, zacznij myśleć, ale samodzielnie a nie przez "otwieranie oczu" przez jakiś gówno wartych kaznodziejów.

Cytat:

Powiedz mi gdzie widzisz że go biją? (...) znowu zlepek ujęć gdzie biedny i pokrzywdzony dzieciak z flagą został "pobity" przez policjantów. Skoro go tak pobili to czemu tego nie pokazał? Tylko siedzi w polo z długim rękawem? Czemu nie pokazał zdjęć z obdukcji od lekarza sądowego? Czemu nie pokazał zdjęć z własnego telefonu? Przecież chyba nie zdarza mu się to codziennie?



Odpowiedz sobie na te pytania. Potem obejrzyj jeszcze raz film który wrzuciłem i potem pomyśl. np na temat tego że każda historia może być przedstawiona w innym świetle, w zależności od tego jak chcesz ją pokazać. Jakby we wrzuconym prze zemnie filmie nie było wstawek w których gość jawnie pyskuje do policji i to tak że również sam bym mu pałą przez plecy przejechał to też byś se mógł dodać jeden, pytanie czy liczy się ilość gówna czy jakość i prawda?

Pierdolicie że TVN pokazuje gówno i manipuluje, a jak ktoś wrzuca z dupy wyjęte zlepki ujęć to przyklaskujecie jak klakiery - bardzo mądre. No, ale cóż:

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-07-01, 19:30 2
GustaV, Niemcy przyjechali bić Polaków w dniu święta odzyskania niepodległości, a ty masz za złe Polakom, że się wkurwili bo jeszcze policja pomagała szwabom. Nie wiem czy gdyby Polak pojechał do Berlina uderzyć choć jednego Niemca w dniu ich święta narodowego wróciłby żywy. Co najlepsze przyjechali nas chronić przed nazizmem wnukowie ludzi którzy wybrali Hitlera w demokratycznych wyborach. Ale pewnie dziadek naszego słońca peru też był za adolfem, w końcu do wermachtu też wstąpił. Jesteś totalnie zmanipulowany. Ja nie dziwię się ludziom, że im nerwy puszczają, kiedy polska policja pomaga w ich wynarodowianiu. Kilka słów prawdy do policjanta po zawodówce, który za 2 stówki podwyżki pobiłby własną matkę to i tak nic w porównaniu z mordowaniem w biurach poselskich PiS-u działaczy tej partii w ramach "dożynania watahy" w imię polityki miłości. Więc ochłoń i zastanów się dlaczego najważniejsze polskie święto państwowe nie było obchodzone wielką defiladą, a Polacy musieli się organizować sami i jeszcze im w tym przeszkadzano. No i masz racje-"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie": na razie widać, że młodzież dzisiaj jest wyprana z wartości i realnego postrzegania spraw, dlatego za kilka lat może dojść, do tego że 11.11 młodzi postępowcy tacy ja Ty będą organizować "marsz kajania się za nieroztropność przodków walczących o niepodległość", którego główną atrakcją będzie poddawanie się niemieckim torturom.
Zgłoś
Avatar
pisuar 2012-07-01, 19:35 2
paradoks prawny - zdanie psa, w sądzie liczy się bardziej niż zdanie obywatela i macie tu kurwa swoją demokrację.

śmieją się wszyscy wielcy W DUPĘ JEBANI ZNAWCY tutaj, co byli tępieni w szkole, że pewnie kolejne "niewiniątko", a życzę takim parówom, które tak piszą, żeby choć raz w życiu zostali przewiezieni radiowozem za to, że byli na jakiejś demonstracji i zostali wyłapani z tłumu bo trzeba kogoś złapać.

był u mnie policjant w szkole i zadałem mu pytanie co zrobić kiedy cały kordon napiera, a ktoś znalazł się w takiej grupie przypadkiem (i nie pierdolcie, że przypadkiem się nikt na demonstracji nie znajdzie) i zostaje spałowany bo "przeganiają" i "dbają o bezpieczeństwo".
pomijając fakt, że można się sądzić, a każdy wie doskonale jak to wygląda w Polsce, odpowiedział, że w tłumie nie można rozpoznać kto jest po której stronie "barykady", więc może się tak zdarzyć.

idąc takim tokiem myślenia niech pałują kurwa wszystkich.

\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

POLITYK, POLICJANT, URZĘDNIK, SĘDZIA to są funkcje mające na celu niesienie POMOCY wszystkim obywatelom i taka praca powinna być wykonywana z ZASZCZYTEM, że mogą pracować dla swojego kraju oraz INNYCH LUDZI.

I NIE UWAŻAM, ŻE KAŻDY PIES TO KURWA I "HWDP" ale taki funkcyjny fajfus, ma być na posyłki polityków i prawa, które u nas w kraju SSIE PAŁĘ, więc NIE MOŻE TO BYĆ osoba inteligentna i tak większości przypadków jest. LICZĄ NA WYNAGRODZENIE ZA MANDATY.

\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Zgłoś
Avatar
varti 2012-07-01, 20:23 1
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Dostali podwyżki od wnuka żołnierza Wermachtu to kogo mają bić? Chyba nie Niemców, którzy przyjechali wtedy zabronić nam świętowania odzyskania niepodległości pod pretekstem obawy przed nazizmem (przyganiał kocioł garnkowi) Ekipa platfusów przepycha projekt zakazujący zakrywania twarzy na demonstracjach i kary w wysokości 10 000pln za jego złamanie oraz umożliwiający arbitralne odrzucanie wniosków o pozwolenie na demonstracje, które miałyby być składane na 7 a nie 3 dni przed jak to było dotychczas. Dodatkowo planowany jest wprowadzenie do kodeksu karnego zapisu o karaniu za krytykę przekonań i i poglądów politycznych, co będzie skutkowało całkowitym zamknięciem ust opozycji jak za PRL-u. Ponad to zaczęto przygotowywać krajowy rejestr internautów, co w połączeniu z w/w zapisem sparaliżuje całkowicie wolność wymiany poglądów w internecie. O selektywnym przydzielaniu miejsc przyjaciołom władzy na multiplexie chyba nie trzeba wspominać. No to mieliśmy wolną Polskę...Bóg zapłać lemingom.



A powiedz mi jedno, boisz się czegoś skoro zasłaniasz twarz na demonstracji? Po co to robisz? Ano odpowiem ci po co, bo jak narobisz dymu to czujesz się bezkarny.
Zgłoś
Avatar
pisuar 2012-07-01, 20:35 2
@up weź wracaj do oglądania tvn...
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-07-01, 20:35
varti napisał/a:

A powiedz mi jedno, boisz się czegoś skoro zasłaniasz twarz na demonstracji? Po co to robisz? Ano odpowiem ci po co, bo jak narobisz dymu to czujesz się bezkarny.



i tutaj dochodzimy do sedna sprawy, rządzący nie są na zawsze i mogą stracić poparcie ludu, dlatego nie powinno im się dawać narzędzi do hamowania ewentualnych protestów a tym jest nakaz odkrycia twarzy na demonstracjach, co ułatwia potem represjonowanie opozycjonistów. np. gdy politycy dopuszczą się zdrady stanu. Rządzący mają utrzymywać się na stanowiskach dzięki dobremu służeniu narodowi(demokracja), a nie dzięki wyzyskowi i tłamszeniu oddolnego sprzeciwu (dyktatura). Zakaz masek na demonstracjach jest w krajach demokratycznych uznawany za łamanie praw obywatelskich, takie samo stanowisko ma helsińska fundacja praw człowieka. protest jest po prostu formą głosowania, tak jak pozostajesz anonimowy głosując w wyborach czy referendach tak i masz prawo do anonimowości przedstawiając swoje stanowisko podczas protestu.
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2012-07-01, 21:22
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


Niemcy przyjechali bić Polaków w dniu święta odzyskania niepodległości(...)

(...)Jesteś totalnie zmanipulowany. (...)

(...)to i tak nic w porównaniu z mordowaniem w biurach poselskich PiS-u działaczy tej partii w ramach "dożynania watahy" w imię polityki miłości.

(...)na razie widać, że młodzież dzisiaj jest wyprana z wartości i realnego postrzegania spraw,(...)

(...)"marsz kajania się za nieroztropność przodków walczących o niepodległość", którego główną atrakcją będzie poddawanie się niemieckim torturom.(...)

(...)Więc ochłoń i zastanów się(...)



Chłopie Rozbawiłeś mnie z tym zmanipulowaniem, weź przeczytaj jeszcze raz te fragmenty swojej wypowiedzi i powiedz mi że nie masz paranoi. Powiedziałem tylko że każda historia ma dwa końce. W dupie mam Twoje nawracanie mnie na Jarosława zawsze dziewicę czy Platfusów. Nie opowiedziałem się za żadną ze stron politycznych, twierdzę tylko jako to że policja wykonuje obowiązki to zupełnie inna sprawa - zresztą słuszna.

Gówno mnie obchodzi czy jesteś prawicowcem, nazistą, pedałem czy żydem. Jak masz zamiar rozpierdalać pół Warszawy w imię chuj wie czego to powinieneś pierdzieć w pasiak tak samo jak reszta imbecyli albo płacić kary w dziesiątkach tysięcy i nie ma przeproś.

Zresztą to samo z górnikami, krzyczą o podwyżki ale rozpierdolić budynek MF na 180.000 się dało, zamiast dostać oni te pieniądze to pójdą i tak na renowację budynku. Mądre?
Zgłoś
Avatar
varti 2012-07-01, 21:46 2
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



i tutaj dochodzimy do sedna sprawy, rządzący nie są na zawsze i mogą stracić poparcie ludu, dlatego nie powinno im się dawać narzędzi do hamowania ewentualnych protestów a tym jest nakaz odkrycia twarzy na demonstracjach, co ułatwia potem represjonowanie opozycjonistów. np. gdy politycy dopuszczą się zdrady stanu. Rządzący mają utrzymywać się na stanowiskach dzięki dobremu służeniu narodowi(demokracja), a nie dzięki wyzyskowi i tłamszeniu oddolnego sprzeciwu (dyktatura). Zakaz masek na demonstracjach jest w krajach demokratycznych uznawany za łamanie praw obywatelskich, takie samo stanowisko ma helsińska fundacja praw człowieka. protest jest po prostu formą głosowania, tak jak pozostajesz anonimowy głosując w wyborach czy referendach tak i masz prawo do anonimowości przedstawiając swoje stanowisko podczas protestu.



To teraz odpowiem Ci tak, jestem policjantem i w ciągu kilku lat swojej pracy nigdy nie spotkałem opozycjonisty (w sensie politycznym) który zakrywałby swoją twarz w czasie demonstracji. Za to widziałem mnóstwo BANDYTÓW którzy to robili. A robiąc to czują się bezkarni bo mimo że zostaną nagrani na monitoring miejski czy inne urządzenie służące do identyfikacji zadymiarzy, nie da się ich rozpoznać.
Dwa, pytania do Ciebie: Widziałeś kiedyś, albo na jakimś zdjęciu sprzed 1989 roku opozycjonistów z zasłoniętą twarzą? A chyba obaj zgodzimy się że reżim komunistyczny był o wiele bardziej represyjny od dzisiejszej władzy.
Więc komu próbujesz robić wodę z mózgu?

A po trzy, co ma zakrywanie twarzy do wolności słowa? Skoro chcesz coś powiedzieć to rób to jawnie a nie jak zbir z maską czy szalikiem na twarzy. Nie jesteśmy troglodytami (choć niektórzy czasem tak się zachowują) .
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-07-01, 23:16 1
GustaV napisał/a:

Chłopie Rozbawiłeś mnie z tym zmanipulowaniem, weź przeczytaj jeszcze raz te fragmenty swojej wypowiedzi i powiedz mi że nie masz paranoi.


nie mam

GustaV napisał/a:

twierdzę tylko jako to że



a to jest podręcznikowy przykład sałaty słownej w twoim wykonaniu, bedącej często objawem schizofrenii paranoidalnej

GustaV napisał/a:

Gówno mnie obchodzi czy jesteś prawicowcem, nazistą, pedałem czy żydem. Jak masz zamiar rozpie**alać pół Warszawy w imię ch*j wie czego to powinieneś pierdzieć w pasiak tak samo jak reszta imbecyli albo płacić kary w dziesiątkach tysięcy i nie ma przeproś.



Nie zrozumiałeś totalnie nic. Zamieszek by nie było gdyby z okazji najważniejszej rocznicy dla naszego kraju zrobioną oficjalną defiladę. Tak się nie stało. Ludzie zorganizowali się sami. Dopuszczono do atakowania ich przez niemieckich lewaków. Wybuchły zamieszki. I rozmawiajmy o zapobieganiu przyczynom, czyli negowaniu postaw patriotycznych, prowokacjach i przypinaniu miłości do ojczyzny gęby skinheada.

varti napisał/a:

Za to widziałem mnóstwo BANDYTÓW którzy to robili. A robiąc to czują się bezkarni bo mimo że zostaną nagrani na monitoring miejski czy inne urządzenie służące do identyfikacji zadymiarzy, nie da się ich rozpoznać.



Zrównuj polską opozycję z bandytami, tak jak uczy wujek Donald...

varti napisał/a:

Dwa, pytania do Ciebie: Widziałeś kiedyś, albo na jakimś zdjęciu sprzed 1989 roku opozycjonistów z zasłoniętą twarzą?



Wątpię żeby przed '89 istniał monitoring. Dziś można przejrzej nagrania i dobrać się do skóry każdemu kto jest nieprzychylny miłościwie nam panującym.

varti napisał/a:

A po trzy, co ma zakrywanie twarzy do wolności słowa? Skoro chcesz coś powiedzieć to rób to jawnie a nie jak zbir z maską czy szalikiem na twarzy.



Już Ci tłumaczyłem że chodzi o unikanie represji. Wielu dziennikarzy traci dziś pracę za jawną krytykę rządu, wielu ludzi ma nieprzyjemności potem. Przed '89 chyba też nikt nie ujawniał się z drukowaniem prasy podziemnej. Ty patrzysz na te rzeczy z perspektywy walki z przestępcami, ja jak człowiek ze środowiska, w którym największym wykroczeniem jest przejście przez jezdnię w miejscu nieoznakowanym. Z punktu prawno-filozoficznego wynika, że nawet obowiązek posiadania dowodu osobistego czy meldowania się jest ograniczaniem praw człowieka. Myślę, że nie byłoby dziś tyle kontrowersji gdyby młodzież była inaczej kształcona i cała mentalność naszego społeczeństwa wyglądałaby nie co inaczej. Wtedy doszlibyśmy do szwajcarskiego czy skandynawskiego poziomu funkcjonowania społeczeństwa i nikt by nie myślał o ograniczaniu swobód ludzi. Wiem że zawsze znajdzie się cwaniak, który prawa człowieka wykorzysta do niecnych celów, ale nie można rezygnować z wartości przez jednego oprycha. Tak samo jak nie można zwalczać poczucia tożsamości narodowej, zwłaszcza w taki sposób.
Zgłoś
Avatar
Fedek 2012-07-01, 23:21
Kurwa co sracie? Dostał bo na chuj tam stał? Wszystkich stamtąd przesuwali to co jemu mieli darować bo flagę miał. Kurwa chuja wiecie o realiach pracy. Jak mu mówi, że ma iść to ma iść a nie kurwa dyskutować i drążyć temat
Zgłoś
Avatar
varti 2012-07-01, 23:45
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Wątpię żeby przed '89 istniał monitoring. Dziś można przejrzej nagrania i dobrać się do skóry każdemu kto jest nieprzychylny miłościwie nam panującym.



Oj jak ty się bardzo mylisz. Jest MASA zdjęć wykonanych najpierw przez UB a potem przez SB z demonstracji. Wtedy po prostu zamiast miejskich kamer na skrzyżowanych byli funkcjonariusze i tajni współpracownicy. A opozycja o tym doskonale wiedziała, ale wtedy to była prawdziwa opozycja a nie banda rozwydrzonych dzieciaków którym się od swobody w dupach poprzewracało i którzy idąc przeciwko czemuś protestować (bo oczywiście protestować mają jak najbardziej uzasadnione prawo jeżeli coś im się nie podoba) to robią taką zadymę że na grupę 30 osób musi być 60 policjantów.
Po dwa, nie wmówisz mi też, że człowiek który idzie na demonstrację z kijem czy kawałkiem rurki zasłania twarz bo boi się represji politycznych. No proszę cię
Jakoś nie widziałem żeby protestujący lekarze, rolnicy, górnicy, związkowcy zasłaniali twarze, a też stoją w opozycji do rządu. To znaczy że co? Oni sie nie boją że ich PO do obozu zamknie?

Poza tym, np. w USA również istnieje prawa (w prawdzie stanowe ale jednak) że uczestnicy zgromadzeń czy manifestacji powinni być rozpoznawalni dla organów ścigania, żeby przy ewentualnej zadymia dało się ich pociągnąć do odpowiedzialności.

Nie twierdzę oczywiście że wszyscy protestujący to bandyci i idą narobić zadymy. Ale niestety takie prawo jest konieczne, a wina za taki stan rzeczy niestety jest po stronie pewnych grupek (czy to z lewicy czy z prawicy) które chodzą na większe zgromadzenia narobić rozwałki.

Jeszce tak na koniec proponuję również zasłanianie twarzy w czasie wyborów, bo kto wie może ktoś patrzy jak się głosuje i na bank doniesie za co mogą spaść na źle głosującego represje

To jest raz, dwa żyjemy w społeczeństwach złożonych gdzie musi istnieć jakiś sposób identyfikowania poszczególnych obywateli (patrz dowody osobiste) gdyby taki system nie istniał mielibyśmy anarchię bo jakiekolwiek służby porządkowe byłby z góry skazane na klęskę. Bardzo trudno wyłapać w tłumie jednostki które sieją zamęt czy szukają rozróby. Jeśli nie istnieje skuteczny system identyfikowania (patrz monitoring, zakaz zasłaniania twarzy) organy porządkowe popełniają pomyłki za które potem są bardzo skrupulatnie rozliczane (czytaj wylewa się na nich we wszelkich mass mediach kubeł gówna zmieszanego z pomyjami) albo nie wykrywają sprawców za co równie wiesza na na nich psy.
Niestety sytuacja na polskich ulicach w czasie demonstracji organizowanych przez pewne środowiska (ciekawe dlaczego tylko przez nie) wymusza takie prawo czy się to komuś podoba czy nie.
Proponuję jeśli się komuś nie podoba najpierw zrobienie porządku na swoim podwórku (czytaj wyeliminowanie akcentów chuligańskich) a potem rzucanie kałem w ustawodawcę.
Piszę to z pozycji człowieka który musi tych sprawców wykryć żeby wykonać swoją pracę, wiem że dla niektórych jest to ograniczanie wolności ale niestety inaczej się przy obecnej sytuacji nie da bo chuligaństwo wejdzie nam na głowy. Tyle.
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2012-07-02, 0:17
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


Nie zrozumiałeś totalnie nic. Zamieszek by nie było gdyby z okazji najważniejszej rocznicy dla naszego kraju zrobioną oficjalną defiladę. Tak się nie stało. Ludzie zorganizowali się sami. Dopuszczono do atakowania ich przez niemieckich lewaków. Wybuchły zamieszki. I rozmawiajmy o zapobieganiu przyczynom, czyli negowaniu postaw patriotycznych, prowokacjach i przypinaniu miłości do ojczyzny gęby skinheada.



Muszę Ci przyznać jedno, jesteś tak popierdolony że szkoda mi z Tobą tracić czasu na rozmowę.

Jesteś Typem człowieka gdzie czego by Ci nie powiedzieć to będzie zły wujek dolan i niemieccy lewacy. A dobrzy rozpierdalający Warszafkę kibole w imię tego że nie zorganizowaniu im defilady byli atakowani przez policjantów związanych z niemiecką bojówką pedałów.

Nic nowego do Ciebie nie dociera więc po co mówić do ściany?

Kurwa Antoni: ogarnij się!
I jeszcze masz tupet pierdolić o manipulowaniu ludźmi...
Zgłoś
Avatar
prisoneq 2012-07-02, 13:46
PROPAGANDA W DWIE STRONY!
Gdzie poza napisem, można wyciągnąć wniosek, że ,,za chodzenie po ulicy z POLSKĄ biało-czerwoną flagą"?
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2012-07-02, 14:18 1
varti napisał/a:



To teraz odpowiem Ci tak, jestem policjantem i w ciągu kilku lat swojej pracy nigdy nie spotkałem opozycjonisty (w sensie politycznym) który zakrywałby swoją twarz w czasie demonstracji. Za to widziałem mnóstwo BANDYTÓW którzy to robili. A robiąc to czują się bezkarni bo mimo że zostaną nagrani na monitoring miejski czy inne urządzenie służące do identyfikacji zadymiarzy, nie da się ich rozpoznać.
Dwa, pytania do Ciebie: Widziałeś kiedyś, albo na jakimś zdjęciu sprzed 1989 roku opozycjonistów z zasłoniętą twarzą? A chyba obaj zgodzimy się że reżim komunistyczny był o wiele bardziej represyjny od dzisiejszej władzy.
Więc komu próbujesz robić wodę z mózgu?

A po trzy, co ma zakrywanie twarzy do wolności słowa? Skoro chcesz coś powiedzieć to rób to jawnie a nie jak zbir z maską czy szalikiem na twarzy. Nie jesteśmy troglodytami (choć niektórzy czasem tak się zachowują) .



ahahhaa to już jak ktoś zakrywa twarz to jest bandytą?
Idźcie ludzie sobie poczytać ich policyjne forum , jak tam napierają i mówią o czasach ZOMO , w stylu "szkoda że nie mają już takich uprawnień jak oni".
Wracając do niedawnych wydarzeń z marszu Rosjan
Jak kurwa można doprowadzić aby goście z kraju który przez tyle lat niszczył nas pozwolić latać z flagami sierpa i młota?.
Jak Ruscy pobili stewardów to tutaj wielkie oburzenie , że co to ma być , a później ...

Za kilkanaście lat będą wam czipy w szyje wstrzykiwać , mówiąc że to w imię bezpieczeństwa , a wy jak te barany się na to zgodzicie.

Szkoda słów na tych policjantów oni mają zaślepki na oczach i nic nie widzą , mówią i biorą to do siebie co im powie ich komendant.
Zgłoś