18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
Dopek 2012-07-01, 14:32 4
Pewnie jakieś niewinne biedactwo
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-07-01, 14:59 2
Za sam pedalski głos zasłużył wpierdol.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-07-01, 15:09 34
Rodzice napisał/a:

Za sam pedalski głos zasłużył wpierdol.



Widzę że dawno z domu nie wychodziłeś - stary kontakt z ludźmi jest dużo lepszy niż monolog z azorkiem.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-07-01, 15:13 60
Dostali podwyżki od wnuka żołnierza Wermachtu to kogo mają bić? Chyba nie Niemców, którzy przyjechali wtedy zabronić nam świętowania odzyskania niepodległości pod pretekstem obawy przed nazizmem (przyganiał kocioł garnkowi) Ekipa platfusów przepycha projekt zakazujący zakrywania twarzy na demonstracjach i kary w wysokości 10 000pln za jego złamanie oraz umożliwiający arbitralne odrzucanie wniosków o pozwolenie na demonstracje, które miałyby być składane na 7 a nie 3 dni przed jak to było dotychczas. Dodatkowo planowany jest wprowadzenie do kodeksu karnego zapisu o karaniu za krytykę przekonań i i poglądów politycznych, co będzie skutkowało całkowitym zamknięciem ust opozycji jak za PRL-u. Ponad to zaczęto przygotowywać krajowy rejestr internautów, co w połączeniu z w/w zapisem sparaliżuje całkowicie wolność wymiany poglądów w internecie. O selektywnym przydzielaniu miejsc przyjaciołom władzy na multiplexie chyba nie trzeba wspominać. No to mieliśmy wolną Polskę...Bóg zapłać lemingom.
Zgłoś
Avatar
morus93 2012-07-01, 15:24 18
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Dostali podwyżki od wnuka żołnierza Wermachtu to kogo mają bić? Chyba nie Niemców, którzy przyjechali wtedy zabronić nam świętowania odzyskania niepodległości pod pretekstem obawy przed nazizmem (przyganiał kocioł garnkowi) Ekipa platfusów przepycha projekt zakazujący zakrywania twarzy na demonstracjach i kary w wysokości 10 000pln za jego złamanie oraz umożliwiający arbitralne odrzucanie wniosków o pozwolenie na demonstracje, które miałyby być składane na 7 a nie 3 dni przed jak to było dotychczas. Dodatkowo planowany jest wprowadzenie do kodeksu karnego zapisu o karaniu za krytykę przekonań i i poglądów politycznych, co będzie skutkowało całkowitym zamknięciem ust opozycji jak za PRL-u. Ponad to zaczęto przygotowywać krajowy rejestr internautów, co w połączeniu z w/w zapisem sparaliżuje całkowicie wolność wymiany poglądów w internecie. O selektywnym przydzielaniu miejsc przyjaciołom władzy na multiplexie chyba nie trzeba wspominać. No to mieliśmy wolną polskę...Bóg zapłać lemingom.



Ryszard Makowski satyryk z kabaretu OTTO stracił pracę w domu kultury bo naśmiewał się z PO...
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-07-01, 15:26 3
morus93,

niech się cieszy, że po takich numerach do jego drzwi nie zapukał seryjny samobójca
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-07-01, 15:39 2
Rodzice, a Ty masz niby taki męski, ta?
Zgłoś
Avatar
Pseudolistonosz 2012-07-01, 16:03 10
Trudno mi powiedzieć, co o tym zdarzeniu sądzić. Ci policjanci mogli być klasycznymi skurwysynkami, chcącymi tylko komuś wpierdolić, albo byli już nabuzowani zachowaniami innych uczestników, albo nawet ten narzekający osobnik powiedział za dużo i dostał kilka strzałów. Prawda jest taka, że jak już widzisz na takich zdarzeniach policję to spierdalaj, tak zawsze było. Goście dostali info, żeby nakurwiać to powinni palić wroty do przodu i się nie zastanawiać. A potem wielki płacz, że są po to, by chronić wszystkich dookoła. Może jeszcze kurwa powinni ich poczęstować mentosem i zrobić masaż stóp?

Miałem już różne akcje z policją - dwa razy dostałem pałką (bo zasłużyłem), a z drugiej strony, pewnego dnia przedobrzyłem z alkoholem na imprezie do tego stopnia, że nie pamiętałem nawet adresu do własnego domu. Dali mi 15 min. na ogarnięcie się i jak sobie przypomniałem, kulturalnie odwieźli mnie do domu
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-07-01, 16:05
Cytat:

Widzę że dawno z domu nie wychodziłeś - stary kontakt z ludźmi jest dużo lepszy niż monolog z azorkiem.



Pisze że typ ma pedalski głos to znaczy że dawno nie wychodziłem z domu ? Dziwna logika ;o

Cytat:

Rodzice, a Ty masz niby taki męski, ta?



A co cię to interesuje ? Temat jest o gościu z filmiku a nie o mnie.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-07-01, 16:07 6
Rodzice napisał/a:

A co cię to interesuje ? Temat jest o gościu z filmiku a nie o mnie.



Interesuje mnie to, ponieważ wypominasz innym. Chuj z tematem, widać jak unikasz odpowiedzi.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-07-01, 16:15
@up a co ty tak bronisz kolesi z pedalskimi głosami ?
to podejrzane jest
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-07-01, 16:19 5
Rodzice, skąd pomysł, że bronię?

Bardziej mi chodzi o hejt z Twej strony i "gwiazda w necie, pizda w świecie".
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-07-01, 16:27
@up to już są zwyczajne gdybania z twojej strony, no ale niech ci będzie.
po za tym to nie był hejt tylko stwierdzenie faktu a to że należy mu się wpierdol to już był, oczywiście, żart.
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2012-07-01, 16:50 1
Ponieważ są PSY, i jest POLICJA.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie