18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
Avatar
KrystekKrystek 2020-08-31, 0:12 81
A składki trza płacić, bo tak! A do lekarza to zapraszamy prywatnie. Chuj mnie strzela
Zgłoś
Avatar
lewanmich1 2020-08-31, 0:12 66
To wcale nie jest zabawne. Kiedyś dopadła mnie rwa kulszowa to po mieszkaniu też chodziłem na czworaka. Ból jest taki, że największego twardziela kładzie na łopatki. A lekarzowi który spławił pacjenta z rwą... no to cóż, szczere życzenia żeby go okradli, policja zabrała prawko a żona przyprawiła rogi do nieba.
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2020-08-31, 0:15 17
heh kiedyś ponad 3h czekałam na oddziale do przyjęcia i ciągle mi powtarzali że lekarz na sorze ratuje życie xd a okazało się że przez ten cały czas siedział w gabinecie
Zgłoś
Avatar
AbelardG 2020-08-31, 0:18 8
Życzę temu lekarzowi, żeby się jego baba z murzynem skurwiła. Natomiast jeżeli to była lekarka, to niech jej dziecko wpadnie pod tramwaj (może ktoś zdąży nagrać taką scenkę)
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2020-08-31, 0:34 3
Frajer! Mi jak na żywca fest wrośnięte druty ortopedyczne z nadgarstka ordtopedzio próbował w swym gabinecie wyrywać zwykłymi kombinerkami i gdy mnie zabolało to zdrowym łapskiem zamachałem się na doktorka jednocześnie z okrzykiem Urwa!!! prawie mu w ryj nie przyjebawszy i natychmiast było wypisane skierowanie do szpitala na wyciąganie drutów w znieczuleniu ogólnym.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-08-31, 0:41 23
Jak pewna lekarka zakwestionowała istnienie koronawirusa, to sąd lekarski ją wykluczył z zawodu.
No to skoro ten zakwestionował rwę to może to samo???
A tak serio, życzę tej kurwie by zdychał w męczarniach. Jebane konowały...
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2020-08-31, 0:52 3
Wyleczony i wypierdalac

Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2020-08-31, 2:21 4
tak wielu komentuje i narzeka, lecz nikt nie podniósł dupy, aby człowiekowi pomóc. brawo, brawo. polsko dokąd zmierzasz?
Zgłoś
Avatar
Hefajstos78 2020-08-31, 2:31 1
Tak jak i w innych zawodach. Jest jakiś procent profesjonalistów, ludzi którzy kochają to co robią. Reszta to chuje i cwaniaki.
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-08-31, 3:12 19
a gdzie on poszedł z tą rwą kulszową ? Na SOR? Do szpitala na rwę kulszową nie biorą. Pewnie dostał zastrzyk przeciwbólowy i polecenie wizyty u lekarza domowego, a ponieważ zastrzyk przeciwbólowy jest o przedłużonym działaniu to nie działa od razu , więc wyszedł na czworakach. Pewnie kazali mu czekać , aż zacznie działać, ale jaśnie kurwa pan oburzony, że go na oddział nie wzięli z rwą kulszową chciał zrobić z siebie ofiarę systemu. Jak zwykle film bez kontekstu , a pawie gówno łykają i napierdalają bezmyślnie.
Zgłoś
Avatar
Dyki666 2020-08-31, 3:51 2
Takie rzeczy tylko w Płocku, tamtejszy szpital jest z tego sławny na całą okolicę no i Polskę. Szkoda chłopa, na pewno bym mu pomógł.
Zgłoś
Avatar
Pedofilek 2020-08-31, 4:45
Apap niech sobie zażyje
Zgłoś
Avatar
homorek 2020-08-31, 5:56 5
Zgłoś
Avatar
wojtasbbi 2020-08-31, 6:22 3
Służba zdrowia obecnie ma zajebiście przez tego pseudo wirusa. Mam znajomą na sorze. Mówi że roboty wchuj mniej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie