18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Polska światowym liderem
freaky • 2019-11-21, 14:04
Polska jest najbardziej antysemickim krajem na świecie – wynika z nowego badania organizacji żydowskiej ADL, która działa w Stanach Zjednoczonych. Prawie połowę Polaków można uznać za antysemitów – twierdzą autorzy badania.

spoiler


Na uwagę zasługuje kryterium pomiaru niechęci do żydów, bowiem wyrazem tego zjawiska były nie tyle antysemickie incydenty w kraju, a wyniki telefonicznej ankiety, w której można było znaleźć takie perełki:
„Czy uważasz, że Żydzi mają za dużo władzy w świecie biznesu?”, „ Czy mają za duży wpływ na rząd USA?”, „Czy wciąż mówią za dużo o holokauście?”...

Cytat:

Te wyniki stanowią jasny sygnał alarmowy, że trzeba jeszcze dużo zrobić w kwestii edukacji dużej części populacji w tych krajach, aby zwalczyć bigoterię, a także zająć się problemami bezpieczeństwa tam, gdzie mnożą się przypadki przemocy – powiedział Jonathan Greenblatt, dyrektor generalny Ligi Antydefamacyjnej.



Michalkiewicz chyba miał rację, że żydzi stawiają znak równości między antysemityzmem, a spostrzegawczością, a co za tym idzie, współcześnie antysemitami nie są tylko durnie.

2019-11-21, 16:22
Kiedyś antysemitą określano ludzi nie lubiących Żydów, dziś antysemitą jest ten, kogo Żydzi nie lubią.
PS. Mogą sobie te badania w swoje koszerne dupy wsadzić. Mam je gdzieś.






2019-11-21, 16:42
Jeśli ktoś chce się sprawdzić, to pod tym źródłem znajdzie 11 pytań, które każdego roku pojawiają się w tej ankiecie.
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1581389,1,czy-jestes-antysemita-sprawdz.read
Nie zapomnijcie pochwalić się wynikami :amused:

2019-11-21, 16:56
freaky napisał/a:

Jeśli ktoś chce się sprawdzić, to pod tym źródłem znajdzie 11 pytań, które każdego roku pojawiają się w tej ankiecie.
Nie zapomnijcie pochwalić się wynikami



Na wszystkie odpowiedziałbym twierdząco. Co wygrałem? Talon na koszerną k***ę i gazowy balon?

2019-11-21, 17:33
A też dzięki temu wiem gdzie jest najwięcej żydów w krjach.

1. Szwecja - nic diwnego
2. Kanada - ciekawe
3. i tak dalej

2019-11-21, 19:02
freaky napisał/a:

Jeśli ktoś chce się sprawdzić, to pod tym źródłem znajdzie 11 pytań, które każdego roku pojawiają się w tej ankiecie.
Nie zapomnijcie pochwalić się wynikami



Tylko na pkt. 6 odpowiedziałem NIE, :D

2019-11-21, 19:03
Jak nas się najbardziej czepiają to dziwne, żebyśmy mieli być mili dla nich. Niby błędne koło, my ich, oni nas. Ale oni mają chyba taką naturę, żeby robić aferę o każdy grosz i o każdy procent. Każdy wie jak było podczas drugiej wojny, w zasadzie to tak jakbyśmy mieli robić ankietę, czy brytole nas lubią, a większość poznała tylko emigrancką* patolę.

*nie wiem czy można to tak odmienić, jak jest nie poprawnie to niech żydki ładniej napiszą

2019-11-21, 19:42
myślę że co do tych 50% się pomylili że to z 75% jest :D

2019-11-21, 19:49
Niemcy 15%. Jprd. Ostatnie doniesienia są takie że zydki boja sie chodzic w jarmulkach w krajach zachodnich.

2019-11-21, 20:10


Pluszowi żydzi z napletkiem na rzepa...

2019-11-21, 20:51
Spoko, tylko co kogo obchodzi co myślą żydy?

2019-11-21, 20:51
No i h*j. Jestem antysemitą bo mi wolno.

2019-11-21, 21:04
Ja się pytam gdzie jest janlew :D

2019-11-21, 21:38
Antysemitą nie jest ten, kto nie lubi Żydów, ale ten, kogo Żydzi nie lubią. Ot cała prawda.

2019-11-21, 22:14
poligon6 napisał/a:

Wielu nacji sie nie lubi np Polaków, złodzieje, pijacy itp. Ale tylko jednej nacji regularnie urzadzano pogromy. I to przez kilka tysięcy lat, od czasów Babilonu, egiptu po czasy wspólczesne.



Ciekawe dlaczego od dawien dawna są tak prześladowanii ich tępili? Bo to gnidy i nic więcej nie ma co dodawać bo pisanie elaboratów na ten temat nie ma sensu bo każdy wie jacy są...

2019-11-21, 22:18
Polecam obejrzeć na youtubie film Zniesławienie, czyli prawda o tzw. "antysemityzmie" ...zobaczycie jak steruje się opinią publiczną i jak działa ADL.