18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Polska światowym liderem
freaky • 2019-11-21, 14:04
Polska jest najbardziej antysemickim krajem na świecie – wynika z nowego badania organizacji żydowskiej ADL, która działa w Stanach Zjednoczonych. Prawie połowę Polaków można uznać za antysemitów – twierdzą autorzy badania.

spoiler


Na uwagę zasługuje kryterium pomiaru niechęci do żydów, bowiem wyrazem tego zjawiska były nie tyle antysemickie incydenty w kraju, a wyniki telefonicznej ankiety, w której można było znaleźć takie perełki:
„Czy uważasz, że Żydzi mają za dużo władzy w świecie biznesu?”, „ Czy mają za duży wpływ na rząd USA?”, „Czy wciąż mówią za dużo o holokauście?”...

Cytat:

Te wyniki stanowią jasny sygnał alarmowy, że trzeba jeszcze dużo zrobić w kwestii edukacji dużej części populacji w tych krajach, aby zwalczyć bigoterię, a także zająć się problemami bezpieczeństwa tam, gdzie mnożą się przypadki przemocy – powiedział Jonathan Greenblatt, dyrektor generalny Ligi Antydefamacyjnej.



Michalkiewicz chyba miał rację, że żydzi stawiają znak równości między antysemityzmem, a spostrzegawczością, a co za tym idzie, współcześnie antysemitami nie są tylko durnie.

2019-11-21, 14:09
Spokojnie, PiS niedługo zareag... a nie, to ich kukiełki :lol:

2019-11-21, 14:21
Kiedyś było wprost, że zjawiskiem głównym w polskim antysemityzmie jest, uwaga! "żarty o Żydach" tak podczas gdy u Niemców i Francji zbierają wpie**ol za jarmułkę to gorzej jest w Polsce, bo opowiadają żarty z Żydów i Holokaustu

2019-11-21, 14:26
A gdzie wynik państw ligi arabskiej czy takiego np. Iranu ja się k***a pytam? Bo tam to ich wszyscy kochają wprost :mrgreen:

Znów pejsate ch*jki próbują naszą niechęć światu wmówić i skomleć o nie swoje dziedzictwo próbować będą...

2019-11-21, 14:56
Jak tak bardzo chcą to proszę bardzo "j***ć żydów" i wypie**olić ich z Polski jak jest tak źle... Wszystkich bo 50% ich tu k***a nie chce z tego wychodzi... Najlepiej byłoby ze ściekami do Wisły, ale juz naprawili

2019-11-21, 14:56
A gdzie wyniki z Izraela?

2019-11-21, 14:59
Ja tam do żydów nic nie mam!!! nawet szacunku.

2019-11-21, 15:09
Czytałem , że oni naprawdę zadawali pytania:
- Czy Żydzi rządzą światową ekonomią?
- Czy Żydzi są nielubiani?
- itp.
Widać tylko Polacy odpowiadali zgodnie ze stanem faktycznym. Cała postępowa reszta w imię postępu siedziała cicho.
I dlaczego jako pytania o antysemityzm podano czyste fakty?

2019-11-21, 15:22
Wielu nacji sie nie lubi np Polaków, złodzieje, pijacy itp. Ale tylko jednej nacji regularnie urzadzano pogromy. I to przez kilka tysięcy lat, od czasów Babilonu, egiptu po czasy wspólczesne.

2019-11-21, 15:26
Opowiedziałbym Wam żart o żydzie, ale boję się, że go spalę...

2019-11-21, 15:30
Tak? To dlaczego w Polsce modlą się do żyda?

2019-11-21, 15:47
U żydów fajnie jest. Byłem w Tel Avivie, Eljacie i nad morzem martwym. Pod ścianą płaczu wojsko i policja mi zabrały nóż, bo nie wiedziałem że w mieście mają bramki jak na lotniskach. Polecę jeszcze raz na pewno. Wszędzie gdzie nie wejdziesz starsi ludzie mówią po Polsku i zawsze opowiadają gdzie mieszkali.

2019-11-21, 15:49
bakus1233 napisał/a:

Tak? To dlaczego w Polsce modlą się do żyda?





Jezusek był Polakiem, synem Marysi królowej Polski i stolarza Józefa. a żydy go zabili. Byś chodził na kółko różańcowe, to byś wiedział ignorancie jeden.

Je...........ik
2019-11-21, 16:03
A gdzie wyniki. Z USA co?

2019-11-21, 16:20
Hmm. Wiadomo że w Polsce jest w ch*j antysemitow ale ze niby w Palestynie czy iranie jest ich mniej? Ciekawe.