18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
MarcinWrc 2016-02-02, 22:59 1
4:15
Wrocław, pl. Grunwaldzki.
Sam już nieraz klaksonem rozganiałem tych biednych i zagubionych studentów nierozróżniających kolorów. Wejdzie ci taki na jezdnie i nawet nie popatrzy.
Ciekawe ile razy w ciągu dnia dochodzi tam do takich potrąceń jak w tym fragmencie. Obstawiam, że bardzo często.
Zgłoś
Avatar
peeresoen 2016-02-02, 23:02
O matkoo dziewczyna! (JEB)
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2016-02-02, 23:16
kiedro85 napisał/a:



Moim zdaniem rondo jest źle oznaczone. Na rondzie możesz skręcić tylko w prawo, a według strzałek, które są tam namalowane można skręcić w lewo (kodeks drogowy nie przewiduje takiej możliwości), czyli: kierowca meganki mógł pojechać tak jak pojechał bo po pierwsze, na rondzie nie można pojechać w lewo, a po drogie linia którą przekroczył była przerywana czyli nie złamał przepisów. Takie jest moje zdanie.


To nie jest rondo, tylko skrzyżowanie z wyspą centralną. Dowiedz się jaka jest podstawowa różnica między tymi dwoma typami skrzyżowań, to nie będziesz takich głupot pisał! Tak na marginesie, w Polsce nie ma ani jednego ronda z sygnalizacją świetlną, to jakby ktoś miał wątpliwości.
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2016-02-02, 23:53
4:15 pasaz gruwaldzki Czesto tam takie atrakcje, coraz czesciej pieski tam pilnuja przejscia
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2016-02-02, 23:53
@ellsworth pierdolisz głupoty. Ot pierwszy przykład "rondo Bema" w Olsztynie. W cudzysłowiu, bo taką ma oficjalną nazwę. I jest rondem. I ma światła. Co powoduje, że jest sterowanym skrzyżowaniem, że tak to niekoniecznie poprawnie ujmę. Natomiast w nocy (sygnalizacja wyłączona, migają żółte) - jest normalnym rondem i tak należy się na nim poruszać. Swoją drogą, że ruch jest wtedy płynniejszy.
Zgłoś
Avatar
Shaddix23 2016-02-03, 1:03
2:23 widać miał przód do zrobienia, albo zderzak innego koloru i specjalnie mu wjechał w dupe
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2016-02-03, 7:47
kamil1234563maly napisał/a:

I bardzo dobrze! Jak się trafił idiota, który nie wie jak się jeździ, to jak mu podskoczy OC, to może się nauczy i będzie jeździł wg przepisów.



dashadow napisał/a:

z naprzeciwka jechał samochód, więc raczej by się nie zmieścił między nimi. ja też bym wolał jebnąć tego co wyjechał, niż niewinną osobę.



BeKay napisał/a:

I bardzo dobrze zrobił. Gdyby odbił w lewo, to mogłaby być czołówka, a Focus by zwiał. Gdyby odbił w prawo, to mógłby wpaść do rowu, musiałby robić samochód z AC, a Focus by zwiał. Tak przynajmniej ma sprawcę na miejscu i nie musi go szukać.



To też dobrze zrobił. Jak ktoś się nie zna, to trzeba się we frajerów wpierdalać. Chociaż teraz tak piszę, ale gdyby doszło do takiej sytuacji, to starałbym się jakość wyjść cało razem z moim samochodem.
Zgłoś