18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Avatar
s................9 2013-10-31, 20:10 217
Za taka piekna prace powinnas dostac 2 tygodnie wolnego od kuchni.

Brawo, brawo i jeszcze raz kurwa brawo.
Zgłoś
Avatar
xKajman 2013-10-31, 20:10 9
Rozwinięcie obrazka zmieniło moje życie
Zgłoś
Avatar
L................7 2013-10-31, 20:11 2
Prawidłowe podejście do tematu
Zgłoś
Avatar
lukaszdzi 2013-10-31, 20:21 5
Te Panny co zrobiły tego demota kwejka czy co to było z ciapatymi, to niech sobie tam do nich jadą wpizdu bo kto by takie idiotki chciał?
Zgłoś
Avatar
606 2013-10-31, 20:25 1
@up miliard razy tłumaczono, że tamto to był trolling ze strony karaczana, o kurwa mać, każdy patrzy na obrazek, ale nikt nie czyta komentarzy?
Zgłoś
Avatar
AmbiwalentnaSadystka 2013-10-31, 20:28 63
@up Wybacz, nie czytałam. Mielone same się nie zrobią.
Zgłoś
Avatar
DeepInLove 2013-10-31, 20:58 3
Mój kraj.
Taki piękny..
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2013-10-31, 21:09 4
Gdybyscie nie byli jelopami, ktorym wydaje sie, ze sa cudem swiata, gdybyscie nauczyli sie chociaz jednego jezyka, w stopniu komunikatywnym, czyli pozwalajacym sie wyslowic w miare poprawnie, ghdybyscie wyzbyli sie uprzedzen, nabrali pewnosci siebie i czasem sie usmiechneli - wtedy moglibyscie zaruchac w obcych krajach. Najpierw musielibyscie sie zasymilowac z tambylcami, nabrac oglady, przestac mowic kurwa. Jak juz byscie zaruchali za granica, naprzyklad brzydka angielke, albo szwedke wtedy nie zawracalibyscie sobie glowy sfochowanymi polskimi ksiezniczkami, ktore maja tyle wymagan, ze juz nawet obcokrajowcy maja dosc, szczegolnie ich pazernosci. Jak juz byscie pukneli taka pania z innego kraju nie chcielibyscie wiecej posuwac polki z wielkim fochem. Ja polki nie tkne. Bo mnie polki wkurwiaja.
Zgłoś
Avatar
ghorum 2013-10-31, 21:12 21
Bo masz krotkiego siusiaka.
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2013-10-31, 21:14 3
krotki_siusiak napisał/a:

Gdybyscie nie byli jelopami, ktorym wydaje sie, ze sa cudem swiata, gdybyscie nauczyli sie chociaz jednego jezyka, w stopniu komunikatywnym, czyli pozwalajacym sie wyslowic w miare poprawnie, ghdybyscie wyzbyli sie uprzedzen, nabrali pewnosci siebie i czasem sie usmiechneli - wtedy moglibyscie zaruchac w obcych krajach. Najpierw musielibyscie sie zasymilowac z tambylcami, nabrac oglady, przestac mowic kurwa. Jak juz byscie zaruchali za granica, naprzyklad brzydka angielke, albo szwedke wtedy nie zawracalibyscie sobie glowy sfochowanymi polskimi ksiezniczkami, ktore maja tyle wymagan, ze juz nawet obcokrajowcy maja dosc, szczegolnie ich pazernosci. Jak juz byscie pukneli taka pania z innego kraju nie chcielibyscie wiecej posuwac polki z wielkim fochem. Ja polki nie tkne. Bo mnie polki wkurwiaja.



Ja nawet na polskie dziewczyny nie patrzę. Co jest zadziwiające te "nasze piękne polki" wcale dla mnie piękne nie są. Ot słowiańska uroda może wydawać się dla obcokrajowców piękna ale jakoś bardziej zauważam te ładniejsze z innych krajów niż z polski.
No i może jeszcze to że przy najlepszej okazji mam ochotę wypierdalać z tego zniszczonego kraju...
Zgłoś
Avatar
AgentBrot 2013-10-31, 21:14 14
@krotki_siusiak Treść Twojego jest komentarza adekwatna do nazwy konta.
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-10-31, 21:16 3
I znowu to samo. Ile razy można wałkować ten sam temat. Mam wrażenie, że tego typu materiały służą tylko temu, by podlizać się użytkownikom sadistica i nie dostać hejtu na ryj.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-10-31, 21:24
Nie wiem komu chcesz wejść w dupsko tym durnym tekstem o kuchni, dwa trzy razy było śmieszne ale non stop to naprawdę staje się drażniące a nie śmieszne. A kwejk prawdziwy. Bo przecież nie sadol. Czy jak by to określić
Zgłoś
Avatar
leBigMac 2013-10-31, 21:30
Masz bardzo długi nick. Prawie jak łańcuch, ale widać to dobrze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie