18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
pocominick 2013-06-07, 3:03 9
Pracuję jako rejestrator w Warcie i wychodzi taniej niż 500 zł
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-06-07, 3:07 61
Wy albo jesteście debilami albo macie zespól bycia zjebem intelektualnym. Żadna firma ubezpieczeniowa nie sprzedaje (od paru lat już) ubezpieczeń od powodzi na terenach zalewowych.

Zanim coś wrzucisz to się dowiedz. Ubezpieczyć na terenie zalewowym możesz dom od pożaru albo kradzieży ale nie od powodzi....
Zgłoś
Avatar
kurka123 2013-06-07, 3:39 2
to wina tuska
Zgłoś
Avatar
seattle 2013-06-07, 6:24 33
jak się debile osiedlili na terenach zalewowych w dupie mam ich lamenty
Zgłoś
Avatar
zjebisko 2013-06-07, 9:28 3
Widzę że autor także pochodzi z gimbazy jak cały kwejk. Nie ma ubezpieczeń na terenach zalewowych a drugą sprawą jest to że zazwyczaj tacy ludzie mieszkają w domach tzw "poniemieckich" i nie zawsze mają możliwości finansowe żeby się przeprowadzić. Chciałbym jeszcze przypomnieć że kilka lat temu była głośna afera na temat 6 tysięcy złotych zapomogi dla tych którzy stracili swoje domy przez powódź dlatego przedział 20 -100 tysięcy jest trochę przesadzony. Nie ma ubezpieczeń to nie można ich obwiniać. Szanuję tych ludzi bo mimo tragedii potrafią od nowa ułożyć sobie życie.
Zgłoś
Avatar
furor.condemnandi 2013-06-07, 10:46 7
taa na głodne dzieci, na biednych studentów, na biedne samotne matki, na trzeźwych alkoholików, i na wszystkich innych debili którzy nie potrafia sobie radzić w życiu, jedyna grupa słuszna wg mnie to niepełnosprawni, ale nie zawsze
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-06-07, 11:19 5
ubezpieczyc dom na terenach zalewowych od powodzi to tak jak ubezpieczyc, za przeproszeniem, dupe od siedzenia. zycze powodzenia w szukaniu firmy, ktora sie tego podejmie.
Zgłoś
Avatar
Spajk 2013-06-07, 11:20 2
Żeby cie kiedyś zalało porządnie, żebyś nie dostał ani grosza. Potem się obudzisz i będziesz chciał ubezpieczyć na przyszły rok, a ubezpieczyciel kopnie cie w zad jak to ma miejsce. No i żeby znów cię zalało Życzę serdecznie.
Zgłoś
Avatar
tekkit 2013-06-07, 11:22
Bo niektorzy idioto nawet tych 500zl nie maja. Dalej myslcie liberalnie, bogaty wygrywa, biedny przegrywa... To chore, nie kazdy ma rowny start...
Zgłoś
Avatar
pushq 2013-06-07, 11:23 2
Takim samym prawem jak na bezrobotnych - bo tak
Zgłoś
Avatar
g................9 2013-06-07, 11:25 2
@up podłączam się do zdania tych którzy wiedzą, że ubezpieczenie od powodzi budynków będących na terenach zalewowych jest nierealne. Pierdolić o ubezpieczeniu każdy może, jak jest w realu mało kto wie.

Poza tym na terenach zalewowych mieszkają albo cwaniaki albo biedaki. Pierwsi nie ubezpieczają, bo i tak dostaną, drugich nie stać na normalną egzystencję od 1-ego do 1- ego a tu weź jeszcze 500 zł na ubezpieczenie.
Zgłoś
Avatar
.Piotrek 2013-06-07, 11:26 3
No dobra, to skoro ja mieszkam w Polsce i nie mam kasy na dom w niemczech to niech mi państwo daje kase za zawieszenie w samochodzie. 6tys. powinno wystarczyć.
Opowiem wam anegdotke:
Gdy mi sie poddasze i piętro spaliły państwo mi nic nie dało(bo nawet nie oczekiwałem), ale wręcz rządało planu remontu razem z roczną procedura.... Zajebiście, nie?
A ci idioci dostają kase od NAS, bo ktoś musi płacić.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-06-07, 11:26 25
pierdolisz tam z tymi poniemieckimi domami, sorry ale niemcy się nie budowali na terenach zalewowych to raz, dwa niemcy, a nawet potem za "komuny" jakimś dziwnym trafem były i pieniądze i chęci na:
1. pogłębianie i oczyszczanie koryt rzek, rowów melioracyjnych itp
2. sprawdzanie stanu technicznego wałów powodziowych i ich ewentualną naprawę
3. zapas sprzętu w przypadku zalania i jego konserwacja
nagle kurwa nie ma nic pieniędzy, bo po co... przez tyle lat nie było powodzi to można to wszystko rozkraść i chuj tam niech się dzieje...

swoją drogą tam samo jak to dupne deweloperskie osiedle na polderze we Wrocławiu, jakiś mega mózg to wymyślił, a drugi mega mózg z urzędu miasta pewnie za konkretną kasę dał pozwolenie na budowę...
swoją drogą różne gminy cały czas wysprzedają grunty na takich terenach, no ale jak nowobogacki chce mieszkać nad rzeczką to jego sprawa...

tutaj link jak w Austrii radzą sobie z powodzią strudengau.tv/hochwasser-2013/ przygotowane wszystko, a gdy tylko idzie informacja o zbliżającej się fali to się bunkrują i nie ma strat, kosztuje to kupę kasy, ale to jest Austria, tam jest porządek i ludzie z pomyślunkiem, nie tak jak u nas komunokapitalizm gdzie każdy patrzy jak by tu coś podpierdolić i nachapać się jak najwięcej...
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-07, 11:39 9
Jeśli osiedlili się na terenach zalewowych - odszkodowanie się nie należy bo nawet jeśli mieszkał tam z dziada pradziada to znaczy, że głupia rodzina.
Jeśli zalało im ziemie na obszarze który miał być chroniony [albo kiedyś były ] - odszkodowanie + wyjebanie urzędasa który za to odpowiada.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie