18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Popek vs Burnejka
R................i • 2017-05-28, 0:48
Nie ma to jak w 45 sekund przegrać z rakiem.

Zgłoś
Avatar
buoba 2017-05-28, 0:55 155
Gratulacje dla tych, którzy wykupili możliwość oglądania gali, to był najdroższy film komediowo-dramatyczny pod Słońcem
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-05-28, 1:00 2
No Koksu kiedy rewanż?
Zgłoś
Avatar
kothletino 2017-05-28, 1:24 64
Śmiechem żartem ale większe emocje wywołują ulotki z lida.
Zgłoś
Avatar
A................r 2017-05-28, 2:32 2
Polsat ćpa! !!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
WakeUpDead 2017-05-28, 2:40 6
@Buoba - typowa wypowiedź jakiegoś śmiecia z komputerka, który ma najmniejszego pojęcia o czym mówi, a MMA kojarzy głównie z najmanem czy popkiem.
Akurat obecny skład KSW to lekką ręką najlepszy set od co najmniej dekady, jest to wydarzenie, które pobiło wszystkie możliwe rekordy transmisji czy sprzedaży, i nie ma w tym wielkiej zasługi Popka czy Burneiki, walka między Kalidowem a Mańkowskim już instant przeszła do historii. Sklej więc kapsko jak nie masz nic sensownego do powiedzenia, bo co jak co, ale bilet na KSW 39 był wart nawet 10cio-krotnie większych pieniędzy - bo jeśli hajs z mojego portfela posłuży jako budżet przy następnym ewencie KSW to te widowisko światowej klasy jest tego warty.
A polaczki nadal mają kompleks małości i srają se do ryja, no jak małpy jakieś. Juras, Mańko, świetne walki chłopacy.
Zgłoś
Avatar
malimi1 2017-05-28, 3:41 130
WakeUpDead napisał/a:

@Buoba - bo jeśli hajs z mojego portfela posłuży jako budżet przy następnym ewencie KSW to te widowisko światowej klasy jest tego warty.

dojebałeś
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-05-28, 4:28 296
WakeUpDead napisał/a:

@Buoba - typowa wypowiedź jakiegoś śmiecia z komputerka, który ma najmniejszego pojęcia o czym mówi, a MMA kojarzy głównie z najmanem czy popkiem.
Akurat obecny skład KSW to lekką ręką najlepszy set od co najmniej dekady, jest to wydarzenie, które pobiło wszystkie możliwe rekordy transmisji czy sprzedaży, i nie ma w tym wielkiej zasługi Popka czy Burneiki, walka między Kalidowem a Mańkowskim już instant przeszła do historii. Sklej więc kapsko jak nie masz nic sensownego do powiedzenia, bo co jak co, ale bilet na KSW 39 był wart nawet 10cio-krotnie większych pieniędzy - bo jeśli hajs z mojego portfela posłuży jako budżet przy następnym ewencie KSW to te widowisko światowej klasy jest tego warty.
A polaczki nadal mają kompleks małości i srają se do ryja, no jak małpy jakieś. Juras, Mańko, świetne walki chłopacy.



Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-05-28, 5:39 12
Rozpadają się cząstki elementarne w głowie burnejki
Zgłoś
Avatar
jerry280 2017-05-28, 5:42 42
Motłoch potrzebuje tylko chleba i igrzysk. Więc ma 500+ i KSW i wszystko dla motlochu gra.
Zgłoś
Avatar
KociBolec 2017-05-28, 5:44 70
WakeUpDead napisał/a:

walka między Kalidowem a Mańkowskim już instant przeszła do historii. Juras, Mańko, świetne walki chłopacy.


Obciągnij im i będziecie kwita.
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-05-28, 6:10 5
jerry280 napisał/a:

Motłoch potrzebuje tylko chleba i igrzysk. Więc ma 500+ i KSW i wszystko dla motlochu gra.


Nie chcesz to kurwa nie oglądaj.Co za problem? Nikt cie raczej do tego nie zmuszał.Prywatna gala za prywatne pieniądze.
Zgłoś
Avatar
jerry280 2017-05-28, 6:20 34
igorektgk napisał/a:


Nie chcesz to kurwa nie oglądaj.Co za problem? Nikt cie raczej do tego nie zmuszał.Prywatna gala za prywatne pieniądze.



Spokojna Twoja głowa nie mam takiego zamiaru. Ale komentować nachalnie reklamowany freakshow to chyba mogę?
Poza tym dzięki za komentarz - jest potwierdzeniem tego co napisałem.
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-05-28, 6:25 3
@up.Ja się nie interesuje jak spędzasz swój wolny czas,jakie filmy oglądasz,jakiej muzyki słuchasz panie z wyższych sfer.
Wrzucanie ludzi do jednego wora i nazywanie ich motłochem to typowa lewacka gadka ludzi którzy czują się wybrani i oświeceni
Zgłoś
Avatar
jerry280 2017-05-28, 6:35 21
@up nie czuje się lepszy, za to Ty najwyraźniej czujesz się gorszy skoro tak Cię zabolało. Oglądaj przecież nie bronie, ale pomyśl też czy to tak właśnie nie wygląda jak napisałem. Poza tym mnie strzygą gdzie indziej jak stracę czujność albo nie mam wyboru - w przypadku ksw na szczęście taki wybór mam i chociaż lubię sporty walki to tego gówna oglądać nie będę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie